Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

tamam geçen ayı da alacağım zaten merak etme 🙂)

sen düşük mü yapmıştın ..ben orayı kaçırmışım pardon ...çok geçmiş olsun ...inş. yenisi yakında gelir ...

Koyma bencede nazar kötü birşey, bak banada çok nazar sana anlatsam nazar hikayelerini dudağın uçuklar, benimde gözlerimi çok beyenirlerdi hala da beyenirler ama ne oldu gitti gözlerime bir hastalık musallat oldu.. Neyse isyan etmiyorum Alahımdan geliyor, ama tehlikeli bir hastalık hiç ihmale gelmiyor gözleri kaybetme riski çok yüksek.. neyse anlatıp can sıkmayayım yine burda....
Sen bol bol nazar dualırını oku bide resim koyma istersen, ben bile profilime koydum ya o günden beri bir sürü şey geldi başıma işte birini biliyorsunuz dümüştüm...

h lale abla senın yazıkların ıcıne yazmısım
ordan coz bul oku

Kız onca işimin arasında bana bulmaca mı çözdüreceksin Allah netsin seni emi

geçmiş olsun gözlerinde aniden mi ortaya çıktı bu durum ...tedavisi yokmu ..ALLAH şifasını verir inş. ben de gözlükli idim çizdirdim laserle ..

tamam geçen ayı da alacağım zaten merak etme 🙂)

sen düşük mü yapmıştın ..ben orayı kaçırmışım pardon ...çok geçmiş olsun ...inş. yenisi yakında gelir ...

Evet hemde iki kere, ilki geçen sene tam bu ay dı işte 1 sene oldu.. kürtajla temizlediler çünkü kanamam durmamıştı 6 haftalık falandı...
İkincide ekimde oldu oda 4,5-5 hatflakı falan o kendiğlinden düştü operasyon olmadı..
İnşallah gelir canım bekliyoruz bakalım..

geçmiş olsun gözlerinde aniden mi ortaya çıktı bu durum ...tedavisi yokmu ..ALLAH şifasını verir inş. ben de gözlükli idim çizdirdim laserle ..

13 senedir var ÜVEİT diye bir rahatsızlık, geçici değil ilaçlarla baskılanıyor işte.. kortizon alıyorum atak dönemlerinde.. Amin inşallah ama ömürlük bir hastalık işte bununla yaşamayı öğreneceksin demişti dr.um itemesemde alıştım ne yapayım... gözlükle alakası yok yani gözlük görme kusurları için... merak eder bakarsın google da detaylı açıklama var..

aynen öyle konuşalarıyla maffediyo bizi kelimeleri yutması harflaeri değiştiresi insan hep bu yaşata olsa diyo paşa hadi doktoyaa didelim pipimi kesşsin inne vuysun diyo merak ediyom iğneyi vurunca napcak gerçi aşılarını vurulurken ağlamazdı erkekim.senin böcük napıyo.
hos geldin sevdem
Amin sag ol guzum seninde cuman mübarek olsund

naber nasilsun kücük boklu napiyo?
ay dadli dadli gonusuyodur o kesen bicik bicik mincik minciktir kesin 🙂

Uyyy yerim ben onun dillerini 🙂 öp annesi benim için mucuxlaaaaaaaaaaa

şimdik ben 19 yasındayken dukkanım vardı abım sagolsun cep tel uzerıne mersındeyım tabı ıstanbul aklımın ucundan bıle gecmes hanı o zmn delı cag derler yaa ınernete cok meraklıydım
ama o arada bunalımdayım ben cunku tam nısanım olcakken ayrıldım 🙁 kotu bı donem gecırdım ıste ozmn lar bır bosluk hıssı ama esımle 20 yaısnda tanıstım olaylardan 1 yıl sonra anlayacagınız ıntnertte tesadufen mail adresıme eklenmısım ben onu ama hatırlamıyorum gercekten orda konstuk bayagı bı hıc gormedık bıle bırbırımızı yanı sonra bayagı konsutuktan sonra tel ıstedı ben vermedım o verdı tel nosunu bende ole cagrılık bolumune kaydetmısım ıste sonra cagrı attım aradı benı kımsın falan dedım işte ınt falan tanıstık ya senle dıye konustuk ben sallamdım bıle bunu hee dedım bıraz konusup kapattık daha sonra mesaj attı bana konusmak ıstedı ıı dedım konusalım hadı bişey oldu cok komık ama ısmını u nutmusum esımın ahmet dıye bılıyom ben sorcam ayıp olur dıye sormadım msj attım yaa adını unuttum ben senın ısım neydı dıye sordum aynen bana birgul ve ıbrahımden dogma bilal dedi koptuk orda tabi
neyse 6 ay boyunca tel gorustuk ayrıldık barıstık falan fılan sonra bana benımle evlenırmısın dedı aılem bılmıyor sabahlara kadar konusuyorduk konturde boldu tabı 🙂 bende neden olmasın dedım tmm dedı ben aılemle konusacam senı dedı olumlu olumsuz cvp vercem ama onlar olumsuzda olsa ben senı ıstıyorum dedı sonra bende ablama anlattım ablamda hemen anneme mujdelemıs tabı annem benı kenara cektı sormaz mı bana amannnnn orda yandık dedım ıste anllatım erzurumlu falan fılan ıste ınternettemn tanıstıımı solemedım ıstanbulaa abımın yanına gıtmıstım o zmn tanıstım dedım ıste o sıralar ayrılmıstım eskısınden 🙁 her neyse annem yok falan dedı ama bende ıstıyordum esımde ne esımın aılesı nede benımkıler kabul edıyo neyse esım artık zar zor annesını ıkna edıp annemı aratmıs tabı ben onları kabul ettı sonuyorum bılıyormusnuz bana asla demedı melek aılem ıstemıyor dıye kayınbabam evden kovömus annesı yemek vermemıs falan evlendıkten sonra ogrendım ben bunları tabı her neyse aramıs annemle konusmus ıste ocak ayında gelıp kızını gormeye falan dıye annem sok olmus tabı ii demiş gelın ama oglunuzu tek yollamayın yollarsanız ne kızımı gosterırm nede ben muhattap olurum demıs neyse ocak ayı oldu ayy hıc unutmuyorum 3 sene once 🙂 adana havalımanından almaya gıttık mersını hıc bılmıyorlar kayınvalıde teyzesı ve esım esımle ılk orda karsılastık )) degısık bı duyguydu kaynanam orda benı gorunce ıste benım gelınım bu demıs ıcınden ole dıyor halen de der yane cok sevmıs benı yannı neyse kızlar esımın boyu bıraz benden kısa yanı topuklu gıyemıyorum yanında gıymemı ıstıyor ama zaten sevmıyorum topukluyu ben ama gıyemıom onun yanında
takıntısı yok onun ole neyse geldıler ıstedıler mart ayında nısanımız oldu 🙂 27.03.2007 🙂 o gun cok agladım ben evlenmeyecem dıye hemde cok ne yapıyorum ben dedım ya gıttık nısnda takılacak takılar falan alındı hıc bakmadım bıle alınırken ne bılım ıcıme korku geldı bırden
neymıs o gunler yaa ve o zmn ılk adımı attık 1.5 yıl nısanlı kaldım sonra evlendım işte 🙂 işin yanı aılem halen bılmıyor ınternetten tanıstıgımı sadece esımın aılesı bılıyor 🙂 guzel ve heycanlı bı donem gectı
h

baktım ...çok geçmiş olsun tekrar ...inş. RABBİM şifasını verir tez zamanda ...