Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

günaydın herkse ben son adet tarihim 3 temmuz 11 haftalık hamileyim ve ev hanımıyım
tamam canım ekledim🙂 Allah tamamına erdirsin.

ay geçmiş olsun canım dikkat et kendine vitamin almaya çalış, dediğin gibi bu bulantılar bebeklerimizin orda olduğunu bize hatırlatıyor.

kıyamam kuzum en taze hamiş geçmş olsun, bulantılar oluyor illa ki, kraker leblebi falan ye. hem dert etme bak göreceksin yakında bebeğinden küçükler gelecek seninki abla veya abi olacak.. çok yakında🙂

canım sana da geçmş olsun çok yorma kendini, hadi bakalım senin de mi paşan gelecek? haber verirsin hayırlısı olsun.

defnecim doğru söylüyosunda ben 5 yıldır çok zor günler geçirdim teste her gidişimde negatifi görünce ağlaya ağlaya geldim eve eşimde buna çok üzülüyo yine gidip boş dönersek çok üzülceksin birazdaha bekleyelim diyo, yoksaki oda çok istiyo 3düşüğümdede ağladı benimle beraber allah büyüktür cuma gününe kadar beklicem tekrar idrar testi yapcam çıkmazsa ozaman gitcem kan testi yaptırmaya ALLAHIM sevindirir inşallah..

iyiyiz şükür hareketleri günden güne artıyor 2 hafta önce görmüştüm, şimdi baya büyümüştür, taa 30. haftada gideceğim bakalım. seninki de iyidir umarım.

kızlar ben nisanda hamile kaldığımı söylediğim saydayı bulamıyorum tebrikleri buluyorum ama hamilelik belirtilerimi bulamıyorum kafam şişti ayyyy.

kızlar ben nisanda hamile kaldığımı söylediğim saydayı bulamıyorum tebrikleri buluyorum ama hamilelik belirtilerimi bulamıyorum kafam şişti ayyyy.
o zaman daha gerilerdedir sevde. ama zor bulunuyor valla.

ay benim int yavaşladı iyice🙁 bir de acıktık. öpüyorum herkesi bugünlük bu kadar yeter yarın grşmek üzere AEO hepiniz...