Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

bende tekim akşama kocam saat 1 de geliyo ben tek açıyorum ihtarı bu hafta sonuna kadar böylee

ama böyle daha rahat sofrada hazırlamıyorum iftar saati gelene kadar keyifteyim yani

bebek için sezeryan anne için normal kolay ben kendimi değil bebişi düşüncem bu doğrultuda allah sağ salim kurtarsın hepimizi işl :tasu:
Amin canim.Ama ben bebek icinde normal dogumun daha iyi oldugunu biliyordum.Hani sezeryanla aniden dünyaya cikiyor ya hic ugrasmadan.Normal dogumda ugrasa ugrasa oldugu icin bebek disariya daha iyi hazirlaniyormus alisa alisa geldigi icin.Cigerleri icin filan daha iyi oldugunu biliyordum.Ama dedigin gibi her ne sekilde olursa olsun hayirli kolay dogum olsun insallah.Sonucta her iki sekilinde riskleri yok degil...Allah korusun.

bana bana gelmiycenmi aşkolsun bu sümüklü tombiş haticeye 😱rkide:😱rkide:gidiyon bana gelimyonn haticeye diğil neticeye bakacan meryame diğil bana gelicen okadar kırarım bacaklın heeeeeee:11::11::hungry::nur:

olsun tatlı kuşum sen bak işine :d015:akşama kocişin aç kalıp seni yemesin sonra

tamam kıskanma kurabiyem çatlayacan şimdi.orta yolu buluruz.ortada bi parkta buluşuruz.yakalarımıza kırmızı karanfiller takarız he he he

he he he kovdum mutfağın camını da kapattım.artık açık cam yok

kızlar ben çıkayım da mutfağı yoluna koyayım.siz de daha başka sohbet etmeyin.herkes evine gitsin bakem.ben yokken kaynatmayın.hade dağılınyastık savaşı

ya nereye yaa daha yeni başladk sohbete ben ecikm kızdıracaktım seni

kıss niye kovuyon arımı aşkolsun evine misafir gelmiş biz gelsek bizide kavarsın sen anlaşildı yastık savaşı

hmm sen gidiyon diye dağilaz heee yok burdayız sahura kadar hahahahaha

bana bana gelmiycenmi aşkolsun bu sümüklü tombiş haticeye 😱rkide:😱rkide:gidiyon bana gelimyonn haticeye diğil neticeye bakacan meryame diğil bana gelicen okadar kırarım bacaklın heeeeeee:11::11::hungry::nur:
Oyy gelmemmi gülüm😀Ben en iyisi bir izinde hepinizi teker teker gezeyim.Kimse darilmasin,kimseye kiyamam balim benim...

olsun tatlı kuşum sen bak işine :d015:akşama kocişin aç kalıp seni yemesin sonra
Kiss gülüm aksam aksam gülmekten öldürüyon bizi.Yok ari meryemi popisinden isirsinmis,yok silami kocasi yermis😀Allahta bu ayda senin yüzünü güldürsün emiii😀

Geri