Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

şuan kendimi düşündüm inan muallakta kalmak beynini meşgul etmesi çok sinir bozucu melodi şuan nasıl bir yorum yapacağımı bilemiyorum karışık

valla beyefendi en son teknolojiyi takip ediyor cep telefonuna 1500 lira vermeyi biliyor ama benim işim var diyince hep iş hep iş diye trip atıyor
ben çalışmasam biraz zor alırdı o evi telefonu ses sistemini
bazen şeytan diyor söyle patır patır aklından ne geçiyorsa sonra vaz geçiyorum

boşver canım sen gene de şeytana uyup böyle şeyler söyleme
çünkü erkekler konu buralara gelipte böyle sözler duyunca bidaha onu asla unutmazlar
sende zaten böyle söylediğine pişman olursun boşyere birbirinizi kırmış olursunuz
sonuçta senin paran benim param olsun diye evlenmedik bizim paramız bizim evimiz olsun diye uğraşıyoruz

valla beyefendi en son teknolojiyi takip ediyor cep telefonuna 1500 lira vermeyi biliyor ama benim işim var diyince hep iş hep iş diye trip atıyor
ben çalışmasam biraz zor alırdı o evi telefonu ses sistemini
bazen şeytan diyor söyle patır patır aklından ne geçiyorsa sonra vaz geçiyorum

canım benim aman böle şeyler söyleme
sabret
bu kadar söz ağır gelir eşine

şeytana uymuyorum ama aklımdan geçiyor napiim
ben sıkıyorum o harcıyor o yüzden bunları düşünüyorum
ikimizde sıksaydık ve benim işime sadık olmamı problem etmeseydi aklıma gelmezdi diye düşünüyorum
ne bilim regl olucam hassaslığım tepemde

ben şahsen hasta olsalarsa 2 dk en kötüsü ugrar gecms olsun der gazeteye sarılmış meyvasuyumu bırakır gelrim fazlasını yapmam melodıe tamm ALLAH rızası ıcın yapıcaksn ama faslasını yapıp kendını uzmenn anlamı yok yook ki kıymet bıldıklerıde yok bu yüsden bna kalrsa pek sallamıcaksn şahsen bn hastalıklarnda bıle ALLAH RIZASI ıcın dedm gıbı 2 dk ugrarım okdar ne eksık ne fasla

şeytana uymuyorum ama aklımdan geçiyor napiim
ben sıkıyorum o harcıyor o yüzden bunları düşünüyorum
ikimizde sıksaydık ve benim işime sadık olmamı problem etmeseydi aklıma gelmezdi diye düşünüyorum
ne bilim regl olucam hassaslığım tepemde

biiz kadınların bazen özel dönemlerıne yakın oluyor yani duygu durumlarımız degısıyor sen bi papatya çayı iç melodim üzme kendını kendını uzdugune degmez bu kayınvalıde ve kayınpederler:D:D

biiz kadınların bazen özel dönemlerıne yakın oluyor yani duygu durumlarımız degısıyor sen bi papatya çayı iç melodim üzme kendını kendını uzdugune degmez bu kayınvalıde ve kayınpederler:D:D

öyle deme kızzz
ben ikisini de çok seviyom tabi bu kişiye göre değişir orası ayrı :D:D
neyse kızlar çıkıyorum ben
öptüm hepinizi iyi akşamlar

Geri