Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

isterseniz bir liste oluşturulsun.kimin ne kadar okuduğu belli olsun..ben şimdilik 2 tane yasin alayım.1 tanede meryem suresi okurum.toplu yapılan dualarda kimin Allah katında nazının geçeceği belli olmaz, o kişinin hürmetine Rabbim bizede nasip eder inşallah..

gunaydın hepinizeee... Bende okuyabılırım.. ama bu aksam degıl de yarın aksam yada cts rahatım bol bol vaktım var okurum 3-4 tane. Ama bunu bırımız bı duzene soksa bi liste gibi bişey yapsa. Bide bence haftasonu yapalım hem calısanlar için daha rahat olur dıye dusunuyorum. Tabi takdir sizin canlar🙂
bu arada benım de 3-4 gun kaldı adete, hayırlısı ne dıyelım...

Merhaba arkadaşlarım🙂
Yarın akşam her kez muhakkak burda olur.Düzenlemeyi yapalım günümüzü belirleyelim.Kim kaç tane okumak istiyorsa beklenen bebişin verdiği linke tıklayarak adedini yazsın..Okuyacağımız dular 40 yasin,Meryem suresi arkasından 1 tespih Zekeriyya(as)’ın duası: Rabbi hebli min ledünke zurriyetten tayyibeten.İnneke semiüddua” Meali: Rabbim bana kendi katından tertemiz ve mübarek bir zürriyet ihsan et. Şüphe yok ki, sen duaları işitensin.(Âl-i İmran–38)