Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Günaydın melekler ben bugün temizlikle uğraşıcam yoğun bir haftasonu geçirdim ancak üstesinden gelirim 🙂 baharımmmmmmm ve emral dilerim hamişsinizdir dualarım bugün sizinle ama bizleri merakta bırakmayın akşamüstü tekrar girerim mekana inşallah sonuçlar çıkmış olur enazından baharımmm seninki emrali bekliycez artık herkeze iyi haftalar öpüldünüz 🙂

defnecim merhaba canim iyiyim ne zamandir firsat bulup giremedim geriye donup okuyayim dedim ama cok sayfalar olmus😀
pasam bugun 20 gunluk oldu. cok yaramaz degil cok sukur. arada gece uykumuzu sasiriyor gece pek uyumuyor ama cok sukur halimize. cok zor bi bebek degil masallah. simdilik iyi gidiyor aramiz bakalim

sen nasilsin canim?
çok iyiyim hurişim sağol sizin iyi olduğunuzu duydum daha iyioldum valla🙂 demek tatlişimiz uslu ohh negüzel gerçi onların her eziyetleri çekiliyo ama uslularıda tadından yenmez yani🙂 kendine ve bebeğine çok iyi bak canım.fırsat buldukça bizi haberdaret öpüldünüz 🙂

abla 2 gündür açık renk çıkyr bu çizgi hayrlısı olsun 9 da gidicem dr a kan tahlili için hayrlısı olsun yaa valla çok istiyorum güzel haberler duymayı
inşallah baharım güzel haberlerle dönersin. ne heyecanlı bekleyiş bu yaa seni düşünemiyorum bile🙂
ben daha test yapmadım evde😕 ay ama sürekli gelecek gibi ağrı var korktum yapmadım... zaten yapmam gereken 3 testm var dr istemişti gidip yapacam 9da ve 4.testide arada öğrenmiş olurum artık. bakalım canım allah hayırlısını versin bi süpriz olmasın😕
emralcim süprizin bebek olsun inşallah başka bişey getirme aklına. 2 gün çok ama beklicez artıkın🙂 valla bence 34 le 35 i kaptınız hee🙂

günaydınnnnnn🙂 ben girmeyeli iki hamiş adayımz var maaşallah RABBİM umutlarınızı boşa çıkarmasın inşallah.Baharımm cnm bnm hatırlıyosan bayramın 1.günü konuşurken sana içten içten dua etmiştim inşallah kabul olmştur da gelmiştir meleğin.Beni de bi heyecan sardı vallahi hadi kızlar mutlu haberlerle gelin inşallah.Siyah kimse kalmasn herkes kırmızı olsun inşallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah🙂🙂
şekerim bayramın o 1.günü beni atlamadın inşallah🙂

Kızlar günaydın;
Bu gece rüyamda bebeğimi doğurmuştum ve çok şirin bir erkek bebek dünyaya getirmişim gördüm, hatta üzerine kottan bir tulum giydirmişim ve boynuna da bir papyon takmıştım çok güzeldi çoooooooooook 🙂 gece yarısı eşime seslenip rüyamı anlattım... hahaha
allah hayırlara vesile etsin inşallah çok güzel bir rüya.ben genelde butarz rüya görsem çok sevineceğim haberler alırım. sende sevineceğin haberler alıcaksındır muhakkak.belkide baharla emral hamiştir ona seviniriz hep beraber🙂

Günaydın melekler ben bugün temizlikle uğraşıcam yoğun bir haftasonu geçirdim ancak üstesinden gelirim 🙂 baharımmmmmmm ve emral dilerim hamişsinizdir dualarım bugün sizinle ama bizleri merakta bırakmayın akşamüstü tekrar girerim mekana inşallah sonuçlar çıkmış olur enazından baharımmm seninki emrali bekliycez artık herkeze iyi haftalar öpüldünüz 🙂
kolay gelsin ablacım dikkatet kendine yorma öyle fazla canını.veeeee daha sık gel buraya özletiyosun kendini ama🙂

evet defnem beklicez yapacak bşey yok inşallah dediğin gibi süpriz olur😀 canım benim dualarıma seni de kattım dilerim sende haftaya hamiş haberi verirsin:D:D

emralim inş beklediğimize değer ve güzel hamiş haberi alırızzzz tatlımmm ve buralarda kutlama yaparızzzzz.... baharım e sen ne yaptın sonuç neeee gelmedinmi dahaa senn ay kılzar merktan öldürceksinizzzzhahahahahahaha anammm bu merak hiç iyi değilmiş yaaaaa :=hahahahahahaah

Geri