Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

günaydın=) dün doktordaydık ense kalınlığı normal çıktı çok şükür ama doktorumun morali çok bozuktu ağlamıştı doğru düzgün göstermedi çocuğumu kızmı erkekmi diye söylemedi =(
Ya bnde en son kontrolme gittiğimde oğluşumu çok rahat görememiştim dr'umn canı sıkkndı galiba baya kötydü belli etmemeye çalştı ama eşimle ben anlamştk.İlgilendi oğlumuda gördm ama diğerleri gbi değil.Cnm bnm bu haftalarda zaten farazi konuşurlar dr'lar.Yani bu hafta ölesine söler,snraki geldiğinde bi daha bakalm derler o yüzden canını sıkma bak hamd olsn sağlığı yerindeymiş boşversene kız mı oğlan mı?sağlılklı olsn kuzularmz.Ha bu arada bu sene oğlan senesi galiba senden de bi oğlan gelebilir.Ben kimle konştuysam oğluşu oluyomş🙂
merhaba kızlar ben geldim dün bende bebeğimi gördüm hareket etmeye başlamış allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah kimsenin elini boş bırakmasın yarabbim çok güzel bir duygu
ALLAHIM tamamına erdirsin cnm MEVLAM acısını göstermesin evlatlarımzn
Günaydın herkese 🙂
Eşimi amniyosentez yaptırmama konusunda ikna etmeyi başardım 😀 çok mutluyum, bu hafta sonu gidip dr la görüşücez yapılması gereken testler varsa onları yapalım bu arada ki var şu üçlü testler falan, dedim yinede bu testler neticesinde yüksek risk çıkarsa yine tamam dedim yaptırırız, sabah çok kötü oldum ağladım ağladım, ya dedim bundan sonra bişi olursa ben yaşayamam kendimi hiç affetmem vicdan azabından ölürüm dedim... Eşimde dayanamadı tabiki, tamam canım dedi senin için nasıl rahat edecekse öyle olsun, tabi ben daha beter ağlamaya başladım, neyse sonra sakinleştirdi beni...

Cnm bnm çok sevndm inşallah hiç bi şekilde gerek kalmaz onun psikilojisi bile insanı mafeder değl mi??sen böle ağladm ağladm falan yazdn ya,benm ağlama olaylarm baya tavana çıktı onu okurken bile boğazm düğümlendi benm.Yazıya tamamen ağlycaktm gerçi duygulandm🙂

ablacım neden korkuyorsun bukadar bebğine bişi olmucakki benim halamda oldu hiç bişicik olmadı ama genede geçmiş olsun diim bari eşinin dediği gibi için nasıl rahat ediyorsa.inş. sağ salim kavuşursunuz bebeğinize.

Yaa bebeğimi yeni gördüm rahatı gayet iyi, niye bozayım şimdi rahatını değil mi 😀
İçim evet rahat etmicek istemiyorum kesesini deldirmeyi ..

senin ve bebeğin için hayırlı olan neyse o olsun inşallah..

Sağol canım inşallah hayırlısı neyse o olsun 🙂

slmlar kızlar .....lale ablam bebegine hic bşşi olmayacak ınsallah valla elımden gelse ben ıkılı testını bıle yaptırmayacam ama ıste bınevı onlem ablacım rabbım saglık sıhat versın bebklerımıze elı ayagı duzgun olsunlar saglıkları yerınde olsun evlatlarımız yanı sonucta kendı nasıl hısseıdyorsan ole davran abla...üzme kendını 🙂

Ya bnde en son kontrolme gittiğimde oğluşumu çok rahat görememiştim dr'umn canı sıkkndı galiba baya kötydü belli etmemeye çalştı ama eşimle ben anlamştk.İlgilendi oğlumuda gördm ama diğerleri gbi değil.Cnm bnm bu haftalarda zaten farazi konuşurlar dr'lar.Yani bu hafta ölesine söler,snraki geldiğinde bi daha bakalm derler o yüzden canını sıkma bak hamd olsn sağlığı yerindeymiş boşversene kız mı oğlan mı?sağlılklı olsn kuzularmz.Ha bu arada bu sene oğlan senesi galiba senden de bi oğlan gelebilir.Ben kimle konştuysam oğluşu oluyomş🙂

ALLAHIM tamamına erdirsin cnm MEVLAM acısını göstermesin evlatlarımzn

Cnm bnm çok sevndm inşallah hiç bi şekilde gerek kalmaz onun psikilojisi bile insanı mafeder değl mi??sen böle ağladm ağladm falan yazdn ya,benm ağlama olaylarm baya tavana çıktı onu okurken bile boğazm düğümlendi benm.Yazıya tamamen ağlycaktm gerçi duygulandm🙂

Evet canım yaa valla, ya öyle olursa ya böyle olursa demekten kendimi bir türlü alıkoyamadım, eşim sürekli bişi olmaz vesvese yapma deyipi duruyordu, hatta dr umuzda yaptırmamız için telkinde bulundu ama, yok benim içime sinmeyecek, niye kuzumun rahatnı bozayım durup duruken, Allahın izniyle birşeyinin olduğuna inanmıyorum zaten 🙂 Ahh ahh kıyamam ağlayıp durma şekerim yaaaa, gerçi engel olamıyorsundur ama yapratma kendini 🙂 çok öpüyorum seni ..

ooof ya bende adet oldum anasını satım bu uyuz yumurtalar çatlamadığı için🙁(
hayırlısı canım yaa o kırmızılara ben de sinir oluyordum ama Allahtan geliyor işte inş senin bebeğin de yakında gelir.

