Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

eveeett geldik mayıs ayına🙂 ohhh gelsin hamişler🙂 maşallah maşallah nisan ayı bereketli çıktı🙂 bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? darısı tüm listeye...

bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...🙂

🙂:nazar:🙂:nazar:🙂H A M İ Ş L E R İ M İ Z🙂:nazar:🙂:nazar:🙂

Aman nazar değmesin
1.salkım......................şubat hamişi :nazar:
2.tuvanna....................şubat hamişi :nazar:
3.aussie-angel...........şubat hamişi :nazar:
4.hazan_11...............şubat hamişi :nazar: son adet 7 şubat Antalya
5.esinerkan..........mart hamişi :nazar: son adet 1 mart Düzce 24 Okul öncesi öğrt.
6.burju.................mart hamişi :nazar:
7.sarı gelin.................mart hamişi :nazar: son adet 6 mart
8.sen-lin12121212.........mart hamişi :nazar:
9.çölmeleği..............mart hamişi :nazar: Mardin/Midyat 19
10.tunaa.......mart hamişi :nazar: son adet 20 mart Eskişehir 33 Resim öğrt. çok mutluyum🙂)))
11.mavişimbebekistiyor.......mart hamişi :nazar: İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
12.tatu...............mart hamişi :nazar:
13.mavikedi..............nisan hamişi :nazar: son adet 1 nisan Edirne 28 İngilizce öğrt. Tebrikler🙂
14.geliyobebiş..........nisan hamişi :nazar: son adet 8 nisan Tebrikler🙂
15.dilara1.................nisan hamişi :nazar: Mardin(Almanyadan) Yeni hamişimiz Tebrikler🙂
16.elçin&su..................nisan hamişi :nazar: son adet 9 nisan Yeni hamişimiz Tebrikler🙂
17.ayperi..................nisan hamişi :nazar: son adet 23 nisanYeni hamişimiz Tebrikler🙂
18.sheker_shey...............nisan hamişi :nazar: son adet 28 nisan Konya Yeni hamişimiz Tebrikler🙂

19.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? 🙂

beklenmeyen adet tarihlerimiz🙂🙂🙂
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...🙂
:salıncak:
-berna24..................15 mayıs ???

-bebekyüzlüm..................15 mayıs ??? Ankara Ev hanımı

-gullu_23...................17 mayıs ???

-denizzzz..........20 mayıs ??? Muğla/Fethiye 27 Muhasebe

-lalezar...................22-24 mayıs ??? Balıkesir 39 Memur

-yaseminnnnnnn........24 mayıs ??? Kütahya 22 Ev hanımı

-pamukşekeri.................29 mayıs Bursa 32 Muhasebe öğrt.
-mini garaböcük..........30 mayıs Gurbetçi Eskişehirli 26
-defne defne................30 mayıs Satış danışmanı
-burçemm.................31 mayıs Tekirdağ
-çitos....................1 haziran Yozgat
-hayal....................1 haziran Tokat 24 Türkçe öğrt.
-sinemtugra.................2 haziran
-baharrrımmm..............3 haziran Ardahan Güzellik uzmanı
-melodi_cn................6 haziran İstanbul 25 Ev hanımı
-haziran13.............? İstanbul 35 Mühendis
-gülparem...............? Afyon 22 Üniv. öğrc.
-beklenenbebiş..........8 haziran 20
-yesi......................? 25
-sılam_nisa.................? Türkçe öğrt.
-best_dream............11 haziran
-fatma mutlu.............? Elazığ 21
-orjinal-catlaq............12 haziran İstanbul
-bembeyaz...............14 haziran Konya 26 Memur
-esde.....................? Fransa
-uyuzmuyum_neyim.................18 haziran Ankara 28 Memur

-pirenses.......................20 haziran
-ayse arslan................21 haziran Kayseri
-unıca...................?

-geveze.....................23 haziran
-sevde7...................24 haziran

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere bebek müjdesi verirler...
geweze............? Ankara 22 Üniv. öğrc.

arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
sea34........................? İstanbul
koza...................? Antalya 33
aymelek..............? Erzurum 25 Hemşire
elif_ecrin................?

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...
adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Dikkat!!! Regl tarihi 15 gün geçip de topiğe haber vermeyenler listeden çıkarılacaktır.

Son düzenleme:
iyiyim hemşommm sağol dinleniyom evde valla biraz da iş tunacım iyi okula gidip duruyor, senin kız nasıl oldu düzelmştir iyice inş. bebişim de iyidir heralde teyzesi şimdilik çok üzmüyor beni arada bulantı işte. bakalım 10. haftadayız 6 haziranda kontrolümüz var.

