Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

walla ben de çocuk fikriyle yatıp çocuk fikriyle kalkıyorum. Akıldan çıkmıyor bir türlü. İş güç oluyor koşturuyorum, bebek aklıma gelmiyor ama ilk durduğumda hep bebek düşünüyorum. İlk fırstta siteye girip neti tarıyorum. Pek çok kişi bizim gibi, düşünmeyince eminim daha iyidir ama düşünüp hamile kalanlar da vardır her halde.. Bende en çok düşününce zamanın ne kadar hızlı geçtiğini düşünüyorum, üzülüyorum. Hayırlısı
evet hakklısın zaman akıp gidiyo. keşke diyorum evliliyim ilk başların da korunmasaydım.ah böyle zaman alacagını bilsem yaparmıydım evlıliğe alışmak toylugumu yaşamak istedim ama nerden bilirdim

esincigim senin adina cok sevindim canim!!!!!:hamile: hayirli olsun rabbim sana saglikli hayirli bir evlat versin amin, ah bu bebisler yok mu???? ahh hele bir dogsunlarda ben kulaklarini cekicem onlarin niye bizi boyle bekletiyorlar ki!!!! :D:D

KIZLARRRRR SİZE BOMBA GİBİ HABERİM VARRR VALLA DAYANAMADIM 2 GÜNÜM VAR DAHA DEDİM AMA VARSA ÇIKAR DEDİM ÇÜNKÜ İLK GEBELİKTE (düşük olan) 3 gün önceden çıkmıştı benim bende aldım sabah elime testi yaptım idrar testini Bİ BAKTIM ANINDA ÇİZGİM ÇIKTII VALLA GÖZLERİMDEN YAŞLAR DÖKÜLÜ VERDİ AĞLADIM EŞİME BİLE SÖYLEYEMEDİM İLK SİZE SÖYLÜYORUMM İŞE GİTMEDEN İÇİM KIPIR KIPIR OLDU ALLAHIM 3 YADA 4 GÜNE KALMAZ DOKTORA GİDİCEMM AMA YALNIZ BUSEFER 2 AY FALAN OLMADAN ÇEVREME SÖYLEMEYİ DÜŞÜNMÜYORUMM ALLAHIM KIZLAR AYAKLARIM TİTRİYO ELLERİM KAMAŞIYO ÇOK HEYCANLIYIM YAZARKEN BİLE AĞLIYORUMM YORUMLARINIZI BEKLİYORUMMM YAAAA ANNEMİ OLUCAMMMMMMMMMMMMMMM
BENNNN

HAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMİİİİİİİLLLLLLLLEEEEEEEEEMMMMMMMMİİİİİİİİİYYYYYİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMMM İNANAMIYORUM YAAAA NİSAN MAYIS DİYE BEKLİYODUM HİÇ KENDİMİ BU AY KANDIRMAMIŞTIM AMA BELİRTİLERİM VARDI GERÇEKTENNN... OFF YAAA HEYCANDA NE KÖTÜYMÜŞ HALA AĞLIYORUMMM....

senin adına çok sevindim canım allah hayırlısıyla bebişini kucağına almayı nasip etsin darısı bizlerin başına inşallah amiiiiiiiiiiinnnnnn

KIZLARRRRR SİZE BOMBA GİBİ HABERİM VARRR VALLA DAYANAMADIM 2 GÜNÜM VAR DAHA DEDİM AMA VARSA ÇIKAR DEDİM ÇÜNKÜ İLK GEBELİKTE (düşük olan) 3 gün önceden çıkmıştı benim bende aldım sabah elime testi yaptım idrar testini Bİ BAKTIM ANINDA ÇİZGİM ÇIKTII VALLA GÖZLERİMDEN YAŞLAR DÖKÜLÜ VERDİ AĞLADIM EŞİME BİLE SÖYLEYEMEDİM İLK SİZE SÖYLÜYORUMM İŞE GİTMEDEN İÇİM KIPIR KIPIR OLDU ALLAHIM 3 YADA 4 GÜNE KALMAZ DOKTORA GİDİCEMM AMA YALNIZ BUSEFER 2 AY FALAN OLMADAN ÇEVREME SÖYLEMEYİ DÜŞÜNMÜYORUMM ALLAHIM KIZLAR AYAKLARIM TİTRİYO ELLERİM KAMAŞIYO ÇOK HEYCANLIYIM YAZARKEN BİLE AĞLIYORUMM YORUMLARINIZI BEKLİYORUMMM YAAAA ANNEMİ OLUCAMMMMMMMMMMMMMMM
BENNNN

HAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMİİİİİİİLLLLLLLLEEEEEEEEEMMMMMMMMİİİİİİİİİYYYYYİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMMM İNANAMIYORUM YAAAA NİSAN MAYIS DİYE BEKLİYODUM HİÇ KENDİMİ BU AY KANDIRMAMIŞTIM AMA BELİRTİLERİM VARDI GERÇEKTENNN... OFF YAAA HEYCANDA NE KÖTÜYMÜŞ HALA AĞLIYORUMMM....

Canım yaaa şimdi gördüm yazdıklarını. Çok mutlu oldum. Valla iş ortamında gözlerim dolu dolu oldu bir sağıma baktım birde soluma gören beni ruh hastası sanacak diye. Ayyyyyy bak böyle haberler almak bizleri de umutlandırıyor. Annecik seni tebrik ediyorummmmmm.......

kızlar bugünüm berbat geçti hala regl olmadm doktora gittim kan testi için ve ilk alınan kan testini kanda bişeyler olmş bişey dedi ama anlamadm ikinci defa verdim yarın alıcam sonucu sizlere yazarım inş bebişim vardır da bugün yaşadğım eziyete değer sabahdan beri hastanedeydm şimdi geldim

BENNNN

Ayyyyyyyyyyy tatlı kızım benim çok sevindim inan, hadi Alahım tamamına erdirsin inşallah, Allahım kem gözlerden korusun :deli::deli::deli:

Bugün esinin günü mutluluğunu doya doya yaşa.... Bencede 2-3 ay söyleme kimseye. Sonra söylersin süpriz olur. Bu arada kendini şımart şımartabildiğin kadar. Canım mutluluğun kucağına alacağın bebeğinle birlikte bir ömür uzayığ gitsin inşallah....

kızlarrrrr size bomba gibi haberim varrr valla dayanamadım 2 günüm var daha dedim ama varsa çıkar dedim çünkü ilk gebelikte (düşük olan) 3 gün önceden çıkmıştı benim bende aldım sabah elime testi yaptım idrar testini bi baktım anında çizgim çıktıı valla gözlerimden yaşlar dökülü verdi ağladım eşime bile söyleyemedim ilk size söylüyorumm işe gitmeden içim kıpır kıpır oldu allahım 3 yada 4 güne kalmaz doktora gidicemm ama yalnız busefer 2 ay falan olmadan çevreme söylemeyi düşünmüyorumm allahım kızlar ayaklarım titriyo ellerim kamaşıyo çok heycanlıyım yazarken bile ağlıyorumm yorumlarınızı bekliyorummm yaaaa annemi olucammmmmmmmmmmmmmm
bennnn

haaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmiiiiiiilllllllleeeeeeeeemmmmmmmmiiiiiiiiiyyyyyiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmm inanamıyorum yaaaa nisan mayıs diye bekliyodum hiç kendimi bu ay kandırmamıştım ama belirtilerim vardı gerçektennn... Off yaaa heycanda ne kötüymüş hala ağlıyorummm....

işte günün en güzel haberi çok sevindim hayrlısı olsun darısı hala regl olmayan benm başıma inşşşş ve tüm isteyenlerin inş herkezden güzel haberler bekliyorum benmde sonuç yarın belli olucak çooookkk heycanlıyım

Geri