Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

bekle bakalim insallah cikar bunda topluca party yapariz forum da🙂) resimdeki benim buyuk olan🙂 kafasina geceliginaltini gecirmisti oynarken

Bilmiyorum geç döllenme falan olduysa 10 gün falan geçmesi gerekliymiş diye duydum bakalım..
Maymun yaaaaaaaa çok şirin olmuş ama
yerim ben onu..

Ahh canım h. geldin inşallah canım canımm 🙂

slm ya kontrol hapi kullandim benim yumurtaliklar tembellesti ve adet düzensizligi oldu ...

yani ne diyim tedavi gerekiyormus simdi hamis olabilmem icin ama yapmiyorum .....
hemşom doktor ne zamn tedavi gerek dedi sana yeni mi? inş gerek kalmaz ama kendiliğinden geliverir bebişin.

canımmm sağol amiiinnn, evet dediğin gibi zamn geçiyor baksana çift rakamlı haftalara girdik bile🙂 darısı herkese inş. dileklerin için tşk edrim tatlım amin inşş. ayy maşallah ilk bebeklerimiydi mavinin? allah bağışlasın darısı bize artık. bebiş için hayırlısı be güzelim inş ilaçlarla küçülür kistin dediğin gibi buna da şükür.. ben de kocamn öptüm seni..

mrb hamişim hg canım iyiyiz biz teyzesi büyüyoruz işte sen nasılsın kaç oldunuz?

Rica ederim canım ne demek.Valla rapor çıkarırsan iyi.Ama gerçekten doktor doktor gezmek sıra beklemek haşat ediyor.Benim bildiğim bir site var eğer topik kaldırılmadıysa orda tedavi sonucu hamile kalanlar ellerindeki ilacı cüzzi bir parayla veriyolar.Yada bağışlıyolar eğer istersen sana özelden mesaj atim bak.Htta orda bir çok doktorun danışma formu var merak ettiklerini onlarada sorabilirsin sana hemen dönüyolar telefon açıyolar yada msn den mesaj atıyolar

simdi hayiti siparis ettim bugün gelecek onuda burada ögrendim ve hapli kürmüs o ve icinde incir özüde var eger yanlis hatirlamiyorsam......

adida agnus caston almanyada gecerli bir kür müs adet düzensizlige ve agrilara karsi mis 🙂 bakalim ama dr bana klomen vs saydi haplari ama ben bikere bi tedaviye basladim haplar beni ve piskolojimi bozdu sormayin ya araba sürmek yassakti

inciri denerim bak hayit otu zaten var hapin icinde 🙂

hemsom taa bastan beri dedi yumurtlama yok sende dedi ve klomen vs kullanmam gerekiyormus ama klomenlede hemen olmaya bilir dedi 1 seneye kadar sürebülüyormus klomenlede

bende denedim ve normal hayat yasiyamaz oldum 12 gün burnumdan geldi yaaa bende dedimki sonrada klomenle 2 ay denedik olmadi bende akisina biraktim

is arkadasimda adet düzensizligi yasamis ve ona doktoru bu kürü önermis bende dedim deniiim

ya bi düzene girsinde adetlerim bide Kilo bermek istiyorum ondan sonra hamis kalmak istiyorum söyle bi 15 kilo mecbur gitmesi lazim

🙂 ya hayirlisi

Canım ben:/ hayıtı aktardan kendim alıp demliyorum o yüzden o dediğin hapla ilgili bilgim yok.Hayıtı netten araştır gerçekten çok şifalı bir bitki sadece onu kaynayan suya atıp beraber kaynatmiycan.yoksa zehirlenme yapıyomuş.