Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

slm ya kontrol hapi kullandim benim yumurtaliklar tembellesti ve adet düzensizligi oldu ...

yani ne diyim tedavi gerekiyormus simdi hamis olabilmem icin ama yapmiyorum .....

Tunam bende özledim vallahi
Çok güzell Maşallah Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.Zaman hızla geçiyor.İnşallah canım sorun olmaz merak etme kafanızı yormayın böyle şeylere.Eskiden testmi vardı annelerimiz çatur çıtır gayette sağlıklı doğurmuşlar Maşallah.Anneliğinizin keyfini çıkarın düşünmeyin böyle şeyleri🙂Rabbim yavrunu sana bağışlasın canım.Bu arada size söyledimmi bilmiyorum.Mawi diye bir arkadaşımız vardı ya sadminin eşi onun ikizleri oldu🙂Darısı başınıza inşallah sorunsuz bir şekilde doğum yaparsınız🙂

Canım daha ilaç kullanmıyom.Doktor adet olunca kontrol hapı vercem dedi.Bende adetimi bekliyom işte bunada şükür.Allah dermansız dert vermesin inşallah ÇOK ÖPÜYOM SENİ bebemize iyi bak kendinde

bekle bakalim insallah cikar bunda topluca party yapariz forum da🙂) resimdeki benim buyuk olan🙂 kafasina geceliginaltini gecirmisti oynarken

kızlar hepinize merhabalar.
çitos inşallah kistin ilaçlarla geçer canım geçmiş olsun.
lalezar canım ben seni hamiş hissediyorum hadi bakalım hayırlısı inşallah.
mini sen de daha olmamışsın kızının kardeşi gelmiştir belki inşallah canım.
tunacım naber nası gidiyo napıyo bebişçik bakalım?

evet canım anladım sağol genede yardımcı olduğun için ama fiyatlar çok pahalı gerçekten durumu olmayanlar ne yapıcak bence rapor çıkartmak daha mantıklı geliyo bana hayırlısı olsun canım ALLAHIM bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin...

slm ya kontrol hapi kullandim benim yumurtaliklar tembellesti ve adet düzensizligi oldu ...

yani ne diyim tedavi gerekiyormus simdi hamis olabilmem icin ama yapmiyorum .....

Canım benim dediğimi dikkate alırsan inan bana doğal yollardan hem ovülasyonun olur hemde düzenli adetin olur.Kesinlikle her gün incir ve fındık ye.Ve hayıt meyvası al düzenli bir şekilde her gün iç.Hayıtı alırsan nasıl kullanman gerektini yazarım.Bak ben tüp bebekten sonra menepoz sınırına girdim doktorm öyle demişti ve bunların sayesinde düzenli adetim oldu ve yumurtlamam.Eğer düzelmessen burdan yaz çitos yazdıkların yalnış de😀 zamanınızı harcamayın her şey vaktinde güzel güzel olan şeyleri ertelemeyin sonra benim gibi yaşınız geçer 😉

Vay Mavim gelmis napiyon mavi pisim

yok ya test yaptim hafta sonu negatif adet düzensizligindendir yaaa iyice tozuttu hormonlar
😱rkide:😱rkide:😱rkide:

sağol canım Allah razı olsun.Nasılsın mawi kedi hamişlik nasıl gidiyor?