Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Kızlar merhaba, çok yoğunum bu ara, işleri saldım saldım, şimdi kafayı kaldıramıyorum, siteye bile giremiyorum. Kısa kısa notlar yazıp kaçıcam, hepinizi çooooooooooook öpüyorum.
Öncelikle Tunacım, ovulasyon testi kullandım, evde anlaşılıyor, çok pratik ve ucuz bir yöntem, en güzel zamanı tutturabilirsin, vucut ısına da evde ölçebilirsin. Ben hala sabahları ölçüyorum ve bir gün 36.9 olmasının hayalini kuruyorum🙂 Doğru zaman, işimizi hızlandırır hayatım.

Melodi cn , canım takma kafana, allah hayırlısını versin, hembelki daha idrara çıkmamıştır. Adet olcaksan da üzülme gençsin sen daha, önünde çok zaman var, hadi inşallah güzel haberler alırız cumaya

Berna24, canım bana çatlatma iğnesi yapıldı 4 yumurtayı bünyem çatlatamazdı, belki sen de bir ya da ikidir ve bünyen çatlatmıştır.

Lalezar, İnşallah güzel haberlerinizi tez zamanda alıcaz.

Haziran 13 Valla yaramadı mart, Nisan inşallah uğurlu gelecek🙂

Mavişimbebekistiyor, allah kavuştursun canım, oğlunun doğum yılı değli tabi doğum günü benle aynı, koç burcuyuz ikimizde😀

Denizzzzzzzz, inşallah hamilesindir.

Angel, hoş geldin

Geveze, sakın sakın üzme kendini. Allahın takdiri de, bunda da bir hayır var de. Her şerde bir hayır var de.. Hep beraber saycaz günleri, hep beraber görcez o çift çizgileri hayatım...

Baharım inşallah adet olmazsın da bebiş haberlerini alırız, bekleyelin görelim gari

Baharım inşallah adet olmazsın da bebiş haberlerini alırız, bekleyelin görelim gari

teşekkür edrim güzel dualarınız için hepinize inş dilediğimiz gibi olr herşey bende sizinle bugüzel haberi paylaşırım

Hamilelik bekleyen tüm meleklerim inşallah hamiş kalırsınız... Aklıma geldikce sizlere dua ediyorum canlarım... Ben 2,5 yıldır bu sitedeyim belkide daha fazladır ne hamileliklere şahit olmuştum bebeğimi beklerken .... Herşey kısmet meselesi ben hamile olmam imkansız dediğim bi anda hamile oldugumu anladım... Rabbim hepinize bu güzel duyguyu yaşatsın....
Benim hamileliğim sabah bulantıları ile devam ediyor .. gün içerisindede oluyor bulantılarım o yuzden pek nette takılamıyorum..
Rabbimden hepinize Sağlıklı sıhatli bebekler diliiyorum...

kızlar 2 gün gelmemişim ne kadar gelişme olmuş valla bende işgüç derken giremiyorum😀 buarada resimdeki tabiki benim kim olacaktı ya😀 geçen gün ödül töreni vardı orda çektirmiştim 😀 düşünceler için saolun kızlar o sizin güzelliğiniz... böle boş zamanımm olunca sizi kaçırmıyorum hemen kaçıyorum yanınıza buarada adet olan kızlar üzülmeyin herşeyde vardır bir hayır üzmeyin o tatlı canınızı zaten bu mart bize camdan baktırdı gerçekten havalarda çok soğuk ne oldu bilmiyorum herkes bi dengesiz allah vergisi başımızın üstünde yeri var yine inş birdahaki aya havalarda ısınır bizimde bebişler gelir
tunacım bişeyinin olmadığına sevindim inş önümüzdeki aylar hamiş kalırız canım
melekçim üzülme ne olur olur böle şeyler hemen üzme o tatlı canını nerden biliyorsun olmadığını şimdi %50 şansın var bi test pozitif çıktı diğeri negatif bence sen kan testi yaptır canım üzülme boşuna olsada olmasada biz senin yanındayız hiç merak etme sevinçlerimizde bir üzüntülerimizde .... ya hamişsen valla boşuna üzülmüş olursun sölemesi inanma hiç bir şeye sen moralini ii tut güzelim kan testi yaptır fazla bekleme eğer varsa çıkar zaten boşuna cuma yı bekliyosun canım benim kendini kandırma sürekli korkmada ne olacaksa olsun ha şimdi öğrenmişsin ha yarın canım benim
neyse kızlar çok uzatmıyım ben hepinizi çok seviyorum kendnize ii bakın....

allahım hepimizin yüzünü güldürsün herzaman duamdasınız inş teker teker güzel haber vericeksiniz

mavişim bebek istiyor allahım oğluna uzun ve güzel bir ömür versin hayırlı teskereler

lalem inş hamişsindr cnm

melodim üzülme cnm inş sendr hamişsindr o testler yanlış çıkabiliyo inş bebişin göbüşündedr

tunacım inş herşey yolundadır inş rabbim hayırlısıyla bekleyenler listesini hamişler listesi yapsın

benim için ettiğiniz dualar iiçinde çok teşekkür ediyorum sonuçlar 1 nisanda çıkıcakmış inş güzel çıkar sizde duanızı eksik etmeyin bnden hepinizi öpüyorum