Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Merhaba benide listeye eklermisiniz lutfen🙂 benim bugun olmam gerekiyor gerci ama,henuz olmadim, gordugum kadariyla 18. hamile belli deil, insallah ben olurum, cunku ugurlu rakamim 18 🙂 dogum tarihim ev numaram kapi numaram apartman numaram hep 18 tesaduf🙂 simdi bos gorunce kendimide yazdirmak istedim🙂 bu ay olmasada insallah haziran ayinda asilama yaptircam, o zamana tutar🙂

Canım hoş geldin 🙂
Akşam Elamı gördüm ayyy kırkbinkere MAŞALAHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Allahım böyle şirin, güzel, sağlıklı evlatlar nasip etsin bizlerede AMİNNNNNNNNNNNNNN

hoşbuldukkkk 🙂 gördün demek iyi hadi 🙂 sağol canım benim.
tatlım ela genelde sabah ezanı okunurken mamasını yiyor ve ezan okunduğu sürece sana ve buradaki herkese bol bol dua ediyorum.
inşallah rabbim sizi de sevindirecek, ben hala söylüyorum gökçe gelecek allahın izniyle... içime öyle doğuyor 🙂

hoşbuldukkkk 🙂 gördün demek iyi hadi 🙂 sağol canım benim.
tatlım ela genelde sabah ezanı okunurken mamasını yiyor ve ezan okunduğu sürece sana ve buradaki herkese bol bol dua ediyorum.
inşallah rabbim sizi de sevindirecek, ben hala söylüyorum gökçe gelecek allahın izniyle... içime öyle doğuyor 🙂

Ahh canım benim inan gözlerimi doldurdun, inş kimse gelmez ....
Gökçe... ismiyle bekleyelim değilmi, belki daha iyi olur...

Ahh canım benim inan gözlerimi doldurdun, inş kimse gelmez ....
Gökçe... ismiyle bekleyelim değilmi, belki daha iyi olur...

vallahi şimdi benim de gözlerim doldu....... çünkü senin bendeki yerin ayrıdır, dostluğun arkadaşlığın tartışılmaz.
iyi günümde kötü günümde hep sen yanımda olanların başındaydın.
ama inanıyorum gelecek allahın izniyle senin de meleğin.
evet canım belki de ama umut hep var sakın unutma.
sen meleğinin geleceğine ne kadar çok inanırsan o da o kadar çabuk gelir.

vallahi şimdi benim de gözlerim doldu....... çünkü senin bendeki yerin ayrıdır, dostluğun arkadaşlığın tartışılmaz.
iyi günümde kötü günümde hep sen yanımda olanların başındaydın.
ama inanıyorum gelecek allahın izniyle senin de meleğin.
evet canım belki de ama umut hep var sakın unutma.
sen meleğinin geleceğine ne kadar çok inanırsan o da o kadar çabuk gelir.

Canım sende benim için öylesin bunu biliyorsun söyleme gerek yok, beni hala yanlız bırakmamandan ben zaten bunu çok fazla hissediyorum.. 🙂
İnancımı hiç yitirmiyorum canım, her zaman umudum var, ama öyle ama öyle bir gün gelecek GÖKÇE hanım 🙂

Geri