Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

eveeett şimdi de geldik haziran ayına🙂 hadi bakalım maşallah maşallah hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor🙂 bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? darısı tüm listeye...

bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...🙂

🙂:nazar:🙂:nazar:🙂H A M İ Ş L E R İ M İ Z🙂:nazar:🙂:nazar:🙂

Aman nazar değmesin
1.salkım......................şubat hamişi :nazar:

2.tuvanna....................şubat hamişi :nazar:
3.aussie-angel...........şubat hamişi :nazar:
4.hazan_11...............şubat hamişi :nazar: son adet 7 şubat Antalya
5.esinerkan..........mart hamişi :nazar: son adet 1 mart Düzce 24 Okul öncesi öğrt.
6.burju.................mart hamişi :nazar:
7.sarı gelin.................mart hamişi :nazar: son adet 6 mart
8.sen-lin12121212.........mart hamişi :nazar:
9.çölmeleği..............mart hamişi :nazar: Mardin/Midyat 19
10.tunaa.......mart hamişi :nazar: son adet 20 mart Eskişehir 33 Resim öğrt. çok mutluyum🙂)))
11.mavişimbebekistiyor.......mart hamişi :nazar: İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
12.mavikedi..............nisan hamişi :nazar: son adet 1 nisan Edirne 28 İngilizce öğrt.
13.geliyobebiş..........nisan hamişi :nazar: son adet 8 nisan
14.dilara1.................nisan hamişi :nazar: Mardin(Almanyadan) Tebrikler🙂
15.elçin&su..................nisan hamişi :nazar: son adet 9 nisan Tebrikler🙂
16.ayperi..................nisan hamişi :nazar: son adet 23 nisan Tebrikler🙂
17.sheker_shey...............nisan hamişi :nazar: son adet 28 nisan Konya Tebrikler🙂

18.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? 🙂

beklenmeyen adet tarihlerimiz🙂🙂🙂
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...🙂
:salıncak:
-pamukşekeri.................29 mayıs ??? Bursa 32 Muhasebe öğrt.

-mini garaböcük..........30 mayıs ??? Gurbetçi Eskişehirli 26

-defne defne................30 mayıs ??? Satış danışmanı

-haziran13.............??? İstanbul 35 Mühendis

-gülparem...............??? Afyon 22 Üniv. öğrc.

-beklenenbebiş..........8 haziran ??? 20

-yesi......................??? 25

-best_dream............11 haziran ???

-fatma mutlu.............? Elazığ 21
-orjinal-catlaq............12 haziran İstanbul
-bembeyaz...............14 haziran Konya 26 Memur
-esde.....................? Fransa
-uyuzmuyum_neyim.................15 haziranAnkara 28 Memur
-denizzzz............16 haziran
Muğla/Fethiye 27 Muhasebe

-pirenses.......................20 haziran
-gullu_23...................20 haziran
-ayse arslan................21 haziran Kayseri
-unıca...................?

-geveze.....................23 haziran
-sevde7...................24 haziran
-çitos....................20 haziran Yozgat
-sılam_nisa.................? Türkçe öğrt.
-burçemm.................? Tekirdağ
-tektanemmm.................25 haziran

-yaseminnnnnnn.............26 haziran Kütahya 22 Ev hanımı
-sevoş...................?

-sinemtugra...............?
-baharrrımmm..............?Ardahan Güzellik uzmanı
-hayal....................? Tokat 24 Türkçe öğrt.
-bebekyüzlüm................? Ankara Ev hanımı

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere bebek müjdesi verirler...
-geweze............? Ankara 22 Üniv. öğrc.
-tatu...............?

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza...................? Antalya 33
-aymelek..............? Erzurum 25 Hemşire
-elif_ecrin................?

-melodi_cn...............? İstanbul 25 Ev hanımı
-lalezar...................?Balıkesir 39 Memur

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...
adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Dikkat!!! Regl tarihi 15 gün geçip de topiğe haber vermeyenler listeden çıkarılacaktır.
Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al

kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik burdan gelen 52 kişi olduk, herkesi bekleriz...

mrb arkadaşlar nasılsınız? ben dün tatilden döndüm orda hiç nete girme imkanım olmadı ama sizleri çokk özledim. çok şükür şimdilk bebeğimle herşey yolunda görünüyor🙂 tatil de iyi geldi. baya yazmışsınız aralarda sayfaları okurum, hepinizi öpüyorum grşmek üzere...

