Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

selam meleklerim hepinize hayırlı ramazanlar dilerim
yasemin cok begendim canim tesekkurler paylasim icin 🙂)

Ins en kisa zamanda sende tadarsin anneligi canim benim
inşallah canım ya sizlerin yazdıklarınızı okudukça daha da can atıyorum ama çok da kafama takmak istemiyorum.hersey rabbimden

aminnnnnnnnn sevdem ya.
canım düşükden sonra daha kolay hamiş kalınabiliyo diye duymustum en güzel örnek esin mesela. umudunu yitirme hiçbir zaman

yasemincim çok güzel inşallah tadarız dualarım sadece kendime deil.. kendimden önce tüm isteyenler🙂
aminnnn canım inşallah hep beraber tadarız bu üzel duyguları

ay kıyamam ben hamişime.inan sizleri üzmek degildi niyetim. anneliğin ne kadar yüce bi duygu oldugunu paylaşmakdı...
aminnnn canım bebişlerinizin o nur yüzlerini sag salim görmek nasip etsin rabbim

ah canım Allah razı olsun bende hepinizee dua ediyorummm Rabbim ne muradın varsa versin söylemen bile mutlu etti benii bende szii çok seviyorummm annesiii inş sağ sağlim alırız kucağımıza inşş
o zamnalarda gelecek esinim rabbim sizlerin meleklerinizi elinize sag salim verecek inşallah

aminn aminnn inşallah canımmm sanada nazar değmesin canım ee sizin nezman görüşünüzz? doğum nezman şimdi nasıl düşünüyorsunuz doğumu canım ?

rabbim kimseleri üzmesin inşş canım sende hep mutlu ol 😀 seninde okadar güzel bir yüreğin varki her sıkıntının üstesinden hayırlısıyla geliyosun canım

aminn allah razı olsun canım bizim görüşte pazartesi allahım izin verirse 31 haftalığız şuan zaman geçsede bende görsem meleğimi çok özledim doğum ekim başi gözüküyo ama kısmet inş sağ salim gelsin yavrularımız inş normal olur allahtan bir aksilik olmazsa normal istiyorum ben ama o da kısmet doğumla ilgili bişi demedi dr belki bu ay der hakkımızzda hayırlısı
aminnn kimse üzülmesin herkes sevinsin burdaki herkes mutlu olsun göbüşleri bebiş dolsun inş canım benim çok saol o senin güzelliğin seviyooyum kıs seni

canım benim allahım dualarımızı kabuletsin inşallah hepimizin.cuma mübarek gün desene inşallah buluşmanız çooook güzel geçer🙂

defnem inş rabbim şu mubarek günlerin hürmetine gönderir meleğini tatlım hep dua ediyorum size hernamazımda her aklıma geldiğinde allahım sizinde yüzünüzü tez vakitte hayırlısıyla güldürsün inşallahhhhhhhhh inş aşilamaya felan gerek kalmadan gelsin yavrun[/QUOTE]
ayşegülüm çok sağol canım benim allah kabuletsin.evet şu mübarek günlerde yüzümüz dahada gülsün inşallah.sanada bebeğinede allah sağlık versin güzelim.
rabbim kimseleri üzmesin inşş canım sende hep mutlu ol 😀 seninde okadar güzel bir yüreğin varki her sıkıntının üstesinden hayırlısıyla geliyosun canım
amin esincim rabbim üzmesin hiçbirimizi.

maşşalahh maşşalah paşama bak 31 hafta orada durdu 😀 darısı başımızaa iinş canım aman orda tembel tembel durduğu yeter dime annesi inş zman gelir geçerde doğum yaptığın zamana gelirsin inşş resimde ist,yorum ama ben senden doğumunda tamam mı ? bende seviyorumkız senii 😀

oyyy canım benim asıl ben sana hiç kıyamam inş sende burdaki herkeste tadıcaksınız anneliği rabbim güldürücek yüzünüzü bizde sizinle mutlu olucaz doğum nezaman diye sorucak bebişinizi merak edicez bir zamanlar bende sizin gibi meleğimi bekliyodum neler çektim bir mevlam bide ben biliyorum ama inan bebişin göbüşüne gelince bütün acılar geçiyo inş sizde o güzel günleri tadıcaksınız tüm kalbimle dua ediyorum istiyorum bunu rabbimden allahım hepinizin yüzünü güldürsün inş

ayşegülüm çok sağol canım benim allah kabuletsin.evet şu mübarek günlerde yüzümüz dahada gülsün inşallah.sanada bebeğinede allah sağlık versin güzelim.
amin esincim rabbim üzmesin hiçbirimizi.[/QUOTE]

aminn allahım razı olsun kulu kula ettiği duayı geri çevirmezmiş mevlam banada burda hamişlerim hep dua ederdi allah hepsinden binlerce razı olsun sıra bizde şimdi biz size ediyoruz inş yakın zamanda sizde hamiş olup başkalarına dua ediceksiniz canım gönlünüz hep ferah olsun göbüşünüz bebiş dolsun inş

ya fıstıklarım noluur bana çook dua edin bu ay,20 ağustos regl günüm ayrıcaaaaaaa evlenme yıldönümümüz🙂7 sene olcak inşallahh sağlıkla.vee beeeennn regl olmak istemiyorum yaaa yıldönümü hediyem olsun istiyorum eşime.harbi süper olur yaa.en afillisinden bi bjk li bebek tulumu alırım hediye paketi açtığında şoklara girer ve ben bombayı patlatıveririm.al sana hediyenin en güzeli.allahım lütfenn nolur kabulet.süper olmazmı kızlar yaaa🙂

canım benim yaa inş seninde görücez 31 39 vede 40 haftanı yarabbim dualarımızı geri çevirmesin inşallahhh istediğin resim olsun teyzesi bende senden isterim resim ama pcmin baş köşesine koyucam

defnem ve yaseminimden bebişlerinin resimlerini istiycem bol bol nazar ayeti okuycam yeğenlerime inşallahhhh

yaseminim naber güzelim,durumlar nasıl anlatsana.eşinin testi olumlu çıkmış negüzel yavrum çok sevindim bunu öğrenmek bile insanı rahatlatıyor biliyorum.ama sakın problem bende falan deme ortada ele avuca geçicek bi problem yokki üzme canını sakınn.herşey yoluna girecek hepimiz için inşallahh.meraketme daha doğum hikayeleri bizi bekliyooo🙂