Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

canım arkadaşlarım benim için ettiğiniz o güzel dualar kabulolsun inşallahh.sizde benim hep dualarımdasınız,sizi çok seviyorum ve içimi her nevarsa en rahat size döküyorum bu çok büyük bir mutluluk inanın🙂 baharım inşallah p.tesi bizi çook sevindirecek sonuçla dönersin canım. melodicim çok sevindim tatlım keseyi görmüşüz ooo negüzel.sakın kisti falanda kafana takma düzelir inşallah bebeişin hızla büyüyo bak inşallah kalp atışlarını duymayada az kalmışş🙂

ıns hayatım kalp atısınıda duyarımda dunyanın en mutlu ınsanı olurum....sana da rabbım yasatsın bıran once

ıns hayatım kalp atısınıda duyarımda dunyanın en mutlu ınsanı olurum....sana da rabbım yasatsın bıran once
dünyanın en mutlu insanı olma kriterleri ne kadar başka dimi herkesin🙂 ben bebek istiyorum sen bebeğine sağlık bebeği sağlıkla doğanlarda güzel bir gelecek....🙂allah hepimizin yardımcısı olsun ve gönlümüze göre versin inşallaah...

ne güzel olur baharım🙂 bende bazen bu tür hayaller kuruyorum çok mutlu ediyo insanı dimi?🙂
inş bu hayalin gerçekleşir de anne olursun bol bol yat dinlen ve olumlu düşün bence emin ol hakkında hayırlıysa olur🙂 dualarımız seninle🙂

melodicim bebişin bütün sorunlarını alır hiç korkma hamilelik sağlık demek nisan bebişi haa?
allah o mis gibi kokusunu koklamayı ve kucağına almayı nasip etsin yavrucuğunun🙂
inş cnm ilkini erken dogumla kaybettım aynı problemlerı yasamamak için tedbırlerı alıyoruz işte rabbım sana nasıp etsın
aynen ole cnm hamile kalmak için baska bır savas verıyoruz hamıle kaldıktan sonra saglıklı bır dogum dılıyoruz işte ınsanoglu boyle bırsey olsa gerek