Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kızlar sayfaya ılk yazan ben oldum gene gunaydın ve hayırlı cumalar rabbım cuma gunu yuzu gozu hurmetıne dualarımız kabul ola bol hamişli gunler yasayalım rabbım yasatsın ınsallahhhhhhhhhhhhhhhh gece gec geldık esımın kuzenını askere yolladık 1 dı eve geldıgımızde halıyle calısm olmadı esım gunduz vardıyasında olunca sabh kalkamam ve dus alamam belkı dedu-ı yarın cuma deyınce bısı dıyemedım daha neydem 🙂 gunasırı olmus oldu yanı bugun artıkın
olsun tatlım geleceği varsa bebeğin gelir zaten tek çalışma bile yeter bazen🙂

ayyy ya bende simdi okudum hepimize gelmis gecmis olsun bende es esliyim ve akrabaglarimda es esde
kendim almanyada yaaa nasil üzüzldum
ama sayenizde bilgilendim yaa TuNACIM sag ol guzum yaa

ay icim bi hos oldu
ne demek gözüm🙂 burda da hissedildi baya Allahım daha büyüklerinden korusun.

KIZLAR bugun 20.05 adet günüm ama daha TIK yok bende ya ne agri ne sizi
ay hadi inş gelir bebeğin canım🙂

es esliyim ES ES ES KI KI KI
helalll hemşommm es es es🙂

hoşbulduk lalezarım ve minim. hepinize günaydın ve hayırlı cumalar kızlar. tatil olunca insan anca kalkıyor işte. anca okudum evet. çok şükür iyiyim kızlar bugün 13:30da doktor randevum var. keseyi görürüz inşallah hayırlısıyla tanışalım bakalım minik mavi pisimizle. eşimle gidicez bakalım kısmetse.
lalezar sen çalışıyosun ne kötü yaaaaaaaa. ben de banyodan yeni çıkmıştım namaz kılıyodum tam o anda deprem oldu bayağı korktuk Allahım daha kötülerinden korusun hepimize geçmiş olsun. sen nasılsın adet olmıycan gibi hissediyorum. inşallah olmazsın canım benim.
minim sen de çalışıyosun canım tabi orda tatil falan yok. sen de inşallah adet olmazsın da miniş kızın abla olur bakalım.
sevde sen nasılsın var mı bi gelişme durumlar nasıl canım?
güzelim inş keseyi görürsünüz, hayırlı haberlerini bekliyoruz.

arkadaşlar canım cok sıkkın onca bekledım gebe kalmak ıcın kaldımda ama malesef ya dıs gebelık yada kimyasalmıs kan degerlerım boyna dusup duruyor ne yapıcam bılmıyorum bırdaha ne zaman gebe kalırım bılen var mı acaba
ah canımm Allah beternden korusun inş bebeğin seninle kalır.

evet 2.hormon testim .yani geçen ay yaptırmıştım tedaviye başlamadan önce ..gayet güzeldi ...geçen ay tutmadı.. bu ay işlemlere yeniden başlıyoruz işte 🙁
inş bu ay tutar da bebeğin gelir canım.

benimde öyle oldu kızlara yazdım ama bir gün kahverengi akıntım oldu ertesi gün kesildi sonra bira kahverengi biraz kana dönüşük geldi dr gittim düşmeye başlamış dedi ve pedime parça parça düştü benimde 5 haftalıktı yeni keseyi görmüştük ama kısmet işte.
canımm Allah o günleri takrar yaşatmasın, inş tatlı oğluşunun kardeşi yakında gelir.

saol cnm.biraz daha bekleyeyim bakalım inşlh sonuç pozitiftir.pzt kan testi yaptırıcam inşlh kanda çıkar psikolojim bozuldu iyice hamilemiyim değilmiyim neden hamile kalamıyorum bu aydamı olmadı alt üst oldum resmen.haktan hayırlısı inşlh verir bizede
canım hayırlısı olsun çok çok geçmş olsun, inş yine hamiş kalırsın.

kıslar bugün regl oldum yine kırmızıları gördüm:grev:
oyy ağlama kız kıyamam umarım gelecek aya hamiş listesinde olursun, hayırlısı olsun.

bana yardım edin aklıma takılan bir soru var ben dr 10 gün önce gittiğimde 6+3 günlüktü vajinal ultrasonla baktı kalp atışlarını falan gördük çünkü karından gözükmüyo dedi bugün gittim testlerimi falan yaptırdım sonra muayene olayım dedim kesin karından gözükür artık dedim ama yine gözükmedi bende bu sefer alttan baktırmadım çünkü sıkıldım artık yaaa nolur yazın böle karından gözükmemiş olanınız varmı veya varmıydı ne zaman karından gözükücek🙁(((((((
canım benim kalp atışlarını görmüşsünüz endişe etme, benim doktorum da hep karından bakıyor ama geçen hafta tam göremedi, 7+4 haftalıktı. bu hafta 8+3 de çok şükür gördük hatta duyduk, inş darısı sana olsun..

ben hasta olmadım kızlar ana yatak dosek yatıyorum.hıc halım yok

tesekkur ederım canım.dua et benım ıcın bu gece nolur.ınşallah kucukcugum benımledır
kuzum geçmşler olsun, Allah şifa versn, dikkat et kendine dinlen, ilaç falan içme inş bebeğin de gelmiştir hayırlısıyla.

tunaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam neddin hamişim benimmmmmmmm
iyiyim kız sen nettin? adet falan oldun mu nedir durum? biz 9. haftadayız, çok şükür kalp atışlarını duyduk bebeğimin, Allah herkese nasip etsn.

