Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Lalezar inşallah rabbim hayırlısıyla o müjdeli haberi vermeyi nasip etsin bu gün cuma e cani gönülden dua ediyorum.Allahım en kısa zamanda bu duyguyu yaşatsın bize.Sakın stres yapma canım rahat olmaya çalış
ayşegül bu öpücükte sana canım
rabbim sizleride bir avazda kurtarsıın yarularınızla birlikte:bebeğim: duanı eksik etme canım hayırlı cumalar size🙂

bende sabırsızlıkla yeni bir haber var mı dıye baktım ama pazartesiye kadar bekleyecegım haberler için sanırsam. Melodi, mavikedi, lalezar ve baharımm hafta sonu butun dualarım sizlerle olacak. İnşallahhhhh küçük yavrular yoldadır🙂 Allahım sen yardım et bize, gönder bebişlerimizi hayırlısıyla. Aminnnn🙂

alahım sanada yaşatsın o duyguyu inş bilmiyorum ama bugünlerde çok duygusalım sanırım gerçekden herkez için tüm kalbimle diliyorum inş güzel haberler duyarız herkezden hepimiz anne oluruz inş namaz kılıcam birazdan dua edicem herkez için

ayy inş canım inşallahhhhh rabbime dua ediyorum meleğin göbüşündedir inş bitanecik kankim

İnşallah kankim, dualarını eksik etme üzerimden 🙂

benm de 23 ünde olmam lazmdı ama eşim bekle biraz daha diyor test alıp yarın sabah yapmayı düşünüyorum çıkar mı acaba

Canım yarın sabah bir dene sende bakalım, ben bugün test alabilirsem yarın bende deniycem 🙂

çoookkkk heycanlandım ama çıkmazsa üzülürümm yaa yardım edin ne olur

Üzülmek yok öyle, ne yapalım hayırlısı canım, Allah nasıl uygun gördü ise öyle olur 🙂

Ahhh canım benim zaten olursa sizlerin duaları ile olacak bu bebiş 🙂

İnşallah kızlar güzel haber vermek bende çoooooooooook istiyorum, dua edin banaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