Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

artık herkesın bebek nıye yapmıyorsun yoksa olmuyor mu demelerınden bıktım kızlar valla bbıktım artık dayanamıyorum gercekten
melodm ama yapma böle ya bikere kim ne derse desin millet dedikodu yapcak yer arıyo sen kendini düşün kim ne derse desin sen duyma onları rahat ol düşünme artık ki gelsin bebeğin herkez derdi de inanmazdım gerçektende hiç kafaya takmadığın hiç düşünmediğin bi anda gelcek O SANA

defnem üzülme tatlım seninde meleğin kışa girişde gelicek demişdi dersin ekim kasım en geç bak hislerimi lalezar ve tuna ablaya sor onlara dediklerim çıkdı

kan tahlili felan yapti herşey normal dedi rahim filmi önce çekil dedi sonra ona göre ya tedavi yada aşilama yaparız dedii ama evime dönmek zorundaydım geldim sen çektirdinmi rahim filmiii benim hislerim değil baharın hisleri kuvvetli birininde benimle ilgili hislerini sölese çokk ii olurr🙂

inş tuna ablacımmm dua edin bizler için

artık herkesın bebek nıye yapmıyorsun yoksa olmuyor mu demelerınden bıktım kızlar valla bbıktım artık dayanamıyorum gercekten

canim benim niye biraktin sen bu kadar kendini yaaa. uzme kendini. haklisin insanin yuzune karsi konusuyorlar insanlar udydukca uzuluyorsun ama ancak onlari takmazsan ne kadar kendini rahat birakirsan minik melek gelecek. biliyorsun butun bunlari sen tatlim. daha once bi hamilelik gecirdin ama nazlaniyor simdi gelmekte sadece sabir biliyorsunki uzerine ne zaman dusmezsen o zaman geliyor beklenmedik anda. yapma kendine bunlari bak bizleri de uzuyorsun. ins is basvurun olur gercekten gonulden istiyorum ki biraz kafan dagilsin...opuyorum seni uzme nolur kendini

bu arada yasemin ayni seyler senin ve diger arkadaslar icinde gecerli. belki simdi sizin icin kolay tabii hamilesiniz iciniz rahat diyorsunuz ama burdaki herkez belli bir sure bekledi ne demek oldugunu insanlara karsi nasil kulak tikanmasi gerektigini ogrendi.hepimiz ayni yollardan gectik. sadece sabredelim bol bol dua edelim kizlar. biliyorum ki gelcek sizlerinde minikleri. 🙂

bende bıktım ama artık onlara cevaplarım peşin peşin ağızlarını açtırööıyorum napım onlar benim canımı yakıyosa bende onların canı yakmak hoşuma gidiyor yaşasın kötülük çok güzel oluyorr moralim bozukluğu gidiyor
ha ne kötüyüm yaa onlarda kaşınmasın demi ama
haha

anacım takmıyorum o gun kafam rahat oluyor pat dıye soruyorlar delı oluyom artık herkese korunuyorum dedım yaa valla

off yawrum yaa allah razı olsun senden varyaa takmamaya calısyorum artık cunku su 3 ay ıcerısınde hamıle kalmam gerekıyor doktorum ole dedı kısmet allah ne zmn nasıp ederse
allah sana ne dıyım emı 🙂