Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

iyiyim cnmm evet az kaldı artıkk son 9 haftam senin nasıl gidiyor cinsiyet belli oldumu senin ne zamandır girmiyorum ben baya habersiz kaldım mekandan 🙂))
tabi canım bizimkinin cinsiyeti belli olalı çok oldu benimde kızım olacak inşallah. benimde son 15 haftam kaldı inşallah. dün gördüm teyzesi kızımı şeker yüklemesi testi mi neyse onu yaptırdık iyi çıktı şükür. bizim fıstık 750 gr olmuş doktor teyzesi hersey yolunda dedi şükür..

hoşgeldin canım çok geçmiş olsun.sen iyi hissediyosun oda çok iyidir zaten🙂 hayatta en korktuğum şey mide bulantısı ve onun sonucunda istifra etmek🙂 midemi üşütsem yada besinden zehirlensem falan tutarım kendimi çoğunlukla korkarım istifra etmekten ama şimdi sizleri görünce düşünüyorumda insanın o şahane varlık içine düştüğü andan sonrası boş palavra.o ne derse o oluyo istifta etmek bile ondan dolayı olunca güzel oluyo baksana 🙂🙂 bende artık istifra etmek istiyorummmmmmmhahaha
defne benimde istifra ettiğim sayılıdır hiçç sevmiyorum ve korkuyorumm,amaaa haklısın yeterki bebiş olsun onlar için istifra etmeye bile değer🙂
enn kısa zamanda bu duyguları bizde yaşarız canım inşallah.

oyy maşallah cnmmm sende kız annesi olacaksın demek hadi inşallah büyüyorlar valla ben 2 hafta önce gittiğimde 1200 gr dı 40 cm di bakalım şimdi ne durumda bilmem gün geçtikçe büyüyor cimcimeler 🙂)) 34.haftamda randavum var bakalım doğumun nasıl olcağını konuşcaz doktorumla çocuğun kilosu ve duruşun göre hakkımızda hayırlısı olsun

tabi canım bizimkinin cinsiyeti belli olalı çok oldu benimde kızım olacak inşallah. benimde son 15 haftam kaldı inşallah. dün gördüm teyzesi kızımı şeker yüklemesi testi mi neyse onu yaptırdık iyi çıktı şükür. bizim fıstık 750 gr olmuş doktor teyzesi hersey yolunda dedi şükür..

denem yok anam belirtim tek belirtim adetimin sinyalleri 🙂geçmiş benden gitmiş ben geçmişe gidiyom gidim bi bakım dedim ama daha güzel şeyler gördüm 6 aydır birlikteyiz sizlerle ne günler geçirmişiz.

iii geceler kızlar.Yatmadan bi bakaym dedim.🙂Bu arada burası baya bi hareketlenmiş maaşallah 🙂kış geldi ya artık kalabalık olur tabi herkes evinde🙂ya ben angeli merak ediyorum bilen var mı ??kaç kere de yazdm profiline ama cevap vermedi.

Geri