Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

selam kızlar bugün çok kötüyüm sizinle paylaşmak istedim amcamın oğlu vefat ettii daha çok gençtii ne olur ona dua edin levent gezgen polis memuru..ölüm ona hiç yakışmadııı............................

Canim cok uzuldum basiniz sagolsun Allah geride kalanlara sabir versin ins. genc olumler cok uzuyor insani

benim doktorum çok ii bir doktor araştırarak gittim ...doktorların hepsi doğum kontrol hapı veriyor bu durumda..
nette de araştırır bakarsan ünlü kadın doğumcular bile doğum kontrol hapının hiçbir zararı olmadığını söylüyor ki doğum kontrol hapı bir çok rahatsızlığın tedavisinde kullanılıyor ..mesela kist , adet düzensizliği v.s.
mide bulantılarım eskinde kkullandığımda da vardı ,hapa karşı hassassiyet var bende ,hap içince hep böyle oluyorum ,yani doğum kontrol hapı ile alakalı değil bu durum tüm haplara karşı aynı durum var bende ,doğum kontrol hapı kullandığım dönemde bana sadece kilo olrak yan etkisi oldu onun dışında çok faydası da oldu ,adetlerim düzenli hale geldi ,kanamam azaldı ..
yani doğum kontrol hapını tavsiye etmeyen doktor benim gözümde pek bilgili bir doktor değildir yanlış anlama ama ..
çünkü zarar verdiği bir safsatadan ibaret ..
benim devlette de 3-4 farklı yerde tanıdık doktorlarım var ben onlarla da süretli irtibat içerisindeyim ..hepsi öneriyor ,zarar veriyor safsatadan ibaret diyorlar ..senin doktorunu bilemiyorum ama yine ben çok doktor gezdiğim için artık tecrübeli oldum bu konuda ...ama önerin için sağolasın yine de ..bir de kistten kiste fark var ,seninki ne kisti bilmiyrum benimki sadece çatlamayan yumurta adına da kist diyorlar ama öyle sandığımız kistlerden değil

uyuzum bende evlendigim ilk aylarda dogum kontrol hapi kullanmistim. ama ayni senin gibi yan etkilerine dayanamayip birakmistim malesef vucut alisana kadar bellli bir sure yan etkilerini yapiyor canim.

Bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...🙂

🙂:nazar:🙂:nazar:🙂H A M İ Ş L E R İ M İ Z🙂:nazar:🙂:nazar:🙂

Aman nazar değmesin

1.salkım.......................şubat hamişi :nazar:
2.tuvanna.....................şubat hamişi :nazar:
3.aussie-angel..............şubat hamişi :nazar:
4.hazan_11...................şubat hamişi :nazar: son adet 7 şubat Antalya
5.burju..........................mart hamişi :nazar:
6.sarı gelin...................mart hamişi :nazar: son adet 6 mart
7.sen-lin12121212........mart hamişi :nazar:
8.çölmeleği...................mart hamişi :nazar: Mardin/Midyat 19
9.tunaa.........................mart hamişi :nazar: son adet 20 mart Eskişehir 33 Resim öğrt.
10.mavişimbebekistiyor... mart hamişi :nazar: İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
11.mavikedi..................nisan hamişi :nazar: son adet 1 nisan Edirne 28 İngilizce öğrt.
12.geliyobebiş..............nisan hamişi :nazar: son adet 8 nisan
13.dilara1.....................nisan hamişi :nazar: Mardin(Almanyadan) Tebrikler🙂
14.elçin&su..................nisan hamişi :nazar: son adet 9 nisan Tebrikler🙂

15.ayperi.......................nisan hamişi :nazar: son adet 23 nisan Tebrikler🙂
16.sheker_shey.............nisan hamişi :nazar: son adet 28 nisan Konya Tebrikler🙂
17.Sinoplu_17................haziran hamişi:nazar:Tebrikler🙂
18.Bembeyaz.................haziran hamişi:nazar:Tebrikler🙂

19.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? 🙂

beklenmeyen adet tarihlerimiz🙂🙂🙂
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...🙂
:salıncak:
-pirenses....................................??? 20 haziran
-gullu_23.....................................??? 20 haziran
-çitos...........................................?? ? 20 haziran Yozgat
-ayse arslan................................??? 21 haziran Kayseri
-geveze.......................................??? 23 haziran
-sevde7.......................................??? 24 haziran

-tektanemmm.............................25 haziran
-yaseminnnnnnn.........................26 haziran Kütahya 22 Ev hanımı
-hayal..........................................30 Haziran Tokat 24 Türkçe öğrt.
-bebekyüzlüm..............................5 Temmuz Ankara Ev hanımı
-orjinal-catlaq.............................10 Temmuz İstanbul
-tuha...........................................14-15 Temmuz

-pamukşekeri............................??? Bursa 32 Muhasebe öğrt.
-defne defne..............................??? Satış danışmanı
-haziran13.................................??? İstanbul 35 Mühendis
-gülparem..................................??? Afyon 22 Üniv. öğrc.
-mini garaböcük........................??? Gurbetçi Eskişehirli 26
-beklenenbebiş..........................??? 20
-uyuzmuyum_neyim...................???
Ankara 28 Memur
-sılam_nisa................................???Türkçe öğrt.
-denizzzz....................................???
Muğla/Fethiye 27 Muhasebe

-baharrrımmm............................???
Ardahan Güzellik uzmanı
-fatma mutlu..............................???Elazığ 21
-esde..........................................???Fransa
-burçemm..................................??? Tekirdağ
-yesi...........................................??? 25

-best_dream...............................???

-sevoş........................................???

-sinemtugra...............................???
-unıca.........................................???

