Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Canim test yaptim negatif bugun ignenin 14.gunuydu hemde emin olmak icin erken gebelik testi yaptim hayilisi artik ama bu ay belirtilerim cok vardi umutlanmistim artik Allah nezaman nasip ederse tedaviyide biraktim hormon almaktan sistik valla.

Kizlar bugun igneden sonra 15.gun ve hala adet olmadim ama resmen adet olacakmis gibi sanci geliyo bilmiyorum ay acaba diyorum ama dun test yaptim negatifti acaba catlama ignesi adet gecikmesi yaparmi ne olur bir cevap verin bana axaba hamilemiyim.

Canım ben geçen ay iğne yaptırmıştım 3 gün gecikti ama herkeste aynı olacak diye bir şey yok.

Asiye canım acaba senin 3 gün derken yani iğnenin 17. günde mi oldun yoksa adet tarihinden sonra mi 3.gün gecikme oldu benim normal adet tarihim aralık 16 ama ben 28 günde bir oluyorum hiç şaşmaz ve onun ıçin sana sordumuz yalnız benim dün adet sancısı vardı bugün yok ay ınşallah bana cevap yazarsan sevinirim:yumurta::(

Canım iğneyi adetimin 13. Günü yaptırdım 18 gün sonra da adet oldum normalde 28 günde bir adet oluyorum. Yani benim 3 gün gecikmem oldu. Ama moralini bozma neden olmasın ki bende olmadı diye sende de olmayacak diye bir şey yok canım. Belki senin meleğin bu ay sevindirir seni:)

kızlar sizdeki göğüs hassasıyeti nasıl ? bende koltuk altına doğru şiddetli bir hassasıyet ve agrı var rahat haraket edemiyorum, dünde belim ve kasıklarım çok ağrıdı, akıntım da var. Bugun klomenımın 12. günü bu ay umudum var inş Rabbım umutlarımızı boşa çıkarmaz. Ha bide benim göbeğim aşırı şiş ve sık idrara çıkıyorum. Sizdeki belirtiler nasıl ??

Geri