Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

oy oy oyyyyy yer onu teyzesiiiii esinim ne yazmışsın öyleeee benide ağlattın canım inşallah allahım tamamına erdirir inşallahda hissettiklerinle yaşarsın tüm mutluluğu canım benim bukadar işte yaaa offfffff sonunda ayyyy ne yazıcamı şaşırdım çok sevindim bitanem kendine çok dikkat et iyce tutunanakadar enazından kendini yorma ağır bişey hiç kaldırma hadi hayırlısı bizi gelişmelerden haberdar et güzeller güzeli anneneeeee 🙂

canım aramıza hoşgeldin, hamişsen hemen ekliyim listeye, beklemedeysen lütfen adet tarihini belirt, Allah gönlüne göre versin..

yok yok beklemede değilim hamişim ben bu hafta 5 haftalık oldu cuma günü kontrole gidicem. kan testimi felan yaptırdım.

cnm gözün aydın diyeyim. Allah analı babalı büyütsün. hemen hemen aynı dönemlere gelecek doğumumuz 🙂 çok sevindim... inşallah sağlıklı sıhhatli bi bebek olur.

kızlar valla yine duygulu bir halde ağlamaktayım allahım ne zormuş bu duygusallık ya offf iyiki varsınız ya hepinizin iiiyi dileğiyle kavruldum valla sıra sizde kızlar şimdi valla heyecandan isim yazamıyoru ama hepinize çok çok teekkür edrim sadece maviş teyzem😀 çok saoll süprizim sizede ii geldiyse ne mutlu bana hadi şimdi sıra sizde fazla bekletmeyin beni yalnız bıramayın listede herkesi hamiş bekliyorum haaa... nisanada girdik artık anne olmak ne güzel bir duyguymuş daha onu hiseetmeden varlığıyla bile içimi ısıtmaya yetiyo kerata allahım sizlerede yaşatsın inş sizi seviyorum kızlar grşmek üzere hoşçakalınnnnnn

🙂
🙂
🙂 H A M İ Ş L E R İ M İ Z 🙂
🙂
🙂

Aman nazar değmesin
1.salkım.......................şubat

2.sheker_shey...............şubat

3.tuvanna....................şubat

4.AuSSie-AnGel...........şubat

5.esinerkan................mart
Düzce 24 Okul öncesi öğrt.
Ne güzel süpriz oldu🙂
6.burju........................mart

7.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? 🙂

beklenmeyen adet tarihlerimiz🙂🙂🙂
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...🙂

:salıncak:
1.pnr79..............19-20 şubat ??? Ses yok huu???
2.denfi................28 şubat ??? Ses yok huu???

3.baharrrımmm...............23 mart ??? Ardahan Güzellik uzmanı 7.liğe yakın Hamiş adayı 🙂🙂

4.mavikedi..............24 mart ??? Edirne 28 İngilizce öğrt. Hamiş adayı 🙂

5.beklenenbebiş.........25 mart ??? Kayseri 20 Hamiş adayı 🙂

6.lalezar.............25-30 mart ??? Balıkesir 39 Memur Hamiş adayı 🙂

7.little angel.....26 mart ??? İzmir Hamiş adayı 🙂

8.çölmeleği...........26-31 mart ??? Mardin/Midyat 19 Hamiş adayı 🙂

9.elçin&su..............27 mart ??? Hamiş adayı 🙂

10.melodi_cn......28 mart ??? İstanbul 25 Ev hanımı 7.liğe yakın Hamiş adayı 🙂🙂

11.koza.....................28 mart-7 nisan Antalya 33 Hamiş adayı 🙂

12.kraliçearı.............29 mart
13.gülparem.............4 nisan Afyon 22 Üniv. öğrc.
14.sea34.................5 nisan

16.haziran13........6 nisan İstanbul 35 Mühendis
17.best_dream...........8 nisan
18.yaseminnnnnnn........9 nisan Kütahya 22 Ev hanımı
19.bembeyaz..................11 nisan Konya 26 Memur

20.mawişimbebekistiyor..........14 nisan İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
21.tunaa..............16-18 nisan Eskişehir 33 Resim öğrt.
22.aymelek............17 nisan
Erzurum 25 Hemşire

23.pirenses...............? Afyon 26 Ev hanımı
24.berna24................18 nisan

25.geweze............22 nisan Ankara 22 Üniv. öğrc.
26.denizzzz..........25 nisan Muğla/Fethiye 27 Muhasebe

arkadaşımızı da unutmadık ne zaman isterse listeye tekrar ekleriz, o da lütfen umutlarını kaybetmesin:
elif_ecrin...................?

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

Moderatör tarafında düzenlendi:
ay hadi canım yaa yarın da sen bize bir süpriz yap🙂

oo tamam tatlım Allah kucağına da almayı nasip etsin🙂

Tunacım ne haber? ay beni aday diye yazmasaydın benim hiç umudum yok. Zaten adet sancılarım da, tatlı krizimde var. Serophene etkisiyle ne zaman adet olcam bilmiyorum da hamile kalcağıma da hiç inanmıyorum. Hayırlısı, insanın umudunun olması yine de güzel. Bir gün bebeğimin olması ihtimalini seviyorum😀

esinerkan
yeni gördüm hamılymıssınnnnnnnn
vallahı adına cok sevındım .allah saglıklı bır sekılde büyütür ve dogurur.hayırlı olsun.
biraz anltasan ne kadar ugrasıyoırdun.belirtilerin neydi.hadı anlat.kendımıze umut besleyelım.daha önce yazışmıştık senle ama unuttum 🙂anlat tekrar.

kozacığım günü gelenleri öyle yazıyım dedim, hem bak esine hiç beklemediği bir anda oldu, senin de gelmiştir belki bebişin🙂 ama yine de istemezsen silebilirim canım.