Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

merhaba handanca abla,
hayatım da kimse yok,ne zamana kadar böyle gidecek,karşıma kim,ne zaman çıkar ya da çıkar mı :/ merak ediyorum. Tarot açar mısınız bana,teşekkür ediyorum.

handan ben başak ve eşim kova burcuyuz aslında fala inanmam ama bu günlerde içimi açacak birkaç güzel şey duymaya ihtiyacım var bu kriz ne zaman biter ve benim eşim 6 yıldır yaptığı esnaflık hayatı nezaman bizi rahata kavuşturur çok merak ediyorum ama biliyorumki geleceği birtek ALLAH bilir

Mayıs ayı sonunda bu konuda güzel bir gelişme görünüyor.
bir yıl sonunda da haneyi rahatlatacak günler artık gelmiş olacak inşallah.
fakat bu günlerin stresini bahane yapıp kafan dolu gezme. Senin iyi şeyler duymaya ihtiyacın var tamam bu doğru ama sende eşine karşı iyi şeyler söylesen , motive etsen daha güzel olur. bi dene bakalım.
Eşinde işine ya ek bir gelir, yada işi büyütme gibi değişikliklerde yaşayabilir.

merhaba

ben yengeç burcuyum sevgilim ikizler(pek benzemio ama nese 😀 ) asker yolu bekliyorum az kaldı..nerdeyse 4yıl olacak birlikteliğimiz.. onun haricinde çok yoğun bir çalışma hayatım var eskiden hareketli olan yaşamım bir süredir monotonlaştı standart bir şeritte gidiyor ve çok bunaldım hem işten hem yaşantımdan sıkıldım soyunacam yol ortasında o derece :D:D😀 yeni şeyler yapim diyorum ama çalışma hayatımdan fırsat kalmıyor kendime zaman ayıramıyorum ühüü ne olcak benim halim 😀

aklını fikrini zikrini değiştir derim hemen. insanların samimiyetine ne çabuk kanıyorsun öyle. bilmiyorsunki gösterdiğin adilliği ve samimiyeti onlar bir anda yıkabilir.
yakın zamanda bir bayanla tanışacaksın. bu bayanın sana fikir anlamındada faydası olacak.
bir müddet sonra maddi anlamda da rahatlaman görünüyor canım.
bu arada en mükemmelide arama. öyle birşey yok. elindekilerle mutlu olmaya bak.

merhaba
yoğunsunuz biliyorum ama bana da bakarmısınız..Yengeç burcuyum,işe girecekmiyim, ve bana evlilik gözüküyormu, gözüküyorsa ne zaman? cevap yazarsanız çok sevinirim.

bir konuda muradına ereceksin. ben bunu işe yordum.
seçeceğin iş konusunda da dikkat etmeni istiyor kartlar. yanlış bir seçim seni sıkıntıya sokabilir.
ama merak etme sen bu sene içinde evlenebilirsin. çok ani bir evlilik kararı olacak bu.
bu evlilik sana parada getirecek. beğenileceksin. evlendikten sonra bulunduğun şehirden gitme durumunda görünüyor.

sevgili handan sağolasın içim rahatladı güzel şeyler duymaya ihtiyacım varmış gerçektende

Cevap: herkese merhabalar

mükemmel bi site ellerinize sağlık öncelikle 😀

handanca rica etsem benim için de tarot açarmısınız genel olarak

adım neslihan akrep burcuyum şimdiden çok teşekkür ederim kolay gelsin

umudunu kestiğin bir konuda süper sevinç var. buda seni daha bi güçlü yapacak. kedine geleceksin bir nevi.
Karşı cinsten biri ile ilgili düşüncelerinizde hüsran görünüyor. fazla üzülmeyin. sizi anlamıyor çünki.
Kötü giden şeyler için sakın sorun çıkarma. hepsi geçici. sabırla atlatmaya bak bu günleri.

selam canım bizim esimle ikimizinde burcu koc. gelecekte gerceklesmesini cok istedigim iki sey var birinin gerceklesmesi icin uzun zamana ihtiyac var digeride esime baglı ve bunun yakın zamanda olmasını istiyorum bu bekledigim seyler olcakmı bu istediklerim🙁(((

O uzun zaman dediğin olay tam bir arap saçı.
diğeri ise para ile birlikte gelecek büyük bir sevincin çıktı.
fakat gelecek olan para varsada bir yere gidecek.
planlarında aksama olsa bilr fazla kafaya takma. hayırlısını iste canım.

Merhaba handanca ..daha doğrusu sayın motivem 🙂
çünkü ne zaman kendimi kötü hissetsem..iyi şeyler duymaya ihtiyaç duysam mutlaka bir açılım istiyorum ve sizin pozitif yorumlarınız inanın kendimi iyi hissettiriyor..hani derler ya ne düşünürsen onu yaşarsın diye..belki de zaman zaman gereksiz şeyleri fazlasıyla dert ediyor ve olmayan şeyleri negatiflikleri de hayatımıza çekiyoruz..bende son aylarda bunu yaptım..sürekli bir ağlama hali..mutsuzluk ve keyifsizlik haliyle sıkıntılı günler geçirdim..bu sıkıntılı dönemim geçecek mi? insanlar nazardan bahsediyor? böyle birşey olabilir mi bilmiyorum ama özel mutlu olduğum şeyleri herkesle paylaşıyorum ..bunun sıkıntı haline girmemle bir etkisi var mı ? Erkek arkadaşım 22 Kasım doğumlu(bazen yay bazen akrep olduğu söyleniyor) ben 19 eylül başak burcuyum..bana sevgisi ve verdiği değer çok güzel..benim için neler söyleyebilirsiniz?önceden 3 rakam seçiyorduk. hala devam ediyor mu? eğer ediyorsa 17 22 36 .
yoğun gündeminizde vakit ayırabilirseniz çok memnun ve mutlu olurum. bu günlerde güzel şeyler duymaya o kadar ihtiyacım varki...
sevgi dolu günler dileğiyle..

Gerçekten etrafında gezinen iki yüzlülere dikkat et ve herşeyini paylaşma.
kendi kendine bile nazar verebilir insan biliyormusun? çok mutluysan bile şükret.
Alıngan insanlara karşıda dikkatli ol. istemeden kalp kırman mümkün.
Her şeyin en iyisini arama. Küçük şeylerde seni belki çok mutlu ediyor ama, bazı isteklerinde fazla hırslı olmaya gerek yok.

handancım ayrıldıgım sevgilim geri döncek demişssin peki bu dönüş çok uzunmu yani nekadar süre içinde gelcek geri 1 ay 2 ay biz ayrılalı 20 gün oldu...sence onun için mücadele etmeye degermii....

Cevap: herkese merhabalar

umudunu kestiğin bir konuda süper sevinç var. buda seni daha bi güçlü yapacak. kedine geleceksin bir nevi.
Karşı cinsten biri ile ilgili düşüncelerinizde hüsran görünüyor. fazla üzülmeyin. sizi anlamıyor çünki.
Kötü giden şeyler için sakın sorun çıkarma. hepsi geçici. sabırla atlatmaya bak bu günleri.
ağzına sağlık çok teşekkür ederim motive edici şeyler duymak beni çok rahatlattı .siz bitanesiniz🙂:pasi:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri