Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

inş.hayırlısı ...bugün yine hormon verdim ...doktora gideceğim öğleden sonra ..bu sefer klomeni günde 2ye çıkaracak sanırım ...o çıkarmasa da ben çıkarmasını istiycem ...günde bir tane ile 3 yumurtam vardı ...2 tane ile 4-5 tane olur herhalde ...hayırlısı ..aman yaa git çık şu çardak misali aygıta ..sinirim tepeme çıkıyo valla her defasında ..ne zor iş şu muayene işi yaaa...
evet cnm katılıyorum daha bana doktorlarım vermedı klomen falan gebe kaldım yaa daha onceden peki ıkıncı hormon testı mı yaptırdıgın cnm benım bılgı verır mısın
hoşbuldum kuzuşkolarrr napiim burda feci yağmur var oturuom öle kös kös takılıom.. annemle konuştum deprem olmuş istanbuldada baya sallanmışlar kafam onlara takıldı gece uyuyamadım hiç 🙁
oyy oyy cnm benım sıkma canını bebgını dusun cnm benım 🙂

arkadaşlar canım cok sıkkın onca bekledım gebe kalmak ıcın kaldımda ama malesef ya dıs gebelık yada kimyasalmıs kan degerlerım boyna dusup duruyor ne yapıcam bılmıyorum bırdaha ne zaman gebe kalırım bılen var mı acaba

canım cok gecmıs olsun cok uzuldum gercekten kurtaj falan m oldun yoksa ilaçla mı dusurdun nasıl oldu anlatabılırmısın 🙂

n ekadar meraklıyım yaww

daha doktorum kurtaj falan demedı daha yenı 5-6 haftalık galıba nasıl olucak hıcbır fıkrım yok bugun tekrar kan tahlılı verdım yarı ya dusmus 2-3 gun sonra tekrar ıstedı artık sonucunda ne olur bılmıyorum
cnm neden bekletıyor doktorun anlamdım kese rahım ıcınde gorunmuyorsa sana zarar yanı ole bılıyom eger dıs geblıkse kotu sonuclar dogurdugunu bılıyorsunudr yanı eger kan degerlerın dusuyorsa ama ınsallah dusmede bebgın yerlesır cnm yaa

evet cnm katılıyorum daha bana doktorlarım vermedı klomen falan gebe kaldım yaa daha onceden peki ıkıncı hormon testı mı yaptırdıgın cnm benım bılgı verır mısın

oyy oyy cnm benım sıkma canını bebgını dusun cnm benım 🙂

canım cok gecmıs olsun cok uzuldum gercekten kurtaj falan m oldun yoksa ilaçla mı dusurdun nasıl oldu anlatabılırmısın 🙂

n ekadar meraklıyım yaww

evet 2.hormon testim .yani geçen ay yaptırmıştım tedaviye başlamadan önce ..gayet güzeldi ...geçen ay tutmadı.. bu ay işlemlere yeniden başlıyoruz işte 🙁

bi daha doktora gitmesem mi ne 🙂) bu ne yaaa kobaya döndük iice ..hap iç iğne vurul doktora git ..sonra da bekle ...tuttu mu tutmadı mı ...tutti frutti gibi 🙂)

Allah seni emi tutti furitti haaaa hahaha

afıyet bal seker artıı lop lop et olsun ablam hahaha

Olmasın kız verecez diye uğraşıyoruz biride et olsun diyo töbe töbeeeeeeeeeeeeee hahaha

lale abla sen pre seed aldınmı ablaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa duydunmu hahaha

Altım kulladım bu ay, ben daha öncede kullanmıştım, düşük yaptığım ay yani tuttuğu ayda kullanmıştım 🙂

geçmiş olsun ..senin daha çok erken ama ..ben 1 yıldır uğraşıyorum..bizde hiçbir sorun yok ama olmuyor 🙁((

Bizde de yok MUŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ be canım öyle diyorlar işte, ama olmuyor aynı yani ...

selam kızlarrr bende geldimmm nasılsınz bakalım karaböcüüm inşallah olmazssın adet hamişsindir cnmmmm... hepsinizi öpüyorummmm mucxxx

H. geldin sarıgelinim 🙂

abla sen yemekten gel bende camasırımı asım anlatırım 😀

Geldim... 🙂

off bogazlarım agıyor yaaa yutkunurken ne kadannnnn cok acıo

Adaçayı iç bol bol, ılık iç ama limon koyma ayrıca... çok iyi gelir 🙂

Geri