Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

bende tekim akşama kocam saat 1 de geliyo ben tek açıyorum ihtarı bu hafta sonuna kadar böylee

ama böyle daha rahat sofrada hazırlamıyorum iftar saati gelene kadar keyifteyim yani

bebek için sezeryan anne için normal kolay ben kendimi değil bebişi düşüncem bu doğrultuda allah sağ salim kurtarsın hepimizi işl :tasu:
Amin canim.Ama ben bebek icinde normal dogumun daha iyi oldugunu biliyordum.Hani sezeryanla aniden dünyaya cikiyor ya hic ugrasmadan.Normal dogumda ugrasa ugrasa oldugu icin bebek disariya daha iyi hazirlaniyormus alisa alisa geldigi icin.Cigerleri icin filan daha iyi oldugunu biliyordum.Ama dedigin gibi her ne sekilde olursa olsun hayirli kolay dogum olsun insallah.Sonucta her iki sekilinde riskleri yok degil...Allah korusun.

tamam kıskanma kurabiyem çatlayacan şimdi.orta yolu buluruz.ortada bi parkta buluşuruz.yakalarımıza kırmızı karanfiller takarız he he he

Kiss gülüm aksam aksam gülmekten öldürüyon bizi.Yok ari meryemi popisinden isirsinmis,yok silami kocasi yermis😀Allahta bu ayda senin yüzünü güldürsün emiii😀