Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Senin senin aşk hayatını hep mücadele üzerine görüyorum. Artık yoruldun belki ama sana yardım edecek tek kişide sensin.

Sen bununla başedecek güçtesin merak etme. Sevimli yüzünü gösterip, mulayim davranışlar içeirisnde daha güzel gelişmelerde olması olasıdır.

O hep alıcı sende vericisin belki. İlişkini bir teraziye koy bakalım. artımı çok eksilermi. artılar fazla ise bütün gücünle bu ilişkiye sarıl derim. Karar senin. Ben şimdilik bir ayrılık göremedim.

Sınavlar için çok çalışman lazım çoookkk🙂

Ablacım bu aralar okadar bunalmış bir durumdayımki, anlat desen ağlayacağım.Sana zahmet olmazsa genel olarak bakabilirmisin.
Şimdiden çok teşekkür ederim.

merhaba handanca,
banada genel olarak bakabilirmisin?burcum başak
teşekkürler şimdiden...

Canım bazı durumlarda bildiğini okuyorsun. Ama gelen seslerede bir kulak ver derim bu dönem. Kayıp etmessin merak etme.

Motivasyon ve enerjin bu dönem çok yükselecek inşallah. bazı konularda kendini ispatlaman da moralini yükseltecek.

Hayatın güzel yönlerini görmeyi unutma canım. Bazen kabuğundan sıyrılda bi etrafına bak. Bu arada bir erkeğin sana doğru gelişini görüyorum. Buda seni birhayli sevindireceğe benziyor.

Canım bazı konuşmaların eşinin canını sıkıyor. bence konuşma şeklini bir değiştir. içine güzel cümleler katarak anlat derdini. O stres sen stres nereye kadar böyle. Yazık değilmi size.

Hemen kendini toparla ve değiş biraz. Ağzına her geleni söyleme. O belki bencil olabilir. Ama sen bunu yüzüne vurmadan güzel sözle hallet.

Kızında sağlık sorunu çıkabilir. Düzelme görülüyor inşallah. Ona karşıda pazarlık eder gibi değil sevgi ile yap işlerini. Eşinin sıkıntısını ona yansıtma.

Herşey sende bitiyor canım. Biraz polyannacılık oyna. Hayat ciddi evet ama şimdiden hayatın o acımazsız yüzünü görme.

Nelerden mutlu oluyorsun bir düşün bakalım. Bu bir arkadaşında olabilir. Biraz onunla dertleş. Konuşarak rahatlarsın.

Vede kendine aziyet etme. Enerjin düşüyor arada sende böyle bir psikoloji içinde iken iyice yıpranıyorsun. Kendini düşün artık.
Üzme kendini. Hayata tekrar gelme şansımız yok. O yüzden mutlu düşün. 5 vakit içinde zaten özlediğin mutluluk kapına gelecek. merak etme. ONu güzel karşıla.

merhaba handanca bana bakalı 15 gunu gecti, tekrar rica etsem ask acısında bakabilir misin? burcum yengec..cok tesekkur ediyorm simdiden, eline saglık..

Kendini ihmal ediyorsun. Buda çevrene çok kötü yansıyor. Sana mutlu değilken bile mutlu hisset diyeceğim kendini. Sna iyi gelecek eminim.

Bu dönem kendini bir bekleme döneminde hiisedebilirsin. Merak etme durumun geçici.
Biraz kendini değiştieye başlamanı tavsiye ediyor kartlar. İmaj değişikliği gibi.

Hatayı bu dönem görmüyosun yada kabul etmiyorsun. Bu tutumun çevrende itici durumlara düşmenede sebep olabilir. Kendini yenile canım.

Öncelikle diğer konulara yaptığınız yorumlar kontrol ediliyor burada. Aynı cevapları verip geçmişsiniz. Şimdilik açılım açacağım size. ama birdahaki sefere yorumlarınızın daha güzel olması şartı ile.

Güzel başarılar ve mutluluklar yakındır. Senin bu günleri güzel bir enerji ile karşılaman herşeyi dahada güzel ve kaliteli yapar.

Sağlıkla ilgili şuan bir sorunun varsa görülen bir tedavi sonucunda iyileşmen var.

Güzel hedeflerin var. ama çok acleci olma. hepsi sırası geldikçe olacak.

Yapılan hataların yenileneceği görünüyor. Sorununuz her neyse güzelce ve akılcı yoldan sonuca bağlayın. Canım. Yoksa bu ilişki ayrılıkla biter. Hemde ne olduğunu anlayamadan.

Parasal sıkıntılarda bu dönem üstünde sanki. Moralini yüksek tut sen. Kendine olan güvenini güçlendir. Hayat senin hayatın. Bu ilişki içinse bir değerlendirme yap derim. Kendini yıpramanında alemi yok.

merhaba ben oğlak eşim koç oğluşum da oğlak
benim tayin hala olmadı bekliyorum bakarsanız çok mutlu olcam rica ediyorum
belirsizlik çok kötü bişey

Üzgünüm ama şimdilik bu konuda kartlar hemen olacağına dair işaretler vermedi. Dileğiniz zaman bağlı. Sen hakkında hayırlı olan bir durum ise iste Allahtan canım.

Bu bekleyiş seni üzüyor ve strese sokuyor ama bilmelisinki herşeyin olacağı bi zaman dilimi vardır. İyi düşüncelerle onu karşılmak her zaman sana güzel şeyler kazandırır.

Bu kişilerden biri zaten sana hiç hitap etmiyorki. Neyini düşünüyorsun. Sezgierine güvenmen lazım bu dönem.

Yengeç burcu olanla sanki bir gelecek var gibi. 4/4 lük olmaz herkez. Ona sorumluluk alabilecek güç biri olduğunu kanıtla. Koç burcu sana karşı daha sevgili gibi görünebilir. ama kartlar dikkatli olmanı önerdi.

Seçim sana ait canım. Kartlar kişileri tanımaz yorum yapamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...