Nişanlım benimle ilgilenmiyor umursamıyor bile

Ervaalya

Yeni Üye
Üye
Nişanlım benimle ilgilenmiyor umursamıyor bile

Nişanlım benimle ilgilenmiyor umursamıyor ne yapmalıyım ?

Yaklaşık bir ay sonra düğünümüz var eskiden beni arayıp soran ilgi veren değer veren el üstünde tutan biri vardı karşımda şuan da seviyor ediyor ama gerçekten eski kişiyle ilgisi yok müsait olmayinca konuşmak için bir mesaj yazmayı bile çok görüyor üzülüyorum falan dedim üzül banane bundan gibi konuştu bir sorunum derdim olduğunda hemen tepki ile karşılaşıyorum ayrıca özellikle ailesi konusunda ailesi beni ne arar ne sorar gelinimiz varmı yokmu hiç umurlarinda değil gelin alışverişi yaptık

Babası burnumdan getirdi yüzünü astı kızdı oysaki hicbirsey almadım ben bir elbise bir üst ve etek almıştım annesi beni arar ve aradığında şey der hep diğer gelini görüntülü falan arıyorum açmıyor cevap vermiyor sonra ağlıyor ben o kadar değer veriyorum hiç umrunda değil başa dönme şansım olsa tercihim yanlış olmazdj şimdi dönüşüm çok zor anlamadigim nişanlıma ne pldu hep arkamda duruyor aile konusunda ama arama vs mesaj konusunda tepki gösteriyor çalışıyorum artık sıkıldım bu şehirden işten tek kalmaktan diyor düğüne kadar üstüme gelme diyor hak veriyorum bazen ama kafam almıyor artık

Vallahi gülüm yüzdünüz yüzdünüz işin sonuna geldiniz. Allah hakkınızda hayırlısını nasip etsin. Belki sıkılmıştır maddi sıkıntı vardır ya da başka bir şey vardır bilemiyorum. Ama unutma, evlendiğin sadece eşin olacak nişanlın değil aynı zamanda ailesi...

Çok takıntı yapma güzel bir anını kolla ve konuş istersen. mutluluklar hayatım.

Vallahi gülüm yüzdünüz yüzdünüz işin sonuna geldiniz. Allah hakkınızda hayırlısını nasip etsin. Belki sıkılmıştır maddi sıkıntı vardır ya da başka bir şey vardır bilemiyorum. Ama unutma, evlendiğin sadece eşin olacak nişanlın değil aynı zamanda ailesi...

Çok takıntı yapma güzel bir anını kolla ve konuş istersen. mutluluklar hayatım.
Ben senin kadar iyimser olamıcam şimdi böyle yaparsa ilerde ne olur kim bilir yani bi mesaj atmak bu kadar zor olamaz seviyorsan sevgini göstereceksin nokta.

Geri