tunacim hosgeldin tatilin iyi gecmesine sevindim. bu arada sunu belirtiyim listenin sen gitmeden onceki halini gonderdin ama onun uzerinde degisiklikler oldu. en son hali sayfa 1665 de istersen ona bir bak canim

eveeett şimdi de geldik haziran ayına🙂 hadi bakalım maşallah maşallah hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor🙂 bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? darısı tüm listeye...

bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...🙂

🙂:nazar:🙂:nazar:🙂H A M İ Ş L E R İ M İ Z🙂:nazar:🙂:nazar:🙂

Aman nazar değmesin
1.salkım......................şubat hamişi :nazar:
2.tuvanna....................şubat hamişi :nazar:

3.aussie-angel...........şubat hamişi :nazar:
4.hazan_11...............şubat hamişi :nazar: son adet 7 şubat Antalya
5.burju.................mart hamişi :nazar:
6.sarı gelin.................mart hamişi :nazar: son adet 6 mart
7.sen-lin12121212.........mart hamişi :nazar:
8.çölmeleği..............mart hamişi :nazar: Mardin/Midyat 19
9.tunaa.......mart hamişi :nazar: son adet 20 mart Eskişehir 33 Resim öğrt. çok mutluyum🙂)))
10.mavişimbebekistiyor.......mart hamişi :nazar: İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
11.mavikedi..............nisan hamişi :nazar: son adet 1 nisan Edirne 28 İngilizce öğrt.
12.geliyobebiş..........nisan hamişi :nazar: son adet 8 nisan
13.dilara1.................nisan hamişi :nazar: Mardin(Almanyadan)
14.elçin&
su..................nisan hamişi :nazar: son adet 9 nisan

15.ayperi..................nisan hamişi :nazar: son adet 23 nisan
16.sheker_shey...............nisan hamişi :nazar: son adet 28 nisan Konya
17.sinoplu_17...................mayıs hamişi :nazar: Tebrikler🙂
18.bembeyaz...............mayıs hamişi :nazar: Konya 26 Memur Tebrikler🙂

19.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? 🙂

beklenmeyen adet tarihlerimiz🙂🙂🙂
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...🙂
:salıncak:
-pamukşekeri.................29 mayıs ??? Bursa 32 Muhasebe öğrt.

-mini garaböcük..........30 mayıs ??? Gurbetçi Eskişehirli 26

-defne defne................30 mayıs ??? Satış danışmanı

-haziran13.............??? İstanbul 35 Mühendis

-gülparem...............??? Afyon 22 Üniv. öğrc.

-beklenenbebiş..........8 haziran ??? 20

-yesi......................??? 25

-best_dream............11 haziran ???

-fatma mutlu.............? Elazığ 21
-orjinal-catlaq............12 haziran ? İstanbul
-esde.....................? Fransa
-denizzzz............16 haziran ? Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
-pirenses.......................20 haziran ?
-gullu_23...................20 haziran ?
-ayse arslan................21 haziran ? Kayseri
-unıca...................?

-geveze.....................23 haziran ?
-sevde7...................24 haziran ?
-çitos....................20 haziran ? Yozgat
-sılam_nisa.................? Türkçe öğrt.
-burçemm.................? Tekirdağ
-tektanemmm.................25 haziran ?

-yaseminnnnnnn.............26 haziran
Kütahya 22 Ev hanımı
-sevoş...................?

-sinemtugra...............?
-baharrrımmm..............?Ardahan Güzellik uzmanı
-hayal....................? Tokat 24 Türkçe öğrt.
-bebekyüzlüm................? Ankara Ev hanımı
-uyuzmuyum_neyim.................? Ankara 28 Memur
-tuha.............................?

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere bebek müjdesi verirler...
-geweze............? Ankara 22 Üniv. öğrc.
-tatu...............?
-esinerkan.........? Düzce 24 Okul öncesi öğrt.

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza...................? Antalya 33
-aymelek..............? Erzurum 25 Hemşire
-elif_ecrin................?

