Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Canım daha yolun başındasın inşallah hamişssindir piskolojini etkilemek istemem ama fazla ümitlenme bu ay olmazssa öbür ay olur ciddi bir sorunun olmadığı için çabuk ta hamile kalabilirsin tedaviye başlayanlar bazen ilkinde bazende diğer aylarda hamile kalabiliyor Allah gönlünüze göre versin inşallah 🙂

cnm ewt yolun başındayım sölediğin gibi ümitlenmek de istemiyorum ama hep aklımda.acaba mı die düşünüyorum.allah inş. herkesin gönlüne göre verir.eli ayağı düzgün sağlıklı ve hayırlı bebişler verir bize.

derya

slm bayanlar benim 4 yaşında kızım var şimdi 2. çocuk için çalışmalara başladık ama olmuyo sonra doktora gittim ama beni hiç bi şekilde kontrol etmeden klomen verdi sizce ne yapayım kullanayımmı

slm arkadaşlar ilk msjımı buraya yazıyorumm... bende bu ay klomen kullandım . ve yumurta takibi yapıldı adetimin 11. günü 15 mm yumurtalar 14. günde 18 mm kendiliğinden çatlamıştı.. ayın 18 ydi 18 mm olunca ama arkadaşlar bilmiyorum bu sizdede oldumu iki gündür kasıklarımda hafif ağrı hissediyorum ve bacaklarımdada kasılma oluyo..+ sabahları hafif midem bulanıyoo ve çok ateşli oluyorum sabahları yanii vücut ısım çok yüksek oluyoo sanki yaz günüymüş gibi terliyorumm.. kızlar sizcee bukadar çabuk olumuu hamileysem belirtileri... yani hemen döllenir döllenmezz olurmu... lütfen cvp yazınnn

slm arkadaşlar ilk msjımı buraya yazıyorumm... bende bu ay klomen kullandım . ve yumurta takibi yapıldı adetimin 11. günü 15 mm yumurtalar 14. günde 18 mm kendiliğinden çatlamıştı.. ayın 18 ydi 18 mm olunca ama arkadaşlar bilmiyorum bu sizdede oldumu iki gündür kasıklarımda hafif ağrı hissediyorum ve bacaklarımdada kasılma oluyo..+ sabahları hafif midem bulanıyoo ve çok ateşli oluyorum sabahları yanii vücut ısım çok yüksek oluyoo sanki yaz günüymüş gibi terliyorumm.. kızlar sizcee bukadar çabuk olumuu hamileysem belirtileri... yani hemen döllenir döllenmezz olurmu... lütfen cvp yazınnn[/QUO

canım klomen kullandığım ay benim de böyle olmuştu, çok ağrılarım falan olmuştu bende bişey çıkmadı yani gebelik olmadı 🙁 umarım senin olur

gebelik

canim bende 2 senelik evlyim ve bendede erkek hormonu fazlaligi cikti bebegim olmuyordu doktorum clomen verdi 2 ay kullandim ve 2. ayin sonunda hamile oldugumu ogrendim dilerim rabbim tum anne olmakisteynlere nasip eder sen fazla canini sikma elbet olacaktir

slm arkaadaşlar ben 2 yıllık evliyim1 yıldır bebek istiyoruz dr. gittik eşimdede bendede sorun çıkmadı herşey çok normal klomen kullanıyorum 3. ay inşallah bu ay olur bide doktorum çok isteyenler biraz daha geç hamile kalıyor dedi yani psikolojik yani
antideprasan verdi 10 gün kullandım bıraktım

mrb arkadaşlar bende geçen ay klmen kullandım ardından çatlatma iğnesi oldm adetim 10 gün geçti test negatif primolut diye bi adet söktürücü kullanıorum 4 gün oldu hala olmadım bu ilaç kaç gün sonra etki ediyor bilgisi olanlar cvp verebiirmi şiştim artık

slm kızlar ben gecen ay klomen kullandım yumurtlama takibi yapıldı yumurtalarım çokgüzel büyüdü ve çatladı ama gebelik oluşmadı bu ay incir kürünü deniycem bakalım hayırlısı dua edin

slm kızlar,bende geçen ay klomene başladım,çok yan etkileri var,bide iştahım açıldı yıllardır zayıftım şimdi kilo almaya başladım🙁bende kist oluşturdu 3.5 cm bu ay ara verdik kistin gitmesi lazım 3 aylık bi tedavi umarım hayırlısı olur

Merhaba ben yazılarınızı okudum klomen kullandım.
ilk kullanmamda hamile kaldım.ikiz gebelik olmuştu şuan 9 aylık 2 tane kızım var.
Allah herkese nasip etsin ama teker teker her ne kadar çok sevimli olsalarda çok zor onlara yetişmek bu arada yan etkilerini de yaşamadım

Geri