Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

aa lale süper yaaa hamilesin sen ozaman :))
ay kusura bakma heyecandan geçmiş olsun demedim ...
ay hamile olma ihtimalin var iice lale o zaman hadi hayırlısı akşam mutlaka acile git sen o zaman geciktirme

Kıs hamilesi deyip durma içim bi tuhaf oluyo :S

canım ya inşallah hap vesile olur. her şeyden ümitlenmekden yoruldum artık kafamda 9 10 tilki dolaşıyor ya şöyle olursa ya olmazsa diiye SEN NE KADAR ZAMNDIR KULLANIYORSUN

MERAKLA SENDEN GELECEK HABERİNİ BEKLİYORUM CANIM. PAYLAŞTIGIN METNİ ÇOK BEGENDİMMM HİÇ Bİ ZAMAN VAZGEÇMEMENİN MUKAFATINI VE ALLAHA İNANMANIN EN GÜZEL ÖRNEGİ

Bende meraktayımda yaseminim hep bir aksilik oluyor kan testini bir yaptıramadım..

tabiya 3ünü birden taşırım işyerine artık hahaha

canım ya inşallah hap vesile olur. her şeyden ümitlenmekden yoruldum artık kafamda 9 10 tilki dolaşıyor ya şöyle olursa ya olmazsa diiye SEN NE KADAR ZAMNDIR KULLANIYORSUN

MERAKLA SENDEN GELECEK HABERİNİ BEKLİYORUM CANIM. PAYLAŞTIGIN METNİ ÇOK BEGENDİMMM HİÇ Bİ ZAMAN VAZGEÇMEMENİN MUKAFATINI VE ALLAHA İNANMANIN EN GÜZEL ÖRNEGİ

aa lale süper yaaa hamilesin sen ozaman :))
ay kusura bakma heyecandan geçmiş olsun demedim ...
ay hamile olma ihtimalin var iice lale o zaman hadi hayırlısı akşam mutlaka acile git sen o zaman geciktirme

Merhaba arkadaşlar kandiliniz mübarek olsun.
Bu mübarek günde inşallah dualarınız kabul olur ve melekleriniz bir an önce gelir inşallahhhhh.

AMİN İNŞ...belki de lale akşama acile gider ,sonucu öğrenir ve bu mübarek günde hayırlı bir haber ile daha da güzel olur inş.

LALAEM GEÇMİŞ OLSUN TATLIM.İNŞALLAH HAMİŞLİK VELİRTİSİDİR HADİ HAYIRLISI Bakalımmmm dualarım seninle
güzel topiğimizin güzel melekleri.
sizin ve tüm islam aleminin regaip kandilini kutlarım. inşalah hepinizin bugün yaptıgı tüm dualarınız kabul. benim için de dua etmeyi unutmayınnnn
iYİKİ VARSINIZ CANLARIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM:oppucuk:

lale...... ay canım ya umutladırmak gibi olmasın da benimde içime doguyor sen hamilegibisin bence gece acile git zaten sonucuda hemen veriyorlar. sende negüzel belirtiler var. ben dün geçe belime bir agrı girdi sabaha kadar uyumadım çok kötüydüm. hayırlısıyla yagrın bi sonucu alsaydım.

OLSUN işte ne güzel tuhaf tuhaf gez ortalarda hahaha

Kızlar ne alıntı yaptım kime ne yazıyorum bilmiyorum ben kendimi çok iyi hissetmiyorum yafuuuuuuuuuuuu :S

Geri