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere bebekmüjdesi verirler...
-geweze............? Ankara 22 Üniv. öğrc.
-tatu...................?
-esinerkan.....?

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza...........................? Antalya 33
-aymelek....................? Erzurum 25 Hemşire
-elif_ecrin....................?

-melodi_cn..................? İstanbul 25 Ev hanımı
-lalezar........................?Balıkesir 39 Memur

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...
adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Dikkat!!! Regl tarihi 15 gün geçip de topiğe haber vermeyenler listeden çıkarılacaktır.
Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al

kızlar facebooktaki grubumuza da buyrun, şimdilik burdan gelen 52 kişi olduk, herkesi bekleriz...

selam kızlar bugün çok kötüyüm sizinle paylaşmak istedim amcamın oğlu vefat ettii daha çok gençtii ne olur ona dua edin levent gezgen polis memuru..ölüm ona hiç yakışmadııı............................

Başınız sağolsun, çok acı... allah sıralı ölüm versin inşallah. mekanı cennet, toprağı bol olsun.

aminnn arkadaşlar aminnnnnnnn,herkese günaydın , ya bu doğum kontrol hapı beni mahvetti ,gece öğürmeyle sabahı zor ettim ,hala midem bulanıyor ,mahvoldum yaa ,eskiden de böyle olurdum ,hiç bana göre dğeil bu haplar ne yapacağım bilmiyorum yaa
ay canım allahım sana güç kuvvet sabır versinn unutma sonu güzel bitecek bu sıkıntılarınnnn.
Canım inşallah bu bekleyişinin sonu müjde ile sonuçlansın..:davul:
aminnn canımmmm iyiki varsınızzz
yarın bebişkomu göreceğim arkadaşlar çok mutluyum inşallah bizim sıpanın keyfi iyidir birde sonunda cinsiyetini öğrenicez kısmetse ama ne yalan söyliim artık eskisi gibi cinsiyeti merak etmiyorum bebişimin sağlığı herşeyden önde geliyor çok özledim onu dün ilk defa tekme gibi bişi oldu çok şaşırdım bağırsağım patladı sandım ama hamile arkadaş tekmedir dedi 🙂)) yaarın 3de randevum akşma girer haber ederim szilkere hepinizi çok öpüyorym bugün misafirlerim var 2 gün bizde kalcaklar çok giremicem aama uğraamaya çalışırım güzel haberler duymak dileğiyle diyorum...
hadi güzel haberlerini bekleyecegiz. bebişimize iyi bak annesi onu yorma bakalım 🙂

basın sagolsun canımmmmm. rabbim sevdiği kullarını yanına erken alırmışş onun alın yazısıda buymuşşş. rabbim sevdiklerine sabır ihsan eylesinnnnn

meleklerimmmm sizlere iyi mi kötü mü bilmiyorum ama anlatacaklarım var...
buğün sabah kasık adet olacakmışım gibi agrıyordu vede kahvaltıgı yaptıktan sonra gelmeye basladı. öglen 2 de tekrar baktım kahverengi bi koyu kıvamda geliyodu ve hala geliyo...halada göğüs acımam var.çok heyecanlandım biraz önce test yaptım negetif çıktı.
artık ne doğru ne yanlış bilemiyorum.sabah adet oldugumu görünce iki gözüm iki çeşme
aagladımmmmm.eşim zor teselli etdi.acaba klomen tedavisinde böyle şeyler olurmu kiii bilginiz var mı????bu arada 26 da olmam gerekiyordu bugün 24 de oldummmmm:pasi:
ne zamn kavusurum bebegime bilemiyorummm ama onu heyecanla bekliyoruummm.bebeğim
bana bi akıl verin tavsiyelerinizi yorumlarınızı bekliyorummmm

meleklerimmmm sizlere iyi mi kötü mü bilmiyorum ama anlatacaklarım var...
buğün sabah kasık adet olacakmışım gibi agrıyordu vede kahvaltıgı yaptıktan sonra gelmeye basladı. öglen 2 de tekrar baktım kahverengi bi koyu kıvamda geliyodu ve hala geliyo...halada göğüs acımam var.çok heyecanlandım biraz önce test yaptım negetif çıktı.
artık ne doğru ne yanlış bilemiyorum.sabah adet oldugumu görünce iki gözüm iki çeşme
aagladımmmmm.eşim zor teselli etdi.acaba klomen tedavisinde böyle şeyler olurmu kiii bilginiz var mı????bu arada 26 da olmam gerekiyordu bugün 24 de oldummmmm:pasi:
ne zamn kavusurum bebegime bilemiyorummm ama onu heyecanla bekliyoruummm.bebeğim
bana bi akıl verin tavsiyelerinizi yorumlarınızı bekliyorummmm

yasemincim hakkinda hayirlisi olsun canim benim benim de hamilelik oncesinde adetlerim bu sekilde kahverengi koyu sekilde geliyordu. benim en buyuk korkum kist felan olmasi idi. cunku nerde okusam kime sorsam kistten ole oluyormus. ama elhamdulillah kist cikmamisti muayenede. demek ki bunyem gebelige mi hazirliyordu bilmiyorum sonra da zaten hamile kaldim. ins senin de oyle olur. hic bir zaman umitsizlige kapilmak yok ins en kisa zamanda gelcek melekleriniz. cok nazlilar bu melekler sadece biraz sabir canim.

başın saoğlsun bebek yüzlüm..sana bişi diyeceğim ama şok oldumm eşimin çocukluk arkadaşı levent gezgen sanırım siz koçhisarlısınız benim eşimde koçhisarlı...hatta izine gittiğimizde onla görüşecekti eşim..tesadüfe bakarmısın..tekrar başınız sağolsun arkadaşım..

Geri