Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

çitos ablam ben jellibon eski minik melek msn yi açmıyosun denk gelemiyoruz bebeişim oldu benim denk gelsekte muhabbet etsek

Canımın içi ya bir tanem:kiss: özledim seni cadıı seni bebeğine çok sevindim ablacım Rabbim sana bağışlasın kaç kez baktım profiline epeydir yoksun meleğini öp benim yerime bitanem miniğim benim:kiss:

bu sitede bir umutsuzlukmu seziyorum ne ? sakın yapmayın kızlar dua edin bol bol namazlarınızda tesbihlerinizde hem kendiniz için hem arkadaşlarımız için tüm isteyenler için size en büyük örnek ben olayım asla beklemiyodum gerçekten hatta mart camdan baktırdı dedim nisan mayıs dedim kendimi kandırdım ama inanın böle olacağını bilmiyodum allah herkesinde benimde mutluluğumu daim etsin...
melodicim sakın üzülme hayırlısı olsun allahım en yakın zamanda göndericek bebeğini buna inann
sılacım hoşgeldin aramıza canım yaşadıkların zor şeyler ama inan ve tevekkül et bak ben hiç beklemediğim bi anda geldi bebeğim seninde öle olucak inan buna yaşadıkların kolay değil benimde gebeliğim sonlanmıştı 3 ay olmaz dedim ama 3. ayımın sonunda bi baktım meleğim gelmişte annesine süprizde yaparmış inanki olucak
veee diğer isimleri hep aklımda olan dualarımda olan sitede büyük gönül bağı kurduğum canım doslarım allahım en yakın zmanda meleğinizi göndersin ve unutmayınkiii UMUTSUZ İNSAN ÖLMÜŞ İNSANDIR ALLAHIM UMUTLARIN BİİTİ ANDA MUCİZELER VERİRKİ TEKRAR UMUTLANALIM DİYE aynı o hesap bende de artık umut bitmişti yeniden yeşerdi umutlarım her daim duamdasınız ve burdan şunu sölemek istiyorummmmm

bu ay özel bişey yapmadım ama sadece 1 ay önce hayat suyu içtim ve dua ettim bol bol her cuma 1000 defa YA EVVEL dedim hergün işe gelirken sabah 707 defa YA VARİS dedim NAMAZLARIMI HİÇ AKSATMIYORUM ZATEN HEP DUA EDİYORUM RABBİME VE HAFTADA 1 HANGİ GÜN OLURSA OLSUN 1 DEFA YASİN SURESİ ARDINDAN MERYEM SURESİNİ OKUDUM ŞİMDİDE DEVAM EDİİYORUM SAĞLIKLICA DOĞUM YAPMAYI DİLİYORUM YABBİMDEN ... ALLAHIM SİZLEREDE VERSİNNNN

esincim ben yeni üyeyim ve yeni hamişim. canım bende bir belge var onda doğumdan önce sonra ne okunması gerekiyorsa yazıyor. onu eğer mail adresin varsa canım bana msj at mailine atayım. ben her gün okuyorum. ve inan huzur buluyorum. dediğin gibi namazlar önemli aksatmayalım inşallah. benimde yüreğimi umudumu açan bana yavrumu getiren DUALAR oldu.

teşekkür edrim burcu bi ara atarım adresimi mail atarsan bana sevnirim canım.. veee kızlarr benide kabul ediyosunuz demi bu yasin okuma işinee valla hamiş olarak bende bu okuma merasimine katılmak istiyorummm bende varım meryem ve yasin okumaya hadi başlayalım ozaman listeleyelim isterseniz okuyanları liste yapalım günlük 40 yasin okuyalım birbirimizeee valla hamişlerimizde inş daha çok artar bu vesile ile hamişlerimizde sağlıklıca bebeklerine kavuşurlar inş.

Merhaba Arkadaşlarım🙂

Orjinal çatlaq arkadaşımın çok güzel bir fikri var toplu dua..Gelin hep beraber 40 yasin okuyalım niyetimiz belli 😀 bu topikte arkadaşlar bebek istiyor..Gelin kim ne kadar okumak istiyorsa ayarlayalım..Birbirimize dua edelim.Lütfen okumak isteyenler kaç tane alıyorsa belirtsin yarın okumaya başlayalım inşallah..

Ben arapçasını okumayı bilmiyorum. Ama türkçesinden okuyabilirim.

bu ay özel bişey yapmadım ama sadece 1 ay önce hayat suyu içtim ve dua ettim bol bol her cuma 1000 defa YA EVVEL dedim hergün işe gelirken sabah 707 defa YA VARİS dedim NAMAZLARIMI HİÇ AKSATMIYORUM ZATEN HEP DUA EDİYORUM RABBİME VE HAFTADA 1 HANGİ GÜN OLURSA OLSUN 1 DEFA YASİN SURESİ ARDINDAN MERYEM SURESİNİ OKUDUM ŞİMDİDE DEVAM EDİİYORUM SAĞLIKLICA DOĞUM YAPMAYI DİLİYORUM YABBİMDEN ... ALLAHIM SİZLEREDE VERSİNNNN

Günaydın kızlar..
Esinerkan cnm bu dediklerinin aynısını bende yaptım bende duaya çok inanıyorum sizlerde okuyun kızlar.
Çitos bende katılırım yasin'i şerif okumaya yrn herkes okuyabilir bir tane mesela .
Tuna,geveze,mavişbebikistiyor,koza,lalezar,haziran,mavikedi,kraliçearı,bembeyaz diğer tüm kızlar morallerinizi bozmayın esinerkanın yazdığı şeyleride uygulayın inş..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Günaydın melekler bugün ayın son günü darısı ve tüm bereketi nisan ayına inşallah diyelim 🙂 VE AMİİİİİİNNN Evet bende varım yasin i şerif okumaya yeterki düzenlemeyi yapalım bence bugün programını yapalım yarın cuma ezanlarına kadar bitirip duamızı yapalım sizlere uyarım ben 🙂

kızlar yasin okumaya bende varım.meryem suresinide okurum yarın ewdeyim zaten.. tavsiye ettiğiniz diğer dualar içinde Allah razı olsun onlarıda deneyeceğim.bende sizinle birşey paylaşayım;bir elmaya 7 defa meryem suresini okuyun daha sonra elmayı ortadan ikiye bölüp bir yarısını siz diğer yarısınıda eşlerinize yedirin.daha sonrada ilişkide bulunun.Allah'ın izniyle inşallah olur.çok tesirli olduğunu duydum..biz yaptık eşimle.illakide bu ay olmasa bile bir gün olur diye bekliyoruz..

Geri