MAAŞALLAH MAAŞALLAH size RABBİM korusun inşallah sağ salim doğsun kuzun🙂

kızz ben de 10. haftadayım keşke doktorun öylr bşy dese sana da🙂)))

ahhhh canım benim ne çok sevndim bilemezsin ve tabi şaşırdım🙂) ne güzel Allah meleğini göndermiş bu kez sağsağlim kucağına almayı nasip etsin gözünüz aydınn🙂) bak hiç belli olmuyor canım 2 yapış bile yetiyor bazen. kızlar herşeyin bir zamanı var, bebeklerinizin ne zamn geleceği belli yeter ki umutlarınızı yitirmeyin. takmayın kafanıza, alın size shekerim örnek🙂) ne güzel maşallah dikkat et kendine hamişim hemen ekliyorum listeye seni ve mercimeğini öptüüümm..

ALLAH razı olsn cnm herkes şaşkın biraz endişeli,biraz korkulu ve MUTLU.Hepsini birarada yaşıyorum cnm yani mutluyuz hamd olsn RABBİME bekletmedi.Endişelerimz var malum ilknde kaybettk🙁 korkuyorum ya meleğime bişe olursa...Rabbim korusun diye bol dua ediyorum yapıcak bişe yok elden bişe gelmez.Evet tuna'm ben örneğim gerçekten.Yani takmamak lazım ve umudu yitirmemek lazım.Bişe söleyim mi ben kürtaj oldktan snra o kdar inandım ki meleğimn bu ay geliceğine hiç yitirmedim umudumu.İnşallah sağ salim kucağıma da alırım da sevncm yarm kalmaz.Rabbim herkese nasip etsn cnm herkese

aman tatlım kiloyu boşver valla ben enson 10 kilo almıştım şimdi kaç oldum hiç bilmiyorum hamur işi yemiyorum diğer hiç bişeyden kısmıyorum bebişlerimiz sağlıklı olsuna kiloyu veririz napalım

evet kuzum ya şimdi hatırladım temiz kalpli meleğim hissetmiştin 16 haftada belli oldu bidenem inş senin de 16 haftalarını görücez oyy yerim onu

Valla şimdi bende şaşırdm o zaamn sana hep sölüyodum ve gerçekten hissemiştm bi oğlun olucağını.Hatta eşine falan söle demiştim sanrım🙂🙂 inşallah görürüm bitanem inşallah kuzumu da görürüm herkes kavuşsn yavrusuna🙂

yyaaaa hemsom yaaa

nasip kismet 🙂 bakarsin olur 🙂
iyiyim hemşommm sağol dinleniyom evde valla biraz da iş tunacım iyi okula gidip duruyor, senin kız nasıl oldu düzelmştir iyice inş. bebişim de iyidir heralde teyzesi şimdilik çok üzmüyor beni arada bulantı işte. bakalım 10. haftadayız 6 haziranda kontrolümüz var.

ahhhh canım benim ne çok sevndim bilemezsin ve tabi şaşırdım🙂) ne güzel Allah meleğini göndermiş bu kez sağsağlim kucağına almayı nasip etsin gözünüz aydınn🙂) bak hiç belli olmuyor canım 2 yapış bile yetiyor bazen. kızlar herşeyin bir zamanı var, bebeklerinizin ne zamn geleceği belli yeter ki umutlarınızı yitirmeyin. takmayın kafanıza, alın size shekerim örnek🙂) ne güzel maşallah dikkat et kendine hamişim hemen ekliyorum listeye seni ve mercimeğini öptüüümm..

canım benim ben denedim ve tutmuştu evett. ama biraz daha adete yakın yap inş gelmştir meleğin🙂

kızlar yaa kese ile kalp atışını kaçncı haftalarda gördnz?? bnm ilki biraz karışıktı yani kaçncı haftaa gittiğimi hatırlamıyom.Bilidğim kese 5.haftada görülüyo ve kalp atışı 5.haftada başlayıp 6.da görülebiliyor.Ne yapaym acaba ne zaman gtsem?? o kadar heyecanlıyım ki acaba görebielcek miyim kuzumun kap atışlarını?

TUNAM benim kiz iyi lagidik luguduk virvirvir gonusuyo ah teyzesi yesin ikisinide masallah
ayyy az kaldi 6 hafta sonra dr söler kiz mi eykek mi diye annesi ....

iyi masallah üzmüyosa seni böe gider...-.

canım benim ben denedim ve tutmuştu evett. ama biraz daha adete yakın yap inş gelmştir meleğin🙂

Geri