Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

insallah allah isteyen herkeze nasip ederde ve bu rakamin sana bol bol ugur ve bebikolar getirir 🙂

melodim yumurtaların hayırlı olsun🙂 ben de tam doktor kont de başladım geldi meleğim, hissetti sanırım🙂 inş seninki de gelir. kızz dinleneyim diye gitmedim işte çok şükür az önce öğretmeni aradı okula dönmüşler iyi geçmiş gezi🙂 öpüyorum seni..

tabi eklerim canım aramıza hg. Allah gönlüne göre versin belki de 17. hamiş olursun o da belli değil daha🙂

Rica ederim canım, birde sabahları çalışmanın daha iyi olacağı söyleniyor, ben bu ay tamemen sabah çalışması yaptım bakalım gömrücez 🙂
hadi bakalım inş bebeğin bu ay gelir lalem hayırlısı inş🙂

oh rahatlamisindir 🙂 gezinin iyi gectigine

İnşallah canım benim inşallah, bu konuya kaç kere İNŞALLAH dediğimi ben hatırlamıyorum, ama yinede yüz kere, binkere sonsuz kere İNŞALLAHHHHHHHHH 🙂

İnşallah canım benim inşallah, bu konuya kaç kere İNŞALLAH dediğimi ben hatırlamıyorum, ama yinede yüz kere, binkere sonsuz kere İNŞALLAHHHHHHHHH 🙂
bir inş. daha diyeyim madem🙂) Allahım innnnnşşş lalezarımın bebeği bu ay gelsin🙂

doktora gidip geldinmi?
yok tatlım tunanın öğretmeni aradı okula dönmüşler ondan içim rahatladı🙂 doktor kontrolüm çarş günü.