Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

yok tatlım gitmedim aslında bu ay gitçektimm ama alerjim çıkınca jinekolok yerine dermatoloğa gittim kısmett artık.bişey çıkmazsa belki yumurtlama döneminde giderim kısmet canım sen gttin mi.bana sanki hep bişey çıkçakmış gibi geliyo

yok tatlım gitmedim aslında bu ay gitçektimm ama alerjim çıkınca jinekolok yerine dermatoloğa gittim kısmett artık.bişey çıkmazsa belki yumurtlama döneminde giderim kısmet canım sen gttin mi.bana sanki hep bişey çıkçakmış gibi geliyo
yokk canımm en sonn ameliyattan sonra kontrole gittimm bebek içinn sorunn yokk demii gözle görülür bişey yokk 🙂dediii ameliyattan öncee kistt içinn sadece tahliller yapmiştimm nasıll anladıııı tahlill felna yapmadann bilemem ama gidersemm eşimle beraberr dr görünürümm ikimizde muayene oluruzz öle düşünüyomm bikere memlekete gittiğimde görünücemmm kendimm sonra gelipp eşimlee görünmeyi düşünüyomm

Haydar Hocam.Ben 17 yaşında bir kızım internette kendime yeni bir erkek ...arkadaş edindim. Onu çok seviyorum Oda beni seviyormuş. Bana seni ailemle tanştırıcam dedi. Buna çok sevindim. Beni evlerine davet etti. Ailesiyle tanştırmak için. Evlerine gittiğimde evde kimse yoktu. Bana birazdan gelirler dedi. Onları beklerken birer kola içelim dedi. Ben de olur dedim. Odasına geçtik, kolamızı içerken erkek arkadaşım birden uyumaya başladı. Haydar Hocam sizce erkek arkadaşımın hastalığı ne ???

HAYDAR HOCANIN CEVABI : " Kızım seni anan Kadir Gecesi doğurmus. Dua et Colalar Karışmış 🙂

Geri