Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ne oldu yine ? ay vallaha su tuslari teker teker yolarim ha söle bilgisayarina ikidebir yazdiklarini silip süpürmesin 🙂

hafizasini göcürtmesin bana kim oluyomus o bilgisayarda benim akadesimi siniy ediyoymus maysunu yoldurcak bana

muhahahahahaahahahahahaha

benim yazılarım havaya giti uffffffffffffffffffff 🙁(((

hemsom taa bastan beri dedi yumurtlama yok sende dedi ve klomen vs kullanmam gerekiyormus ama klomenlede hemen olmaya bilir dedi 1 seneye kadar sürebülüyormus klomenlede

bende denedim ve normal hayat yasiyamaz oldum 12 gün burnumdan geldi yaaa bende dedimki sonrada klomenle 2 ay denedik olmadi bende akisina biraktim

is arkadasimda adet düzensizligi yasamis ve ona doktoru bu kürü önermis bende dedim deniiim

ya bi düzene girsinde adetlerim bide Kilo bermek istiyorum ondan sonra hamis kalmak istiyorum söyle bi 15 kilo mecbur gitmesi lazim

🙂 ya hayirlisi

hayırlısı be hemşom inş kendiliğinden olur ben bu konularda tecrübesizim biraz, klomene falan gerek kalmaz inş ama gerekiyorsa da kullanmak lazım galiba.

kızlar ben çıkıyorum herkese hayırlı günler hepinizi öptümmm..

masallah masallah anlatirsin artikin 🙂

ya hamile olunca ilk zaman cok yavas geciyo ama inanin bu hamislik cok süren bisey degil 🙂 yani dadini cikarin ha 🙂
biz minişimle iyiyiz çok şükür kızlar. bugün itibariyle 6. haftamız bitti hayırlısıyla inşallah haftaya cuma kalp atışlarını duymaya gidicez tatlışımın bakalım kısmetse. şimdilik annesini hiç üzmüyo bakalım bundan sonra nasıl olcak. onlar iyi olsunlar da en önemlisi o zaten.

Neyse kızlar ben çıkıyom az uzanim öpüyorum hepinizi görüşürüz yine:kiss:Bu arada orjinalden haberi olan yokmu yaf?
oldu canım ben de çıkıyorum grşmek üzere.. orji memlekete gitti, ama hiç girmedi özletti valla kendini.

biz minişimle iyiyiz çok şükür kızlar. bugün itibariyle 6. haftamız bitti hayırlısıyla inşallah haftaya cuma kalp atışlarını duymaya gidicez tatlışımın bakalım kısmetse. şimdilik annesini hiç üzmüyo bakalım bundan sonra nasıl olcak. onlar iyi olsunlar da en önemlisi o zaten.
oh oh maşallah canım, inş kalp atışlarını da duymayı nasip etsin Allah. inş böyle bizi üzmeden gelir bebeklerimiz uslu olacaklar desene🙂)

ok canim allaha emanet ol bebikolarada kendinede iyi bak

yaaa olursa böylede olur olmazsada hayirli degilmis ya napim kürü yapip bi hormonlar düzene girsin bide atim su kilocuklari sonra gelir belki 🙂

hayırlısı be hemşom inş kendiliğinden olur ben bu konularda tecrübesizim biraz, klomene falan gerek kalmaz inş ama gerekiyorsa da kullanmak lazım galiba.

kızlar ben çıkıyorum herkese hayırlı günler hepinizi öptümmm..

Rica ederim canım ne demek.Valla rapor çıkarırsan iyi.Ama gerçekten doktor doktor gezmek sıra beklemek haşat ediyor.Benim bildiğim bir site var eğer topik kaldırılmadıysa orda tedavi sonucu hamile kalanlar ellerindeki ilacı cüzzi bir parayla veriyolar.Yada bağışlıyolar eğer istersen sana özelden mesaj atim bak.Htta orda bir çok doktorun danışma formu var merak ettiklerini onlarada sorabilirsin sana hemen dönüyolar telefon açıyolar yada msn den mesaj atıyolar
canım sağolasın sen bana özelden sitenin adresini yazarsan sevinirim öptüm...

sen bide benim görüntülü gonusmalarimi gör yatang yere giii

🙂 ay var ya yanlis meslekteyim inanin ya ben böle stand up yapsam olacak ya inanin ben bile kendime gülüyorum 🙂 muhahahahahahahahahahaha

ama bunlari yazmakla ilerletmek istiyorum

Mininin Mantigi: Bi duruma nasil komik bi hava verilir..... aha tek cabam bu herkez gülsün 🙂

Yaaa işte bağlantı yerimiz malum hahaha hahaha hahaha
Kız minim sen pek bi gomiksin kızzzzzzzz hahaha hahaha

Geri