Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

elimde değil ki tatlım ya artık ben de uğraşmıycam bıraktım yumurtlama tarihiymiş yok adet tarihi ramazanda kafamı dinliycem piskolojik olarak insanı çökltiyor her ay aynı heycanla bekleyip sonuca yıkılmak.ramazandan sonrada rahim filmi çektirirm bakalım bi sorunmu var.doğru canım nasipse olur ama ben artık olmuycağına inandım.amin canım inşallahh senin güzel haberini alırız 9 gün sonra

selam kızlar benide eklermisiniz sat 1 ağustos uzun zamandır yazamadım hepinizi özledim lalezar cnm çoksevindim inan rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

inş canım inş senin dediğin gb olurda süpriz yapar

canımsınn benimmmmm inş birgün bizde burda haykırıcaz anne oluyoruz dieeee

yapsın eşin ne olacak biraz da onlar yapsın esin ,fırsat bu fırsat naz yap biraz

inş. esin inş. hamiş olurum sağlıkla alırım elime veledi ,tüm hamilelere kolay hamilelikler diliyorum

oyyy uyuzummm oyyyy yaktın beniii😀 melemen dedin yaptırdım eşime ama zaten ilkte kokusu rahatsız etti dedim canım çekti yiyeyim
yemez olaydım vallahi ne yediysem hepsini çıkardım tekrardan of çok fena bir hal bu inan acıdan kasık ağrısından öldüm akşam okadar kustumki artık bişy kalmadı kusacak böğürüyorum napıcam ben böle yarabbim sonra oturdum olduğum yerde ağladımmm ama yinede şükrettim meleğim benimleya olsun dedim ama akşam kulağını çınlattım oy uyuzum oy ne ettin sen bana diye 😀 eşimde diyoki o kim? banamı diyosun uyuz diye diyo görmen lazım hem ağlıyorum hem gülüyorum karmaşık bir haldi iyiki varsınız vallahii😀

iyi bari tatile de girmişsiniz, bol bol dinlen artık siz geç girmşsiniz tatile. tamam canım grşmek üzere...

canım üniverste anaokulu olunca böle oluyo vallahi yorulmuştum artık tatil inş ii gelirr çok öpüyorum cnm seni ve mercimeğini aeo... grsrzzz

canımsınn benimmmmm inş birgün bizde burda haykırıcaz anne oluyoruz dieeee

inşşş burçeee inşşş canım rabbim o günleri yaşatsın inş size ve tüm isteyenlereeee

tüm meleklerime günaydınnnnn
aynen canım benim kilomda 55.ama benim hiç kilo takıntım olmamıştır.zaten hep aynı kiloda kalıyorum.bazılarına su bile içse yaroyo derler ya.bende yok.
ah şu veletler gelsinde canım kilo almaya da razıyımmm

benim de son 9 günüm ..ya ateşim yüksek çıkıyor normale göre bende ..normalde 35 in üzerine çıkmaz hiç ..4-5 gündür ölçüyorum ..36,36,5 bugün de 36,7 idi ..neden olabilir acaba
ovülasyondan olur aslında ama.yazdıklarına göre böyle bişey yok.
benim adet olmamadan 1 hafta önce ateşim 36 .5 üstünde çıkıyo genelde.ovülasyon günümü ateşle bi türlü çözemedim.

herkeslere merhaba kızlar hamile olmak isteyen birsürü anne adayımız var inşallah en kısa zamanda Allah hayırlı evlatlar nasip eder sizlere Rabbim isteyen herkese bu güzel duyguyu tatmayı nasip etsin inşallah.
aminn canım ya inşalah bizlefde tadarız o duyguları
esinim sanada çok geçmiş olsun canım ya. bol bol dinlen kendinide meleginide yorma bakayım.