Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

oha yani manyakmi bu belliki cekemiyo seni ya sende tam tutulmusun elin cadalozuna yaa cekme dicem arada kocalar var yaa ne denir ama esine söyle esiyle konussun biraz haddini bilsin ya

sorma cnm çok ilginçler gerçekten hallerine şükretceklerine böle yapıolar yaaa sinir oluyorum.. bide bu arkadaş benden 1 ay önce hamile kaldı bize geliorlardı ayy belim ağrıo ayy şu yiyecekten bahsetmeyin cnm çekio ayyy şuram ağrıo artık sinir etmiştim abartıo kocası nazını çeksinde biz niye çekelim bende çocuk gelişimci olduğum için ona fikirler veriodum bak bunlar normaldir olacak falan die sonra bana ne dese beğenirsin sen önce çocuk yapmayı becer ne eğitimninden bahsediosunki sen dedi valla neye uğradığımı şaşırdım sonuçta bu işin üniversitedini okudum 5-6 yıldan beridirde çalışıyorum bu sene ara verdim sadece anlamadım kıskançlıkmı bu yoksa neee 🙂))) bide pişkin pişkin hala yüzüme bakabilio sonraki ay yüce rabbim banada bebek verdi aldı cevabını sanki 10 yıldır olmuo çocuğum ayrıca olmasada ona düşermi töbe töbeee

kız valla eşim ilk kez bi bayanın üstüne yürüdü öle çocuk yapmayı becer diyince kimse benin karıma bunu diyemez kimsin sen dedi kapıyı açıp evden kaçtı salak şeyyyy 🙂))) kocasıda bişi yapmadı oda gitti peşinden kaçtılar anlayacağınnn hahaha

oha yani manyakmi bu belliki cekemiyo seni ya sende tam tutulmusun elin cadalozuna yaa cekme dicem arada kocalar var yaa ne denir ama esine söyle esiyle konussun biraz haddini bilsin ya

Lalezarim...

ya benim kayinvalde melek benim annemde ap ayri bi melekte ama gercekten allah razi olsun cok iyidir kaynanam ama biz uzaktayiz tatli tatli görüsüp tatli tatli ayriliyoruz hergün telefonlasirim ararim hal hatir oda beni kizi gibi sever el üstünde tutaar

amma bende bi elti var ayni Sarigelinin arkadasi gibi ay bi sorma kayinvaldemi ezik ezik ezdi harap oldu kadin daha 50 yasinda ama saclar baslar hepten agarmis bembeyaz ya bukadar dil olurmu pabuc gibi üstelik begenmiyo

ayni avlu icinde yasiyorlar ama kayinvaldemin laf yemedigi gün yok aglatana kadar virvirvirvir

cayi kayinvaldem ayagina getirir yemegi kayinvaldem yapar cocuga kayinvaldem bakar ama hala vir vir vir

ben gittim tr ye arabama bindi gezdirdik yeniydide hayirli olsun demedi sadece deri koltuk olsaydi keske catida cam olsaydi daha güzel olurdu... ya kendisininde bi B*****Ku yo afedersiniz yaaa oh be rahatladim

kız valla eşim ilk kez bi bayanın üstüne yürüdü öle çocuk yapmayı becer diyince kimse benin karıma bunu diyemez kimsin sen dedi kapıyı açıp evden kaçtı salak şeyyyy 🙂))) kocasıda bişi yapmadı oda gitti peşinden kaçtılar anlayacağınnn hahaha

ya iki dene cikartsaydi ay vallaha cekilecek gibi degilki zaten ee hala geliyomu?
ya bak bide siz 10 aydir evlisiniz ve 3 ay denediniz dimi? gerzekmi ne hay allah

ay vallaha oh iyi geldi canimada deysin.....

hatta esimin teyzesi dermis hep etrafina benim ablamin iki tane gelini var biri bal biri bela diye kendi anlatti (bu ara kendimide ahanda böyle catir catir övdüm) bende utandim ama gurur duydum.

ama var ya hersey tatli dilde bitiyor ve anlatmakta derdini anlatmiyorsan dermanini bulamazsin....

ha benim kayinvalde bide bizi iki defa yakaladi aman muhahaahahahahaa paylasmim ya ayip olur

aboooww bugün herkes döktü içini iimi :puhas:
çok fenayım çok bi konu açtım millet stresini attı sayemde :puhas:

ay vallaha oh iyi geldi canimada deysin.....

hatta esimin teyzesi dermis hep etrafina benim ablamin iki tane gelini var biri bal biri bela diye kendi anlatti (bu ara kendimide ahanda böyle catir catir övdüm) bende utandim ama gurur duydum.

ama var ya hersey tatli dilde bitiyor ve anlatmakta derdini anlatmiyorsan dermanini bulamazsin....

ha benim kayinvalde bide bizi iki defa yakaladi aman muhahaahahahahaa paylasmim ya ayip olur

kiminle nerde yakaladı :puhas:

Geri