Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Sinoplu ben aşılama yapalı çok oldu canım benim yaptığım dönemlerde fiyat 400 gibiydi.Aşılama korkulacak bir işlem değil.Sadece kendine dikkat et ve iyi bak.Bneim eltimin 1 kızdan sora çocuğu 9 yıl olmadı ve 7.ci aşılamada ayrı yumurta ikizi kızları oldu.Eltimde adet düzensizliği vardı.Birde yumurtlama bozukluğu şimdi kızlar 4 yaşında 🙂ikimiz beraber tedaviye aynı doktorda girmiştik ben tüp o aşılama yaptı.Benim olmadı.Diğer eltiminde 1 kızı vardı onunda Allah tarafından ikizleri oldu hatta sitede resimleri bile var.Allahın işi ne garip.Rabbim isterse olur.İnşallah rabbim ilk aşılamanda evladını gönderir canım

hoş buldum lalem 3 milim ultrason kağıdında yazıyo doktor demedi sadece varlını dedi şimdi adet olursan yan ilçede varmış kadın doğum ona gitçem kayseriye kadar gidemem bi doğum kontrol hapı için bakalım birde bu doktor baksın merak ediyom acaba ultrason felan varmıdır birde adetliyken alttan ultrasonamı bakıcak?Ya şunuda merak ediyorum kist gecikme yaparmı daha önceki kistim gecikme yapmamıştı

benimde arada o kaarlık kistlerim oluyor ama vücut atıyor, bundan 2 ay önce 4 mm lik vardı ama kendiliğinden gitti, hemen ilaç falan alma bir ay bekle yani, kontorıol hapları yumurtlamanı etkiler canım yaaa..

Aşılama 2009 yılında yaptırmıştım ben film falan hepsi 1,500 gibi tuttu iğneler pahalı 500 falan onlar tutmuştu zaten 350-400 civarıda filmdi sanırım tam hatırlamıyorum, işte geriside hastane masrafları, tamamını kendimiz ödedik, rapor falan çıkarttırmadık, öyle olsaydı ilaçların birazını devlet de karşılıyor ama ne kadarını tam bilmiyorum..
çok ödemişsin sen yaaa... bir de rahim filmini özelde çektirmeye gerek yok bence o kadar para vermeye gerek yok ..400 lira az değil..ben rahim filmini devlette çektireceğim inş.
Ya canım bazıları çok acı verdiği için anestezi ile yaptırıyormuş.Bende korktum haliyle.Yani doktor birden aşılama deyince,iş ciddiye binince psikolojim alt üst oldu.Rabbim güç kuvvet versin.Cumartesi ilk kontrolüm var.Heralde önümüzdeki ay uygulama yapılacak.Hayırlısı inş.Önümüzdeki ay bu aralar yapılmış olur heralde.Ya internetten araştırdımda.Kimi uygulamanın bile çok acı verdiğini sölemiş.Ama sonuca giden heryola razıyım.Rabbim hayırlı evlat versinde.Ben sonuna kadar dayanıcam.Ama gelincede ibiş çekicem kulaklarından.
yok korkma yaaa bence de zor değildir sadece sakin olmakla alakalı bir durum ..kasmazsan bir sıkıntı yaşanmaz inş..bizim de 2 ay tutmazsa aşılamaya geçerken ben de çektirecğeim rahim filmi.ALLAH kolaylık versin inş.

Ay lalem ne bilim du bakalım adet olunca başka doktora gidicem bir şey demem bakalım o muayene ederse ne diycek uygun görürse kullanmam zaten kontrol hapı benim iştahımı kapıyo ve afedrsin kusuyom.İnşallah gerek kalmaz ilaç yutmaktan nefret ediyorum

çok ödemişsin sen yaaa... bir de rahim filmini özelde çektirmeye gerek yok bence o kadar para vermeye gerek yok ..400 lira az değil..ben rahim filmini devlette çektireceğim inş.

yok korkma yaaa bence de zor değildir sadece sakin olmakla alakalı bir durum ..kasmazsan bir sıkıntı yaşanmaz inş..bizim de 2 ay tutmazsa aşılamaya geçerken ben de çektirecğeim rahim filmi.ALLAH kolaylık versin inş.

Evet o zaman bizi biraz söğüşlediler, acemiliğimize geldi, şimdi bile yeni özelde çektirdim 250 TL yani..

iyiyim ben canim. okul vakti gelene kadar bakiyim dedim biraz🙂 sen nasilsin

İyiyim Lelim işte adetim gelmedi, test yaptım negatif, biraz daha geçmesini bekliyorum tekrar yapıcam ..
Resimdeki senin küçük değil mi, yerim ben onu yaaaa ne geçirdin kafasına öyle hahaha

Merhaba kızlar ayy tuna yine seni göremedim canım nasılsın hamişliğin nasıl gidiyor:kiss:
Kızlar ben sinyal vermeye başladım bu gün yarın olurum eğer gecikme yaşarsamm kistten dolayı yaşarım
canım benim iyiyim özledim seni🙂 10. haftadayız bakalım karnım yavaş yavaş büyüyor, geçen hafta bulantım vardı baya bu hafta daha iyiyim arada uyku hali oluyor, içim de genelde kıyım kıyım kıyılıyor🙂 işte böyle yuvarlanıp gidiyoruz🙂 6 haziranda randevum var o zaman 11 haftamız dolacak inş, ikili test yaptıracağım umarım bir sorun çıkmaz.

hoş buldum lalem 3 milim ultrason kağıdında yazıyo doktor demedi sadece varlını dedi şimdi adet olursan yan ilçede varmış kadın doğum ona gitçem kayseriye kadar gidemem bi doğum kontrol hapı için bakalım birde bu doktor baksın merak ediyom acaba ultrason felan varmıdır birde adetliyken alttan ultrasonamı bakıcak?Ya şunuda merak ediyorum kist gecikme yaparmı daha önceki kistim gecikme yapmamıştı
canım benim kistler hakkında bilgim yok ama galiba kist ilaçları gecikme yapar. çoookk geçmşş olsunn yine de küçükmüş kistin bebeğine engel olmaz heralde sanmam.. bak shekerim yine hamiş kaldı🙂 Allahın ne zamn vereceği belli olmuyor, seninki de yakında gelecek tatlım buna inanıyorum..

Son düzenleme:

Devlette çekiliyomu rahim filmi bende iki kez özelde çektim.İlk çektiğim dönem beni korkuttular felaket acıyo diye.Doktorum sağolsun çok itanalı bi şekilde işlemi yaptı ve canım hiç yanmadı.Ama yıllar sonra bir daha çektirmek zorunda kaldım bende aynı doktor çeksin canımı yakmıyo dedim ikincide öyle bir çığlık attımki eşim işlem sırasında içeri fırladı.Doktor yapışıklıktan ve tıkanıklıktan dolayı acı çektimi söyledi.Normalde zaten acı eşiğim düşüktür 😀 elim kesilse sanki balta yemişim gibi canım yanar😀

Geri