Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ne güzel karaböcüğüm kaynanan iyi benimde öyle ama biraz sadece geri kafalı o beni, bazen delirtsede saygım sonsuz anne nede olsa 🙂 ama görümceler veya eltiler fena oluyor gerçekten allah yardımcın olsun ben komşumken o karıya katlanamıom sen akraba olmuşun çok zor valla 🙁

daha nisanliydik ay olmaz yaa vaz gectim bos ver kim bilir benim hakkimda ne denir kiz ayip olur......................
sizi gidi sapıklar siziiiiiiiiiiiiii :puhas:nişanlıyken öylemi :puhas:
biz o aralar daha çok kavga ediyorduk ...yani ben vır vır ediyordum eşim de ya sabır çekiyordu :puhas:

ne güzel karaböcüğüm kaynanan iyi benimde öyle ama biraz sadece geri kafalı o beni, bazen delirtsede saygım sonsuz anne nede olsa 🙂 ama görümceler veya eltiler fena oluyor gerçekten allah yardımcın olsun ben komşumken o karıya katlanamıom sen akraba olmuşun çok zor valla 🙁
benim görümcemin küçüğü yenge diye ölüp bitiyo ,bi peşimi bıraksa ii olacak :puhas:
kaynanam alıştı artık laflarıma ,her lafı sokuyorum ,hepsine gülüyo kikir kikir :puhas:
diğer görümcem fena ama bana sökmüyor :puhas:
eltime hiç girmeyeyim fenanın fenası :puhas:

yaaa ne demezsin ama senede 1 defa 5 hafta katlaniliyo............ napalim ama ezilen kayinvaldem oluyo hatta o kayinvaldeme öyle davrandikca kayinvaldem beni daha cok seviyo öylece eltim dahada cildiriyo....

kayinimda hic bisi demez ne sus der nede dur der karisina

ay neyse rahatladim sag olun zahmet oldu okumak

valla uyuscum sen olayı çözmüşsün aferin kız sana insanın kendini ezdirmemesi gerek bende öle yapasrım saygımda kusur etmem ama yanlış bişi olduğunda lafımı esirgemem ben hep diyorum köyden almadınız beni saf biri değilim ne dediğimi ne yaptığımı bilirim ben diyeee 🙂)) bu arada köylü lafım cahil olanlara yanlış anlaşılmasın

ohooo hepücügde elinden cekiyo desene muhahahahahahahahahahahahahahahahaha

ya iste dinsizin hakkindan imansiz gelir derler
sizi gidi sapıklar siziiiiiiiiiiiiii :puhas:nişanlıyken öylemi :puhas:
biz o aralar daha çok kavga ediyorduk ...yani ben vır vır ediyordum eşim de ya sabır çekiyordu :puhas:

benim görümcemin küçüğü yenge diye ölüp bitiyo ,bi peşimi bıraksa ii olacak :puhas:
kaynanam alıştı artık laflarıma ,her lafı sokuyorum ,hepsine gülüyo kikir kikir :puhas:
diğer görümcem fena ama bana sökmüyor :puhas:
eltime hiç girmeyeyim fenanın fenası :puhas:

valla uyuscum sen olayı çözmüşsün aferin kız sana insanın kendini ezdirmemesi gerek bende öle yapasrım saygımda kusur etmem ama yanlış bişi olduğunda lafımı esirgemem ben hep diyorum köyden almadınız beni saf biri değilim ne dediğimi ne yaptığımı bilirim ben diyeee 🙂)) bu arada köylü lafım cahil olanlara yanlış anlaşılmasın
evet sarıgelin karadenizliyim ben ,kaçar mı benden ,hayatta kimseye kendimi ezdirmedim ,ezdirmem de ,ama eşimin de bunda katkısı çok ...
o beni kimseye ezdirmez sağolsun ,ben de onu ezdirmem ,arkamda o olunca daha kolay oluyor tabi :puhas:
saygıda ben de kusur etmem ama karşımdaki de saygı gösterek hiçbişey tek taraflı yürümez ..

ohooo hepücügde elinden cekiyo desene muhahahahahahahahahahahahahahahahaha

ya iste dinsizin hakkindan imansiz gelir derler

heee ama alışkın bana artık ,ineği danası var ,geliyor akşam eve ,bana gelin kokuyor muyum diyor ,ben de üff çok pis kokuyorsun anne git de yıkan diyorum ,atıyor bir kahkaha ,sonra doğru söyle kokuyor muyum diyor ,ben de ben yalaka değilim neyse doğruyu söylerim ,kokuyrsun işte hem de çok fena diyorum gidip yıkanıyor :puhas:
küçük görümcem sürekli yenge beni seviyormusun diye sorar ,ben hayır sevmiyorum derim ,ya niye sevmiyorsun ben seni çok seviyorum ama der ,ben de olabilir sen sevdin diye benim de sevmemmi gerek diyorum :puhas:
yani uyuzluklarıma alışkınlar dokunmuyor onlara ,alıştırdım baştan öyle :puhas:
gerçi senede bi kere yazın bi hafta bi de kurban bayramında bi hafta görüyorum yüzlerini o kadar :puhas:
ALLAH tan aynı şehirde değiliz yoksa çıngar çıkardı kesin :puhas:

Geri