kızlar mrb, bugün gündüz hiç bakamadım, mide bulantılarım başladı benim yaa. geçen hafta arada oluyodu ama bugün öldüm resmen, hatta afedersiniz çıkardım, doğru dürüst bşy yiyemedim canım yiyecek görmek istemiyor. olsun tatlı telaşlar bunlar, yeter ki bebeklerimiz sağlıklı olsun. düşünüyorum da tunada benim hiç bulantım olmadı, aşermem falan da. acaba bu farklı mı ki? Allahım sağlıklı olsun da yeter. buraya da bakmadan duramıyom kızlar, yine geri aklmıyım dedim🙂 hadi öptüm hepinizi kocaman AEO.

eveeett geldik mayıs ayına🙂 ohhh gelsin hamişler🙂 maşallah maşallah nisan ayı bereketli çıktı🙂 bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? darısı tüm listeye...

bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...🙂

🙂:nazar:🙂:nazar:🙂H A M İ Ş L E R İ M İ Z🙂:nazar:🙂:nazar:🙂

Aman nazar değmesin
1.salkım......................şubat hamişi :nazar:
2.tuvanna....................şubat hamişi :nazar:
3.aussie-angel...........şubat hamişi :nazar:
4.hazan_11...............şubat hamişi :nazar: son adet 7 şubat Antalya
5.esinerkan..........mart hamişi :nazar: son adet 1 mart Düzce 24 Okul öncesi öğrt.
6.burju.................mart hamişi :nazar:
7.sarı gelin.................mart hamişi :nazar: son adet 6 mart
8.sen-lin12121212.........mart hamişi :nazar:
9.çölmeleği..............mart hamişi :nazar: Mardin/Midyat 19
10.tunaa.......mart hamişi :nazar: son adet 20 mart Eskişehir 33 Resim öğrt. çok mutluyum🙂)))
11.mavişimbebekistiyor.......mart hamişi :nazar: İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
12.tatu...............mart hamişi :nazar:
13.mavikedi..............nisan hamişi :nazar: son adet 1 nisan Edirne 28 İngilizce öğrt. Tebrikler🙂
14.geliyobebiş..........nisan hamişi :nazar: son adet 8 nisan Tebrikler🙂
15.dilara1.................nisan hamişi :nazar: Mardin(Almanyadan) Yeni hamişimiz Tebrikler🙂
16.elçin&su..................nisan hamişi :nazar: son adet 9 nisan Yeni hamişimiz Tebrikler🙂
17.ayperi..................nisan hamişi :nazar: son adet 23 nisan Yeni hamişimiz Tebrikler🙂

18.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? 🙂

beklenmeyen adet tarihlerimiz🙂🙂🙂
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...🙂
:salıncak:
-şimall...............6-10 mayıs ??? Kütahya 26 Ev hanımı

-berna24..................15 mayıs ???

-bebekyüzlüm..................15 mayıs ??? Ankara Ev hanımı

-gullu_23...................17 mayıs ???

-unıca...................19 mayıs ???

-mini garaböcük.......20 mayıs ??? Gurbetçi Eskişehirli 26

-denizzzz..........20 mayıs ??? Muğla/Fethiye 27 Muhasebe

-geveze.....................22 mayıs
-lalezar...................22-24 mayıs Balıkesir 39 Memur
-yaseminnnnnnn........24 mayıs Kütahya 22 Ev hanımı
-defne defne................30 mayıs Satış danışmanı
-burçemm.................31 mayıs Tekirdağ
-çitos....................1 haziran Yozgat
-sinemtugra.................2 haziran
-baharrrımmm..............3 haziran Ardahan Güzellik uzmanı
-melodi_cn................6 haziran İstanbul 25 Ev hanımı
-haziran13.............? İstanbul 35 Mühendis
-gülparem...............? Afyon 22 Üniv. öğrc.
-beklenenbebiş..........8 haziran 20
-yesi......................? 25
-sılam_nisa.................? Türkçe öğrt.
-best_dream............11 haziran
-fatma mutlu.............? Elazığ 21
-orjinal-catlaq............12 haziran İstanbul
-bembeyaz...............14 haziran Konya 26 Memur
-esde.....................? Fransa
-uyuzmuyum_neyim..................? 28

-pirenses.......................20 haziran
-ayse arslan................21 haziran Kayseri

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere bebek müjdesi verirler...
sheker_shey...............? Konya
sevde7...................?
geweze............? Ankara 22 Üniv. öğrc.

arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
sea34........................? İstanbul
koza...................? Antalya 33
aymelek..............? Erzurum 25 Hemşire
elif_ecrin................?

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...
adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Dikkat!!! Regl tarihi 15 gün geçip de topiğe haber vermeyenler listeden çıkarılacaktır.

hahahakıyamam acıdımı yavrumm bi yerinnhahahabu aralar biz çalışamıyoz eşimde yorgun oluyo bende yaz temizliğine başladım bende yoruluyomm.yakında kırmızı kart yicez maçlar hepten iptalhahahal sen çalışş tatlımm inşallahh bu ay tutunur bebişin.ben görcem kırmızıyı yine.

hahahakıyamam acıdımı yavrumm bi yerinnhahahabu aralar biz çalışamıyoz eşimde yorgun oluyo bende yaz temizliğine başladım bende yoruluyomm.yakında kırmızı kart yicez maçlar hepten iptalhahahal sen çalışş tatlımm inşallahh bu ay tutunur bebişin.ben görcem kırmızıyı yine.

inşşşş görmezsinn canımmm ama bu ayy yine bende kırmızıları görücemm gb geliyorrrrr hayırlısı bakalımm bu ay hiçç takmamaya çaliştimm zatennn takacakk zamanımdaaa olmadıı bakalımmm 🙂kızz sende ihmal etmeee çalişş çalişşşşşş

Geri