Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

H. geldin uyuzum, naber 🙂
sağol lale iidir öğlenden geldim ,ikimiz de memuruz ya anca anlarız bu konuda birbirimizi 🙂))

Uyuum kahve falından anlar mısın 😀
anlarım ama aslında anlardım .sağduyum ve hislerim çok kuvvetlidir ..hatta bu konuyla ilgili çok feci hikayelerim de var ..eskinden bu yüzden çok bakardım ama günah olduğu için bıraktım artık töbe

sağol lale iidir öğlenden geldim ,ikimiz de memuruz ya anca anlarız bu konuda birbirimizi 🙂))

anlarım ama aslında anlardım .sağduyum ve hislerim çok kuvvetlidir ..hatta bu konuyla ilgili çok feci hikayelerim de var ..eskinden bu yüzden çok bakardım ama günah olduğu için bıraktım artık töbe

anlarız tabikide memure hanım hahaha

birtek şey sorucam falda tavuskuşu nedir ?

ben de bi 30 dakika burdayım 🙂) ay biz dün ev aldık millet araya karıştı ..bi anda oldu ...kaporayı verdik valla .inş. bebiş degelir de herşey yolunda gider tam üstüste gelir güzellikler inş.
hadi hayırlı olsun yeni eviniz, bebeğiniz de gelirse mutluluğunuz katlanır hayırlısı olsun.

lalezarım iyiyim canım sağol doktora gittik kesemizi gördük çok şükür. bu aralar yoğunuz malum tatile az kaldı. yazılılar karne telaşı falan o yüzden pek giremiyorum. sen de adet olmamışsın inşallah meleğin gelmiştir tatlım hadi hayırlısı öptüm canım.
canım gözünüz aydın çok sevndim keseyi görmenize, hadi darısı kalp atışlarına inş🙂

kızlar adet oldum çok seviniyorum düşük yapalı bir ay 4 gün oldu adetim fazla gecikmedi inşallah diğer zaanlardada gecimez adetim bitince bizde çalışmalardayız.allahım herkesin gönlünü hoş etsin hayırlısıylsa inşallah.bu arada günaydınlar meleklere.

tuna yaz bakem benim adet tarihimide 24 haziran sanada zahmet olcek ama ne yaparsın kader utansın:hey:
hayırlı olsun adedin canım son sürat başlayın artık çalışmalara inş oğluşunun kardeşi hemencecik gelir, aa estğ eklerim tabi severek yapıyorum🙂

rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun yüreklerimiz ve kucaklarımız o minicik meleklere kavuşsun..lalezarım eline yüreğine emeğine sağlık.. (bu arada Eksik bilgilerim BURSA MUHASEBE ÖĞRETMENİ )
hoşgeldin aramıza canım Allah senin de gönlüne göre versn.

PARDOn günaydin nasilsiniz site doldumu?
ay varya hergün bakiyorum bu siteye inanirmisiniz ya bakmadan gün cok zor geciyo yaaa
durun bi okuyum ne oluvemis neler neler olmus bi bilgileneyim dimi öpüldünüz....
hemşom acayip bağımlılık yapıyor değil mi? ben de sizlersiz duramıyorum resmen günlük işlerimden oldunuz🙂))

kızlar slmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm çıtos ablam oleymıs evet bende bı yerde okudum ama yaklasık 10 gun var adetıme ama sankı adet olacak gıbı karnım ara ara agrı gırıyor bu ayda yok sanırım
tatlım hamişken de adet belirtileri olabiliyor, seninki biraz erken başlamış olabilir inş gelmiştir meleğin🙂

mrb.kızlar kan tahlili sonucunu aldım 1.20 çıktı yani negatif çöktüm resmen.dr.aradım test sonucunu al gel dedi ama yarın gidicem.ewde yaptığım testte 2.ci çizgi çok silik çıkmıştı dr.söyledim gel birkez daha yapabiliriz dedi.hamile değilsem neden bukadar gecikti adetim bulantım çok kasıklarım ağrıyor niye böyleyim ozaman.bide arkadaşlar kistten dolayı geç oluyodum ama geçen ay günümde oldum şimdi benim anlamadığım ben adetimi 30 gündenmi hesaplayım yoksa 35 gündenmi?eğer 30günde ise 5gün geçe test yaptırdım 35güde ise 1 gün geçe olmuş oluyor.yumurtlama hesaplamasına göre geçen ay 18ne regl bi önceki ay 17ne ondan öncekide 7ne olmuştum şimdi ben kaç gün geçtiğini nasıl hesaplicam?

yok cnmya umudumu kaybettim artık olmuyor işte olmuyorrr
ah canım benim umudunu kaybetme, inanmak başarmanın yarısıdır, geç döllenmeden dolayı belki çıkmadı kanda, olumsuz düşünme. olmazsa da hayırlısı olsun bu kadar üzme kendini herşeyin bir zamanı var. sen garanti olsun adetini 35 den hesapla, inş gelmiştir meleğin ama yoksa da dünyanın sonu değil öbür aya gelir inş, belli olmuyor hiç. yeter ki sen hep umutlu ol.

lalezarım mrb ayy adet olmamışsın canım hadi inş yarın güzel haberlerini alırız🙂))

hadi hayırlı olsun yeni eviniz, bebeğiniz de gelirse mutluluğunuz katlanır hayırlısı olsun.

[/B]
sağolasın tuna amin inş...siz ikincileri bekliyorsunuz biz daha siftah yapmadık ama naber 🙂) bize de yol verin azıcık yaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 zaten işyerindeki oda arkadaşım da 2.ye hamile hem de kocası istemiyordu korunurken hamile kaldı ....hayırlısı ALLAHtan ..

Geri