Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

haklısın handanca şuan öyle karmakarışıkki kafam aklımdan binbir türlü şeyler geçiyo en iyisi beklemek ve görmek...çok teşeşkkür edrim sana....ama sadece merak ettigim döner demişssin ya dönmesi uzun zamanmı alacak yoksa kısa bi süremi sadece onu söylermiisn lütfen sadec bunu merak ediyorummm

merhaba handan hanım yeni bir ilişkim var sonumuz ne olacak nereye gidecek acaba o boğa burcu

üzgünüm ama böyle herşeyini üç beş kağıda takılı kalıp yönlendireceksen artık kart açmam sana.
Ikinciside zamanı ben bilemem. Kartlar net şeyler hakkında bilgi verebilir. Buda olmayacağı anlamına gelmezki. Heran herşey olabilir.

rica ediyorum süreler için bu kadar baskı yapmayın bana...
bunu kartlar nerden bilecek. Bir zaman aralığı verebilir ancak. Onuda söylemediysem bir netlik görmemişimdir.
bunuda olmayacak diye düşünmekte akıllıca olmaz.

merhaba handan hanım yeni bir ilişkim var sonumuz ne olacak nereye gidecek acaba o boğa burcu

canım 2 vakit içinde bu ilişkinin nereye varacağını sen göreceksin.
o yola gelmeyecek biri değil ama etrafı sorunlarla dolu biri.
bazen haksızlıklarda yaşaman olası.
geveze insanlar var etrafında. Onlarıda fazla kafana takma.
kendine bir şans ver. Yanlız değişmen lazım. Hislerini net gösteren biri değilsin.
senin için parolam şu. Mutluluk ver mutluluk al.
karşılıklı yapma.

anlıorum handanca haklsın !!! bu arada benm ATANMA DURUMUM WARDA HAZİRANDA FİLAN ONLA ALAKLI BAKABİLRMSN BEN SAĞLIK SEKTÖRÜNDE ÇALIŞIORUM SEVGİLİMDE ÖLE.
BURDAN GİTMEK İSTİYORZ BU MUMKUN OLUCAKMI???

Benim burcum aslam onunki ikizler genel olarak bakarmısınız

slm handanca...benim şuan hayaımda hiç kimse yok ama aklımdadüşündügüm bi sevdigim var ben istiyorumki o olsun bana dönsün 40 gündür ayrıyız bana geri dönermi acaba....yaniden güzel bi birliktelik yaşarmıyız seviyorum onu oda beni düşünüyomudur.bana geri döncekmiii...sabırsızlıkla onun bana dönmesini umut ediyorum umdugum olacakmı...birde milli egitimin açtıgı bi kursa gitmeye niyetleniyorum açılıp gidebilecekmiyim

Son düzenleme:

slm handanca. 23.09.1987 istanbul doğumluyum benim aşk için tarotuma bakar mısın.teşekkürler

banada bakabilrmisiniz 🙂 benim 15 gündür bir birlikteliğim var şimdilik iyi sayılır kpris yapmasa sonumuz ne olcak caba.. bide mutlu olabilcekmiyiz benim burçum oğlak onun ki ise yengeç... şimdiden teşekkürler

adım gülşah korkmaz09. ocak1990 doğum luyum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...