Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

halam balık burcu eşi başak borcu 2009 yılında onları neler bekliyor şimdiden teşekürlerrr🙂

tekli açılım yapmıyorum artık canım. lütfen diğer yorumdan ipuçları al

yorumun için çok teşekkür edrim handanca..bide dönmesi nekadar zaman alır bir aydır ayrıyız daha ne kadar beklicem ....uzun bi zamanmı yoksa kısa bi zamandamı...bide şuan onun hayatında başka birimi var..benni neden istemiyo ne düşünü benim hakkımda onu elimde tutmak için ona karşı nasıl davranmalıyım yol gösteririsen sevinirim...ben onunla bi ömür geçirmek istiyorum çünkü...ona nasıl davranmalıyım ki sevsin beniii...lütfen bu istegimede bakaramısın teşşekkür ederim

ablacım tam olarak şu konuda açıklık getirir msn
sevgilm ailesiyel görüştüğünde olumlu mu olcak
yoksa tamamen mi biticek nolur yardım et ablam !!

Merhaba handanca sana daha önce baktırmıştım o günlerde psikolojim çok bozuktu kendimi çok kötü hissediyordum bunun kartlara yansıması ihtimali nedeniyle bana yeniden bakmanı rica edebilir miyim? inan kötü bir dönem di benim için! Yoğun olduğunu biliyorum müsait olduğunda tekrar bir açılım yapmanı rica edebilir miyim? Lütfen...bana çok iyi geliyorsun çünkü..
Genel olarak bakabilir misin? özellikle de özel hayatım..19 eylül başak burcuyum sevgilim 22 kasım ..ilgini rica ediyorum..müsait olurda bakabilirsen çok mutlu ve memnun olurum..
sevgiler,

ablacım tam olarak şu konuda açıklık getirir msn
sevgilm ailesiyel görüştüğünde olumlu mu olcak
yoksa tamamen mi biticek nolur yardım et ablam !!

bu konuda net birşey inan görmedim. gördüğüm tek şey ailevi sorunlar. buda hemen güzel haberler alacağını zaten düşündüremez.
ama pes etme. yola gelmeyecek değiller.
kendini bir şekilde sevdir derim ben.

bu durumda bakmamın sence bir faydası varmı. kafan çok karışık.
kartlarda aynı çıkardı. hiç güzel değil. kaç kez söyledim defalarca kart açtırmanın faydası yok diye. hele böyle kafanız karmakarışıkken açtırmayın.
kartlara yansıyor durumunuz. güzel olacak şeyler varsa bile kartlar ters çıkıyor.

öncelikle her ikinizde etrafınızdan bir arkadaş temizliği yapın. kimler sizin yanınızda kimler değil ayırın. 3. kişilerin size çok zararı oluyor.
hele sen öyle gaza gelip havaya atan birisinki kendini. ne gerek var bunlara.
erkek arkadaşınsa sanki eli kolu bağlı . bunun sorunları var canım.
herşeyle uğraşıp el uzatıyor sanki.
sinirlerini bozma bu aralar. birazda ona güvenmesini öğren derim ben.
umudunuda kesme. bak olmayacak birşey varda sanki onun olması seni mutluluğa boğacak. dileğin her neyse bu odur inşallah.

ayrılık warmı handanca 🙁 ailesi beni seviyor çok hemde eski sevgilmin beni rahatsz ettğini bilmiolar sevglim ailesyle onu görüşcek bazı özel mesjlarımla tehdit edior beni o konuyu görüşcek... tam net görmedim diyorsunda yani ewlilik olucakmı hemen olmaz deyip kestirip atıcaklar mı allah aşkına söle nolur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...