Tunam maaşallah cnm maaşallah büyümşsnz..Çarşamba günü 21.haftamz doluyo hamd olsn inşallah kuzummm büyümştr gelişmiştr sağlıklıdır🙂.Gerçi anneciğini tekmeleriyle uyandırdğna göre büyümş ama RABBİM sıkıntı vermesin inşallah.
büyüdük kuzum yaa çok sağol. ee siz de baya olmuşsunuz. gör bak o ayrıntılıyı harika bşy yaa.. senin oğluşun da eminim iyidir oynadığına göre gösterir kendisini🙂 sen de bir ara koy ya merak ederim ben🙂

oyyy oyy yerim ben o göbüşü maşallah kıs ben doğuracam nerdeyse okadar göbüşüm çıkmadı buarada çokkkkkkkkkkkkk tatlısın rabbim sağ slim kucağina versin güccük cadını
canımm çok tşkler valla son haftalarda baya bi büyüdük🙂 aminnnn. sana ne dedi doktor canım? az kaldı, normal doğumdur inş. Allah kucağına almayı nasip etsin.

günaydın=) dün doktordaydık ense kalınlığı normal çıktı çok şükür ama doktorumun morali çok bozuktu ağlamıştı doğru düzgün göstermedi çocuğumu kızmı erkekmi diye söylemedi =(
ay iyi çok sevndim canım. ikili test cinsiyet tahmini için erken ama genelde ölçü büyükse erkek küçükse kız oluyor hayırlısı...

merhaba kızlar ben geldim dün bende bebeğimi gördüm hareket etmeye başlamış allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah kimsenin elini boş bırakmasın yarabbim çok güzel bir duygu
maşallah gözün aydın canım, kaç haftalık oldunuz? yazmıştım ama görmedin sanırım. belirtirsen listemize ekleyebilirim.

Günaydın herkese 🙂
Eşimi amniyosentez yaptırmama konusunda ikna etmeyi başardım 😀 çok mutluyum, bu hafta sonu gidip dr la görüşücez yapılması gereken testler varsa onları yapalım bu arada ki var şu üçlü testler falan, dedim yinede bu testler neticesinde yüksek risk çıkarsa yine tamam dedim yaptırırız, sabah çok kötü oldum ağladım ağladım, ya dedim bundan sonra bişi olursa ben yaşayamam kendimi hiç affetmem vicdan azabından ölürüm dedim... Eşimde dayanamadı tabiki, tamam canım dedi senin için nasıl rahat edecekse öyle olsun, tabi ben daha beter ağlamaya başladım, neyse sonra sakinleştirdi beni...
canım senin için nasıl rahat edecekse. doktoruna da danışırsın, inş hakkınızda hayırlısı olsun. oyy ağlama kıyamam içini ferah tut hep.

dün evde test yaptım çıkmadı şimallcim ama bugün 6.günüm regli olmadım ne düşüncemi bilemedim valla kafam karma karışık varsa belli olsun yoksa regli olayım artık belirsizlik çok kötü..
tatlım sen hala adet olmamışsın bir kan testi yaptırsana varsa çıkar. inş bebeğin süpriz yapmıştır🙂

sheker_shey bu sabah belirtileri falan araştırıyodum çoooook eski sayfalara gittim sen kızlara belirti soruyodun🙂 bu ayda olmadı falan diyodun bak şimdi hamilesin valla okurken bende bugünleri görcemmi diye iç geçirdim🙂
Evet cnm yaaa hakkaten öle oluyo.Sıkıntı geliyo böle acaba acaba diye ama snra hamile olunca geçmişi okumak güzel oluyo.Dilerim RABBİMDEN sende böle eski sayfaları okuyup elini karnına götürür de mutlu olursn bitanem.Benm ilk düşüğüm olmştu 2 aylık çok acı çektim içimde ama isyan etmedm hamd ettm beni tanıyan arkadaşlar bilirler saolsnlar yanmdalardı..Gelir cnm o zamanlarda gelir inşallah sen merak etme.O merakla beklenen sayfaları beraber okuruz güleriz ALLAH büyük cnm meleğin gelicek 🙂

Evet canım yaa valla, ya öyle olursa ya böyle olursa demekten kendimi bir türlü alıkoyamadım, eşim sürekli bişi olmaz vesvese yapma deyipi duruyordu, hatta dr umuzda yaptırmamız için telkinde bulundu ama, yok benim içime sinmeyecek, niye kuzumun rahatnı bozayım durup duruken, Allahın izniyle birşeyinin olduğuna inanmıyorum zaten 🙂 Ahh ahh kıyamam ağlayıp durma şekerim yaaaa, gerçi engel olamıyorsundur ama yapratma kendini 🙂 çok öpüyorum seni ..
oyy oyyy daha karnmzdayken böle dertlerine düşüyoruz aman sıkıntıya girmesinler şöyle olmsn böle olmasn diyoruz.Doğduklarnda ne yapcaz bilmiyorum valla yaaa.ALLAHIMMM dert vermesin çaresiz bırakmasn bizleri

Geri