Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Allah seni emi tutti furitti haaaa hahaha

Bizde de yok MUŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ be canım öyle diyorlar işte, ama olmuyor aynı yani ...
kaderimiz bir ne yapalım 🙂) ay bugün bide adetimin 3.günü ..geçen gittiğimde 2.gündü hafif lekelenme vardı muayenede sıkıntı yaşamadım ..ama şimdi kanamam var sürekli nasıl olacak muayene yaaa...strese girdim iice ...üf yaaa ..

ya biraz bekle bakalim ne oldugunu öyle anlayin bence

bendede kizimda kalbi atmiyor kürtaj yapacagiz demislerdi ve baska dr gittim oda sadece kücük hesaplanmis dedi
yani ummadigin seyler cikiyo

yinede gecmis olsun
arkadaşlar canım cok sıkkın onca bekledım gebe kalmak ıcın kaldımda ama malesef ya dıs gebelık yada kimyasalmıs kan degerlerım boyna dusup duruyor ne yapıcam bılmıyorum bırdaha ne zaman gebe kalırım bılen var mı acaba

Gözlerinede hasta oldum uyuzum yaaaa nazar edecem falla 🙂 maşallah maşallah maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh tütütütütütütü hahaha

sağolasın ..aslında çok dehşet göz resimlerim var da daha eklemedim ..eklerim bi ara 🙂)o gözlerime zaten kaç kereler nazar değdi bi bilsen ..kirpiklerime de öyle ...yanmıştı bi keresinde bembeyaz olmuştu 🙂))
ya nazar dedin de acaba diyorum eşime bize nzar mı değiyor ,birileri bizi kıskanıyor da çocuğumuz olmasını istemiyor mu ..ne bileyim bu durumda insanın aklına herşey geliyor
babam sürekli anneme soruyormuş varmı bişey diye ..babam bana çok düşkündür ..rahatsızlıkları var bir sürü ama beni dert ediyor ..geçen tvde bi hap görmüş güya doğru mu bilmiyorum bana diyorki o hapı al kesin çocuk oluyormuş sen almazsan ben sana alırım diyo 🙂) bi tane de onun olsa ne güzel olur diyormuş anneme bu hasta haliyle 🙁(( dedimki baba demekki tam randımanlı dua etmiyorsun daha ii dua et diyorum 🙂)

Son düzenleme:
değerlerim şuan yanımda yok ama doktordan çıkınca alırım bi fotokopisini yazarım ..niye istedin hayırdır ?
kız bende yaptırdım yaa bende soleyım bakalım sana lh degerlerımı ama sımdıkını degıl ılk yaptırıgını yanı gecen aynı sormustum ama 🙂
Allah seni emi tutti furitti haaaa hahaha

Olmasın kız verecez diye uğraşıyoruz biride et olsun diyo töbe töbeeeeeeeeeeeeee hahaha
o zaman sen bana sole bende almaya calıom hahaha 45 kıloyum cunku hahaha

Altım kulladım bu ay, ben daha öncede kullanmıştım, düşük yaptığım ay yani tuttuğu ayda kullanmıştım 🙂

abla bende alıcam ama korkuyom yaa ya baska bısı olur dıye
Bizde de yok MUŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ be canım öyle diyorlar işte, ama olmuyor aynı yani ...

H. geldin sarıgelinim 🙂

Geldim... 🙂

hee ... du anlatcxam sımdık yazcam hahaha

Adaçayı iç bol bol, ılık iç ama limon koyma ayrıca... çok iyi gelir 🙂

geçmiş olsun kuzucum yaaa bizde dün pikniğe gittik arkadaşlarla evde oturmaktan artık temiz hava bile çarpar oldu 🙂)))

hee kız evde duruyom yıne hasta olyom bı turlu anlamdım o kadarda sıcak duduyom kendımı ama aynı

kaderimiz bir ne yapalım 🙂) ay bugün bide adetimin 3.günü ..geçen gittiğimde 2.gündü hafif lekelenme vardı muayenede sıkıntı yaşamadım ..ama şimdi kanamam var sürekli nasıl olacak muayene yaaa...strese girdim iice ...üf yaaa ..

Hımmmmm evet biraz pis oluyor, ben düşük yaparken onca kanamada alttan bakmıştı iğrenç oluyor 😕
Napıcaksın canım ama sağlığımız ve bebişlerimiz için herşeye katlanıyoruz işte 🙂

Geri