-melodi_cn...............? İstanbul 25 Ev hanımı
-lalezar...................?Balıkesir 39 Memur

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...
adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Dikkat!!! Regl tarihi 15 gün geçip de topiğe haber vermeyenler listeden çıkarılacaktır.
Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al

kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik burdan gelen 52 kişi olduk, herkesi bekleriz...

kızlar yaa bu liste yenilerkenki msj ne kadar yavaş öyle, öldümm yaa, o yüzden önce eski liste sonra yeni listeyi yazdım ama tam olarak sayfaları okumayı bitiremedim bir değişiklik varsa belirtin lütfen.. bir de renkli yazıyı yapamıyorum ben artık nasıl yapacağız?

bu arada esine çook üzüldüm görünce donup kaldım Allah ona sabır ve dayanma gücü versin, inş yakında yeniden hamile kalır, bebeğinin mekenı cennet olsun...

bembeyaz ve sinoplu arkadaşlarımızı da kutluyorum, Allah tamamına erdirsin kucağınıza almayı nasip etsin.

adet olan arkadaşlar herşeyde vardır bir hayır umarım kısa zamnda sizler de hamiş kalırsınız.

uyuz, yasemin, yesi, best_dream sizlerin de inş yakında bebek haberiyle yüzünüz güler.

burçem ve melodim iyi tatiller kızlar güle güle gidin inş hayırlı haberlerle dönersiniz, gerçekten tatil iyi geliyor.

orjimm canım benim hg valla çok özledim seni nasılsın bakalım?

vee mavişim ay canım yaa inan çok sevindim ikili testin iyi çıkmış, maşallah 3. oğlan geliyormuş Allah kucağınıza almayı nasip etsin. ee oğlanda tecrübelisin zaten Allah sağlık versin de.. ben de 14. haftamdayım bakalım kont. 4 temmuzda bakalım bebeğim ne alemde belki ben de öğrenirim cinsiyetini hayırlısı herşeyin.. öptüm seni ve bebeğini...

sarıgelinim tatlım sen nasılsın? bebek nasıl? gösterdi mi kereta cinsiyetini? özledim valla öptüm kocaman...

aymelek canım inş beklemediğin zamnda gelir bebeğin neolur yitirme umudunu Allah büyük..

beklenenbebiş canım hamile kalmana sevindim düşüğü bekliyorum demişsin belli olmaz yaa inş sımsıkı tutunur bebeğin anneciğine Allah yardımcın olsun..

nehir sen de hg aramıza Allah gönlüne göre versin.

kızlar sizden ayrı kalmak gerçekten zor oldu, hep merak ettim acaba nasıllar kimler hamiş diye? inanıyorum yakında herkes hamiş kalacak.. hamişlerin ve benim de Allahım hepimizin bebeklerini korusun hepinizi öpüyorum AEO...

tunacim hosgeldin tatilin iyi gecmesine sevindim. bu arada sunu belirtiyim listenin sen gitmeden onceki halini gonderdin ama onun uzerinde degisiklikler oldu. en son hali sayfa 1665 de istersen ona bir bak canim

hb canım tşkler.. evet ben önce eskisini koydum sonra yeniledim ama 1652ye kadr okudum sonra devam ederim. gerçekten listeyi yenilemesi zor olmuş önceden bu kadar yavaş değildi böyle. tamam tatlım bir ara bakarım öptüm..

yasemincim hakkinda hayirlisi olsun canim benim benim de hamilelik oncesinde adetlerim bu sekilde kahverengi koyu sekilde geliyordu. benim en buyuk korkum kist felan olmasi idi. cunku nerde okusam kime sorsam kistten ole oluyormus. ama elhamdulillah kist cikmamisti muayenede. demek ki bunyem gebelige mi hazirliyordu bilmiyorum sonra da zaten hamile kaldim. ins senin de oyle olur. hic bir zaman umitsizlige kapilmak yok ins en kisa zamanda gelcek melekleriniz. cok nazlilar bu melekler sadece biraz sabir canim.
canım geliba senin tahmin etdigin gibi. bu adetim öncekilere göre hem erken oldu hemde olan seyrinin dısında devam etdi.
canım sorma benim aklıma geldi kist meselesi.içim içimi yiyiyor.

mrb arkadaşlar nasılsınız? ben dün tatilden döndüm orda hiç nete girme imkanım olmadı ama sizleri çokk özledim. çok şükür şimdilk bebeğimle herşey yolunda görünüyor🙂 tatil de iyi geldi. baya yazmışsınız aralarda sayfaları okurum, hepinizi öpüyorum grşmek üzere...
.hoşgeldin ablacıgım nasıl geçti tatil tüm steresini atsaydın.bizim yerimizede gezseydinnnn:clapping:

selam kızlar.
inanın çok ümitlenmiştimmm.adettimmm normal kıvamına döndüüü.çok üzüldümm:grev::grev::grev:
galiba dün çok üzüldüm ondan bu kadar geç normale döndüüüü.dünn bi heyecanla test yaptımmm keske sabahı bekleseydiydimmmm. yorulmaya basladım demek istemiyorum ama git gide tükeniyorum
hurisin dedigi gibi kist falan olmaz inşallah. UYUZUMMMM senden bi yorum bekliyorummmm.
inşallah bebegim hazırlk yapıyordurrrr annesine gelmek içinnnn!!!!!!!!!:uhu::uhu::uhu::uhu:
doktorum adet olunca gel demişti kistdende korkuyorummmm. off en kısa zamnda doktora çıkmam lazımmmm. tekrar klomen verir büyük ihtimallll... napalımmmm herseyin bi zamanı var elbet birgün bebegim gelecek annesine.

kızlar yaa bu liste yenilerkenki msj ne kadar yavaş öyle, öldümm yaa, o yüzden önce eski liste sonra yeni listeyi yazdım ama tam olarak sayfaları okumayı bitiremedim bir değişiklik varsa belirtin lütfen.. bir de renkli yazıyı yapamıyorum ben artık nasıl yapacağız?

bu arada esine çook üzüldüm görünce donup kaldım Allah ona sabır ve dayanma gücü versin, inş yakında yeniden hamile kalır, bebeğinin mekenı cennet olsun...

bembeyaz ve sinoplu arkadaşlarımızı da kutluyorum, Allah tamamına erdirsin kucağınıza almayı nasip etsin.

adet olan arkadaşlar herşeyde vardır bir hayır umarım kısa zamnda sizler de hamiş kalırsınız.

uyuz, yasemin, yesi, best_dream sizlerin de inş yakında bebek haberiyle yüzünüz güler.

burçem ve melodim iyi tatiller kızlar güle güle gidin inş hayırlı haberlerle dönersiniz, gerçekten tatil iyi geliyor.

orjimm canım benim hg valla çok özledim seni nasılsın bakalım?

vee mavişim ay canım yaa inan çok sevindim ikili testin iyi çıkmış, maşallah 3. oğlan geliyormuş Allah kucağınıza almayı nasip etsin. ee oğlanda tecrübelisin zaten Allah sağlık versin de.. ben de 14. haftamdayım bakalım kont. 4 temmuzda bakalım bebeğim ne alemde belki ben de öğrenirim cinsiyetini hayırlısı herşeyin.. öptüm seni ve bebeğini...

sarıgelinim tatlım sen nasılsın? bebek nasıl? gösterdi mi kereta cinsiyetini? özledim valla öptüm kocaman...

aymelek canım inş beklemediğin zamnda gelir bebeğin neolur yitirme umudunu Allah büyük..

beklenenbebiş canım hamile kalmana sevindim düşüğü bekliyorum demişsin belli olmaz yaa inş sımsıkı tutunur bebeğin anneciğine Allah yardımcın olsun..

nehir sen de hg aramıza Allah gönlüne göre versin.

kızlar sizden ayrı kalmak gerçekten zor oldu, hep merak ettim acaba nasıllar kimler hamiş diye? inanıyorum yakında herkes hamiş kalacak.. hamişlerin ve benim de Allahım hepimizin bebeklerini korusun hepinizi öpüyorum AEO...
sagol ablacıgım güzel dileklerin içinnnn bende seni oppucuk

selam kızlar.
inanın çok ümitlenmiştimmm.adettimmm normal kıvamına döndüüü.çok üzüldümm:grev::grev::grev:
galiba dün çok üzüldüm ondan bu kadar geç normale döndüüüü.dünn bi heyecanla test yaptımmm keske sabahı bekleseydiydimmmm. yorulmaya basladım demek istemiyorum ama git gide tükeniyorum
hurisin dedigi gibi kist falan olmaz inşallah. UYUZUMMMM senden bi yorum bekliyorummmm.
inşallah bebegim hazırlk yapıyordurrrr annesine gelmek içinnnn!!!!!!!!!:uhu::uhu::uhu::uhu:
doktorum adet olunca gel demişti kistdende korkuyorummmm. off en kısa zamnda doktora çıkmam lazımmmm. tekrar klomen verir büyük ihtimallll... napalımmmm herseyin bi zamanı var elbet birgün bebegim gelecek annesine.

yasemincim sana kendimi ornek anlattim kist olmuyor ins. bak bende cikmadi sen kendine benim gibi uzme diye anlattim ama hic aklinda yokken ben simdi kisti sokmus gibi oldum ve seni uzdum sanirim. keske soylemeseydim canim benim ya. sen icini ferah tut canim. ne olur hic bir zaman umitsizlige kapilma. dedim ya bunyen gebelige hazirlaniyordur ben de cok gecmeden bak hamile kaldim ins seninde oyle olur

Geri