Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

saol canm yaa inşallah öyledir :) pembe kahverengi akıntım oldu ama peçeteye gelecek kadar. ilk defa bu renkte akıntım oldu. inşallah yerleşme kanamasıdır ama korkuyorum adet olacağım diye :( eşime artık belirti falan söylemiyorum karnın şişmeden inanmam hamile olduğuna diyor. her ay belirti her ay sonuç hüsran. yarın adet günüm inşallah olmam da test yaparım bakalım. sen de bir an önce kavuşursun inşallah meleğine

Canım benim çok dua edicem sana inşallah yerleşme kanamasıdır inşallah meleğin seninledir. Hiç üzme kendini bu ay olmazsa bir daha ki ay ama rabbimin izniyle elbet olacak. Ben geçen gün bir yazı okudum rabbim sesini duymak istediği sevdiği kullarının isteklerini geç kabul edermiş bende buna inanıyorum demek ki rabbim bizi seviyor. Bende çok üzülüyordum ama şükürler olsun biraz daha rahatladım. Moralini yüksek tut :) canın sıkılır üzülürsen de biz varız :)

Kızlar Allah dualarımizi kabul etsin ben her namazda dua ediyorum kabul olur inşallah yarın sabah test yapacam inşallah pozitif olur ne olur bana dua edin Allah yar yar yardımcınız olsun AMIN!

kızlar doktordan geliyorum 3 tane çok güzel yumoşlarım olmuş sağ tarafımda solda hiç yok dedi doktor OVITRELLE iğne verdi çarşamba günü vurulucam CRINONE sprey verdi 14 gün sonra kan testi yap dedi bu ilaçlar 2 ay etkisi sürer dedi hasta olursan şubatta gelme martta gel dedi perşembe/cum /cumartesi ilişki dedi Rabbim hayırlısı ile nasip etsin inşallah kızlarr

inş seninki olur sinem nemimde aynı 3 yumurtam olustu 3 de sagdaysı banada aynı iğne verdi doktor bende 31 aralık çarsamba vuruldum banada perşembe cuma c.tesi ilişki dedi iğne olalı bugün 12 gün oldu ama benim hiç umudum yok 16 ocak adet günüm benim hiç hamilelik belirtim yok adet olacam yine inş sen hamile kalırsınnn cnm

evet hap cnm ama bıraktım kullanmıyorum hamile degilim biliyorumm çünkü hiç bi belirti yok herzaman ki gibiyim herşeyın hayırlısı olsun ben çokkk takıyorummm artık bıraktım ne zman olursa artıkkk :( :(

Geri