Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

inşallah rabbim melegini korur hiç bişi olmaz sen rabbe sıgın o seni sımsıkı tutar ikinizide bırakmaz
üzülme emi bebegsen ona emanet et yeterki
şükür napim takvime bakarak gunu gecırıyorum.
inşallah gelmiştir melegin abla inşallah bu aylar bizler olmadık bari adet tarihleri gecmeyenler olmazlar hamiş kalırlar inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

aynen vallahi takınca geliormu gelmiyor ama biz hevesleniyoz hüsrana ugruyoz üzülüyoz bende takmıcam salla salla vur duvara yapacam
vallahi takmıcam artık :seker:
dil cıkaracam böle hep
hemm benle hem nette mi takılıyon sekerimmm 🙂hakikaten kendini yırtsanda olmuycak olunca olmuyoo.en iyicii takmamakk🙂

aynen katılıyom yani takıyozda ne oluyor hiç bişi en iyisi sallamak aynnen gevezem takma

tuna ablam sen ne yapıyon bebekle aranız nasıl dr gittinizmi inşallah tehlikeyi atlatmışsındır sık dişini bu 3 ayı bir atlatsan abla bu arad koro calışman varmış sesin kısılmış sabah ac karnına sıcak su ve akşam da yemekten önce sıcak veya limonlu su iç iyi geliorr inşallah ozaman kadar bişeyin olmaz bizim tunamız ne yapıyor nasılmış oo öp yerimize abla onu böle kocamn kocaman dogum gününü kutladınız degil nice yaşlara prensimize inşallah
dolu dolu öptüm onu

uncia abla hoşgelsin nasılsın bayadır görüşemiyozzz
günün yaklamış ablacım inşallah rabbim mevlam meleini yollamıştır bizler tadmadık sizler tadarsınız inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

elif ecrinn hamişin demii tatlım benmi karıştırıyom
Yok canım hamiş değilim keşke olsaydı ama yok hayırlısı olsun ben bir süreliğne işe girdim bakalım kafa dağıtmak için ....bir süreliğinide çalışmalara ara verdim bakalım artık nasip kısmet ne zaman gelirse başımın üstünde yeri var bebişin ...Allah'ım herkesin duaları kabul etsin....AMİN...