Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

bak goncası yok ama sılamnisa çiçeği var arını ona gönder de sen arısız gel bize öyle kavmam seni.dağılmayın da ben sorarım size yarın.ya sohbeti,n en güzel yerinde gidiyorum aklım sizde kalıyor.sizi düşündüğümden.ortalıkta bensiz perişan olursunuz diye.dağılın ben yarın yine sizi evlerinizden işlerinizden alır buraya getiririm merak etmeyin.hadi kaçtım ben çok öptüm sizi
Bizde öptük seni balimgüle güle

ben iki, saattir boşunamı ayşegüle gitcem diyorum kız hazırlıcak bize börekleri çörekleri kocasıda yok benim kocamda yok kocasız kocasız gitcez sizde kocaları bize gönderirsiniz haremlik selamlık toplaşırız heheheh

bak goncası yok ama sılamnisa çiçeği var arını ona gönder de sen arısız gel bize öyle kavmam seni.dağılmayın da ben sorarım size yarın.ya sohbeti,n en güzel yerinde gidiyorum aklım sizde kalıyor.sizi düşündüğümden.ortalıkta bensiz perişan olursunuz diye.dağılın ben yarın yine sizi evlerinizden işlerinizden alır buraya getiririm merak etmeyin.hadi kaçtım ben çok öptüm sizi

yok olmaz ben ona kıyamam sana hergün bir arı göndercem isira isira küçültsünler popişiniii sana iyilik yapyom ya kıs daha ne istiyonnn
ya git de gel ozaman daha iftara çok banane ben gitmiyomm laram da gitmiyooo

sılam nisada zaten hem yazıyo hem işlini yapıyo ee hamarat kıs neolcakk
semihanında kocası yok gitmez biyere larayıda ben göndermem zaten

Iyi oldu meryemim,sen bari basi cek.Bende cikmam lazim ama muhabbetten ayrilamiyorum.Dogru diyon,hadi herkes mutfaga,bugünlük paydos😀

yaaa nereye amam ağlarım bakkkk görürüsünnnnnnnnnn

ben iki, saattir boşunamı ayşegüle gitcem diyorum kız hazırlıcak bize börekleri çörekleri kocasıda yok benim kocamda yok kocasız kocasız gitcez sizde kocaları bize gönderirsiniz haremlik selamlık toplaşırız heheheh
Vallahi varmis bir bildigin gülüm.Hepimiz aysegülde bulusalim sonrada böyle oluruz😱rkide:😱rkide:😱rkide:

:tasu::tasu::tasu: iftara son 20 dk ben kaçıyom melekler gelmek isteyenler peşime takılsın:dancing:önce iftar sonrayastık savaşısahur :d015: ayyy hadi yemek yiyelim kızlarrr ben kaçtımmm Ayşegülüm geliyon demi kıuzzz olmazsa Laraların gurubuna katılır karanfille buluşuruz sizinle tanışmak süper olur hee neyse güzeller öpüldünüz hayırlı iftarlarrr!!!!

yapalım ayşegül beraber yapalım iftarıda sahuruda beraber yiyelim ama bugün benim evde yicek bişi yok bugün benim sana gelmem lazım sen yarın bize gell hehehe

tamam kıs gell tabi nedemek herzaman evim açık sana

Sende gel gülüm😀Parkta bulusuyoruz😀Kirmizi karanfili unutma diyecektim ama seni karanfilsizde taniriz profil resminden😀

kıss hala park diyo öteki arılarıda sana göndercem birazdan haaaa kızdırma beniiii

o zaman kızlar hep birlikte ayşegüle gitcez bunun başka yolu yok

tabi tabişi bak semihaya gel kuşum gell

Ayy kizlar,bosverin parki aysegülde bulusalim:diyet:

hehhhh şöyşle yola gel liseli aşıklar gibi parkta buluşacakmışiz töbe töbe öyle ayıp şeyler söyleme utanıyoöm ben:utan::utan::utan:

Geri