Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

neyse emral npcan beklicez artık, hadi bakalım sıra sende inş sen de 35. hamişimiz olursun🙂

oy oy maşallah canım, bebeğinin iyi olmasına sevndim büyümüş bile🙂 vee insan 2 ayrı cinsi tadacağı için çok mutlu oluyor değil mi? Allah herkese bunu yaşatsın. benim de oğlum olunca Allah biliyor kız istiyordum🙂 inş da doktor yanılmamıştır öyledir. senin de inş sağlıklı bir oğlun olur canım. kızının da okulu hayırlı olsun. tuna da dün anasınıfına başladı, bugün 2. günümüz sabahçı olduk bakalım. senin kızla aynı yaştaydılar sanırım ikisine de başarılar...

tamam fıstık ekledim bile güzel duygular değil mi? hadi darısı keseye.. endişelenme çook yakında göreceksin inş.

hg aramıza canım, belirtilerin hamilelik için kuvvetli gibi, inş bebeğin göbişine yerleşmiştir, hayırlısı...

hosbulmisem canim 🙂 Amin insaallah.. Heycanliyim cok - beklemek ne zormus yahu.. 🙂 Allah hepimiz icin hayirlisi versin insaallah!

şimdi dr dan geldim gebelik yok😕 kan sonuçları olmadığımı söylüyor, idrar yaptım şimdi yine yok. allahtan hayırlısı üzülmedim.. sanırım üşüttüm bi kaç kez gece havuza girdim çok soğuktu sanırım ondan gecikti yada bilmiyorum her nedeni neyse.

bitanem benmde gebelik öncesi gecikmelerim olmşdu hatta herkez hamile olucaksn diyordu ve meleğim şükür olsun 8 ay sonra geldi ve ben o ay hiç belirtimden bahsetmedm burda dr da eşime varikosel var dedi bizde ramazan bitince dr a gidicekdik hatta geçen hafta gittik dr izinliydi düşünmüyoruz yaa nasıl olsa varikosel var diye beklemediğimiz bir anda oldu sende belirtilere takılma kafana takma canm bahsetme unutmamaya çalş meleğin gelicek inş dua ediyorm rabbim olmayanlara versin diye unutmaya düşünmemeye çalş bebeğin gelick ben inanıyorm

Geri