Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

canımsın ya, tamam canım iyi yapmışsın, umutsuz umutlu olarak dolanıyorum ben ortalarda. Bu hafta İstanbul, istiklal adalar ortaköy vs vs iyi gelcek bana:d minik bir tatile ihtiyacım var

kozacığım günü gelenleri öyle yazıyım dedim, hem bak esine hiç beklemediği bir anda oldu, senin de gelmiştir belki bebişin🙂 ama yine de istemezsen silebilirim canım.

canımsın ya, tamam canım iyi yapmışsın, umutsuz umutlu olarak dolanıyorum ben ortalarda. Bu hafta İstanbul, istiklal adalar ortaköy vs vs iyi gelcek bana:d minik bir tatile ihtiyacım var

kalsın güzelim yakıştı da🙂 hadi bakalım belki habersiz bedeninde iki kişi olarak gezersiniz🙂 özletme ama kendini gelişme olursa yaz lütfen, umudunu da hiç yitirme.. öptüm grşrz..

ya bi bilgi paylaşmak istiyorum. belki faydası olur doktora danışıp faydalanabilir arkadaşlar. ben geçen yıl nisanda düşükten sonra 6 ay korundum o süre zarfında adetlerim düzenli idi ancak korunmayı bıraktığım aydan itibaren adet düzensizliğim başladı ve malum hamile kalamıyordum. bu arada göğsümden süt gelmeye başladı bunun için doktora gittim hormon testi yaptı ve polikistik over olduğumu adetlerimin ondan düzensiz ve sütün ondan geldiğini söyledi. doğum kontrol hapı vermedi bebek düşündüğüm için. progestan diye bir ilaç verdi bu ilaç hamile kalmanı kolaylaştırır ve bebeğin tutunmasını sağlar dedi. bende zaten netten polikistik over i okuduğumda zor hamile kalındığını gördüm. ve inanırmısınız ilacı kullandım 1 ay ilaç bitti yeniden yazdırmak istedim doktoru aradım hala adet olmadıysan hamilesindir şekerim dedi ve adet gecikmemin 2. gününde test yaptım 2. çizgi çıktı hemen doktora gittim kanda da değer 100 dü yani hamile kalmışım. inanamadım resmen. böyle durumda olan bi arkadaş varsa DOKTOR kontrolünde bunu deneyebilirler veya doktora danışabilirler. sevgilerimle kızlar... ayrıca progestan denen ilaç hamilelikte de kullanılıyor düşüğe engel olsun diye ben şu an kullanıyorum DOKTOR KONTROLÜNDE.

canım çok şükür Rabbim yüzünü güldürdü
meleğin annesine hakikaten sürpriz yapmış aferim ona gelince fazladan öpücükleri haketti
yazdıklarını okudukça ağladım bu kadar mı güzel ifade eder insan meleğine olan hasretini ve o geldiği anda yaşadığı mutluluğu
Allahım sağsalim doğum haberlerinide vermeyi nasip etsin tekrar tekrar tebrik ediyorum Allaha emanet olun canım

esinciğim canım çokkk sevindim hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin .....AMİNNNNNN..... darısı tüm bebiş isteyen diğer hamiş adaylarımıza......AMİNNNNNN...

kızlar belirtilerimi yazıyorum artık umutlanıyorum çünkü bugün 7. gün bugün sonucu alınca belli olucak inş bir hastalık yoksa MELEĞİM BENİMLE el ve ayaklarım özellikle uyandığımda çok sıcak ve gün içinde avuç içim terliyor karnımın alt kısmı çok şiş ve gaz oluyor ve akıntım fazla test yapmşdım 4 gün geçince ama çıkmadı ama muhtemelen geç yumurtladım bu ay hissettim çünkü size güzel haberler vermek istiyorum ve inş veririm çok dua ettim ve biraz daha edip öyle hastaneye gidicem dualarım sizinle inş hepimiz anne oluruz

tüm ii dileklerde bulunan herkese çok ama çok teşekkürederimm iyiki yanımdasınız meleğimin teyzoşları ... valla allahım bu güzel duyguyu herkese yaşatsın inş ne mutluki ben 9 ay bekledim ama benden çok bekleyenler var meleğini allahım onların da yüzünü güldürsün inş. hepinizi çok seviyorummm... buarada bugun hastaneyede uğradım kan tahlilimi aldım hemşire gözünüz aydın hamilesiniz dedi ve yine bildiğim halde ağğladım okadar büyük bir süpriz olduki bana inanamıyorum hala meğer ne büyük umutla beklemişim bebeğimi meğer ne büyük hasret bağlamışım ona allahım sounda yüzümü güldürdü ve tüm isteyen teyzoşlarında yani sizin 😀 de yüzünüzü güldürsün rabbimmm😀

buarada merak edenler var onlarla paylaşmak istiyorum öncelikle beklemediğim bi anda meleğim bana süpriz yaptı kıyamam ben ona canım benim ya annesinin gülüsü 😀 özel bişey yapmadım bu ay doktor bu ay olmassa birdahaki ay klomen vericekti çünkü sorunum yoktu tedavm bitmişti gebeliğim sonanmıştı 3 ay öncesine kadar bukadar yni hemde oyüzden beklemiyodum açıkçası ama allahım büyük işte beklemediğim anda bana bebeğimi verdi. özel bişey yapmadım kızlar ama belirtilerim vardı çok fazlaydı belirtiler onları yazdım zaten okursunuz kıslar merak ederseniz 😀 işte bukadar benden sonunda hamişim 😀 yuppiiiiii yaşasın ANNELİKKKK :d:d:d ne mutlu bu duyguyla kavrulan herkese .... ne mutlu onları bir umutta bekleyen anne adaylarına iyiki varsınız kızlar heyecanım hala geçmedi saçmalıyosam kusuruma bakmayın😀 çünkü hala heycanım doruk seviyelerdeee