Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

mrb.kızlar kan tahlili sonucunu aldım 1.20 çıktı yani negatif çöktüm resmen.dr.aradım test sonucunu al gel dedi ama yarın gidicem.ewde yaptığım testte 2.ci çizgi çok silik çıkmıştı dr.söyledim gel birkez daha yapabiliriz dedi.hamile değilsem neden bukadar gecikti adetim bulantım çok kasıklarım ağrıyor niye böyleyim ozaman.bide arkadaşlar kistten dolayı geç oluyodum ama geçen ay günümde oldum şimdi benim anlamadığım ben adetimi 30 gündenmi hesaplayım yoksa 35 gündenmi?eğer 30günde ise 5gün geçe test yaptırdım 35güde ise 1 gün geçe olmuş oluyor.yumurtlama hesaplamasına göre geçen ay 18ne regl bi önceki ay 17ne ondan öncekide 7ne olmuştum şimdi ben kaç gün geçtiğini nasıl hesaplicam?

mrb.kızlar kan tahlili sonucunu aldım 1.20 çıktı yani negatif çöktüm resmen.dr.aradım test sonucunu al gel dedi ama yarın gidicem.ewde yaptığım testte 2.ci çizgi çok silik çıkmıştı dr.söyledim gel birkez daha yapabiliriz dedi.hamile değilsem neden bukadar gecikti adetim bulantım çok kasıklarım ağrıyor niye böyleyim ozaman.bide arkadaşlar kistten dolayı geç oluyodum ama geçen ay günümde oldum şimdi benim anlamadığım ben adetimi 30 gündenmi hesaplayım yoksa 35 gündenmi?eğer 30günde ise 5gün geçe test yaptırdım 35güde ise 1 gün geçe olmuş oluyor.yumurtlama hesaplamasına göre geçen ay 18ne regl bi önceki ay 17ne ondan öncekide 7ne olmuştum şimdi ben kaç gün geçtiğini nasıl hesaplicam?

Canım hemen umutsuzluğa kapılma, dur akalım dediğin gibiyse yani 35 güne hesap yapman gerekiyorsa çıkmaması normal, yarın belki yine test yaptırır dr.un acele etme canım üzme kendini, ne yapalım yoksada vardır bir hayır diyelim.. :kiss:

yok cnmya umudumu kaybettim artık olmuyor işte olmuyorrr

Yapma canım böyle ama, moralini yüksek tutman lazım her zamanki vücudun iyi çalışsın, hormonlarınon düzeni bozulmasın, moralini bozarsan herşey tepetaklak gitmeye başlar, ve bir başldımı bunu durdurman zor olur... Bak bana. bak Çitosuma ne bileyim daha örnekler var yani.. biz umudumuzu yitirmiyoruz sen hemen pes ediyorsun.. Neyse sen şimdi bence kalk güzel bir duş al, sonra kendine bir papatya çayı yada ıhlamur yap iç, sonrada biraz yat uyu dinlen kendine gel.. tamam mı tatlım, hadi kalk...

Geri