Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

canım benim ya Allahım sonuna kadar böyle mutlu etsin seni. Kazasız belasız kucagına alasın minik meleğini inşallahhh 🙂 Rabbim büyük işte hiç beklemediğin anda sevindirdi seni, ne mutlu sana Esincim. ağla, gül, sevinçle haykır doya doya yaşa mutluluğunu. Allahım yüzündeki gülücükleri eksik etmesin. Tabi hayırlısı ile buradaki tüm bekleyen arkadaşlarıma ve bana da yaşatsın bu güzel duyguları..

Güneydın melekler gerçekten topiğe bir şenlik gelmiş 🙂 esinim gece uyuyabildinmi bari eşin neyaptı çok sevinmiştirrrr 🙂 canım yaaaaa hadi bide doktora gitte bebişimiz sağlıklı tombik bir şekilde dünyaya gelsin sana şimdiden söyleyim kızın olucak 🙂

ayyy eşim ne yapsın delirdi mutluluktan inanmadı testi saklıyorum onu gösterdim yine yok bugün aradım kan tahlilini söledim delirdi sevinçten sonunda sonunda işte bu diye haykırdı zavallım ne yapsın yuppi deyip duruyoo seni seviyorum haykırışlarındaydı en son işte böle sevincim inş kursağımda kalmaz bu sefer allahım sağlıklı bir gebelik geçirmemide sağlar inş. buarada saollun kızlar iyiki yanımdasınız valla akşam uyuyamadık eşimle erkenden girdik yatağa 9 gibiydi konuştuk paso nelrr yapacaklarımızdan bahsettik bi baktık saat 2 ye gelmiş düşünün yanii sonrasında uyu dedi bana uyuyamadım yüz üstü yatmak istedima ama yatamadım psikolojik olarak meleğime bişey olur edası vardı oanda valla iki avcumuda açtım allaha şükür ettim sonrada kasıklarıma soktum ellerimi sanki onun varlığını hissederek uyudum elelrim hep ordaydı sbah kalktım ya hiç kımıldamamışım psikolojikman 😀 buarada kızın olcak dedin de ablacım😀 neden öle dedinn? nerden anladın bakımm😀 bakalımm hayırlısı olsunda kız olsun erkek olsun fark yapmaz meleğim geldi ya bana yeter😀 bundan sonra onu düşünücem buarada meraklanmayın koca bebeklere söledim ona göre davranıyolar bana kucağıma falan almıyorum allah korusunn.... işte böle kızlar darısı başınıza hep size dua edicem söz veriyorummmm

iyiki varsınız ya ilk siz bildiniz akşam eşim bildi ve son bakalım 2 ay geçsin sağlıklıca ondan sonra sölemeyi düşünüyorum hatta cinsiyeti belli olsun öle söylemeyi düşünüyorum eşimde öle söyledi zaten nazara inanırım bu sefer herkese sölemedim işte sağlıklıca 3 ayımızı geçirelime sonra hayırlısıysa sölerimm😀

esin hepimiz senin adina coooook sevindik canim dedigin gibi evladin kizi yada oglani hic farketmez onemli olan saglikli ve hayirli evlat olmasi insallah rabbim tum dileklerini yerine getirir canim!!! ayy sanki ben hamileymisim gibi oldum senin adina o kadar ki cok sevindim!!!!!

Bence normal canim hatta bazi bayanlar regl olmadan bile beyaz akintisi gelebiliyor o anki calisan hormonlarina bagli ahh insallah sende hamissindir canim.

günaydın kızlar nasılsınız varmı gelişmesi olan??
Benim hala regl gelmedi..
Esinerkan topice çok güzel mtluluk verdin darısı bizlere hayırlısı ve sağlıklısıyla inş 🙂
Kızlar size birşey sorcam benim sürekli su gibi bir akıntım oluyor bu normalmi?

canım günün 3-4 gün geçti senin sanırım, bi test yap istersen. Bir bayram havası da sen estir🙂 şenlenelim yeniden

Kızlar mrb, ben hala regl olmadım, dü akşamdan beri bir titreme geldi bana. ellerim titriyor ve sanki kalp atışlarım hızlı hızlı hissediyorum, birde sabah kahvaltı ederken haşlanmış yumurta yapmıştım bir kere ağzıma aldım birden midem bulanır gibi oldu öyle çiğnemeden yuttum sonra biraz bulantı devam etti ve geçti, ama titremem devam ediyor... Sol kasığım batıyor birde ara ara ...

Geri