Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Merhaba benide listeye eklermisiniz lutfen🙂 benim bugun olmam gerekiyor gerci ama,henuz olmadim, gordugum kadariyla 18. hamile belli deil, insallah ben olurum, cunku ugurlu rakamim 18 🙂 dogum tarihim ev numaram kapi numaram apartman numaram hep 18 tesaduf🙂 simdi bos gorunce kendimide yazdirmak istedim🙂 bu ay olmasada insallah haziran ayinda asilama yaptircam, o zamana tutar🙂

insallah allah isteyen herkeze nasip ederde ve bu rakamin sana bol bol ugur ve bebikolar getirir 🙂

sagol bıtanem ovulasyon testı yaptım saat 2 ye yakın ve yumurtlmama baslamıs cok sukur bugunden sıkı calısmalar baslıyor

canım allahım kucagına almayıda nasıp etsın ınsallah cok sevındım tebrıkler ve ne kullandın sadece sogan suyumu ıctın tatlım anlatırsan sevınırım

tatlım hadı hayırlı haberlerını beklıyoruz

kız kızzz 🙂 bak cok kızıyorum bensana cnm kendını cok yorma doktorunu lutfen dıkkate al bıtanem yaaa ne olursun bol bol dınlen dofcem yoksam hee 🙂 gelıo terlık 🙂 saka tabı ama cok mutluyum tunacım ovulasyon testı aldım ve baslamıs yumurta oluumu cok sukur bakalım ınsallh gelır bu ay bebısımız
melodim yumurtaların hayırlı olsun🙂 ben de tam doktor kont de başladım geldi meleğim, hissetti sanırım🙂 inş seninki de gelir. kızz dinleneyim diye gitmedim işte çok şükür az önce öğretmeni aradı okula dönmüşler iyi geçmiş gezi🙂 öpüyorum seni..

Merhaba benide listeye eklermisiniz lutfen🙂 benim bugun olmam gerekiyor gerci ama,henuz olmadim, gordugum kadariyla 18. hamile belli deil, insallah ben olurum, cunku ugurlu rakamim 18 🙂 dogum tarihim ev numaram kapi numaram apartman numaram hep 18 tesaduf🙂 simdi bos gorunce kendimide yazdirmak istedim🙂 bu ay olmasada insallah haziran ayinda asilama yaptircam, o zamana tutar🙂
tabi eklerim canım aramıza hg. Allah gönlüne göre versin belki de 17. hamiş olursun o da belli değil daha🙂

Rica ederim canım, birde sabahları çalışmanın daha iyi olacağı söyleniyor, ben bu ay tamemen sabah çalışması yaptım bakalım gömrücez 🙂
hadi bakalım inş bebeğin bu ay gelir lalem hayırlısı inş🙂

oh rahatlamisindir 🙂 gezinin iyi gectigine
melodim yumurtaların hayırlı olsun🙂 ben de tam doktor kont de başladım geldi meleğim, hissetti sanırım🙂 inş seninki de gelir. kızz dinleneyim diye gitmedim işte çok şükür az önce öğretmeni aradı okula dönmüşler iyi geçmiş gezi🙂 öpüyorum seni..

tabi eklerim canım aramıza hg. Allah gönlüne göre versin belki de 17. hamiş olursun o da belli değil daha🙂

İnşallah canım benim inşallah, bu konuya kaç kere İNŞALLAH dediğimi ben hatırlamıyorum, ama yinede yüz kere, binkere sonsuz kere İNŞALLAHHHHHHHHH 🙂

İnşallah canım benim inşallah, bu konuya kaç kere İNŞALLAH dediğimi ben hatırlamıyorum, ama yinede yüz kere, binkere sonsuz kere İNŞALLAHHHHHHHHH 🙂
bir inş. daha diyeyim madem🙂) Allahım innnnnşşş lalezarımın bebeği bu ay gelsin🙂

doktora gidip geldinmi?
yok tatlım tunanın öğretmeni aradı okula dönmüşler ondan içim rahatladı🙂 doktor kontrolüm çarş günü.

Geri